Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Rodzinne

Rodzinne wieczory i leniwe sobotnie poranki

Chwile spędzane z rodziną to najlepsza forma relaksu. Czas poświęcony na długie rozmowy ożywia wiele wspomnień, które są nie tylko źródłem refleksji, ale i radości. Takie chwile płyną najszybciej w towarzystwie dobrej herbaty. A jeśli już o niej mowa – nie obejdzie się bez odpowiedniego naczynia. Wybierz własny kubek rodzinny, który stanie się Twoim ulubionym.

Kubki dla rodziny – wzory dla każdego

Kubki rodzinne z kolekcji Colorland zaskakują pomysłowymi wzorami. Nie brakuje tu śmiesznych napisów i ciekawej grafiki, która przypadnie do gustu członkom rodziny w każdym wieku. Uwagę przykuwają kubki z misiami, które dedykowane są zarówno, mamie i tacie, jak i młodszym pokoleniom.

Warto sprawdzić także rodzinne kubki ze śmiesznymi napisami. „Tatuś! Co jak co, ale dzieci to Ci się udały” – kto nie uśmiechnie się na widok gorącej herbaty w takim kubku? Ten sam przedmiot dostępny jest również w wersji dla mamy. A co powiesz na hasło: „Masz w sobie coś, czego nie ma nikt”? Kubek idealny na prezent!

Wartościowy czas z najbliższymi

Rodzinne chwile należy pielęgnować, bo coraz mniej jest czasu, który można spędzać w gronie najbliższych. Robienie czegoś wspólnie to nie tylko doskonała rozrywka, ale i skuteczny sposób na zacieśnianie więzi. Rodzinny seans filmowy? Kolacja z rodzicami? A może urodziny ukochanego seniora? Takie okazje nie obędą się bez kubka aromatycznej kawy czy gorącej czekolady. Każdą chwilę uprzyjemnią kubki rodzinne od Colorland – solidne, wytrzymałe i bardzo pojemne.

Kubki rodzinne – zbierz swoją kolekcję

Kilkadziesiąt szablonów do wyboru, a każdy z nich unikalny i przykuwający uwagę. Kubki Colorland zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią każdą chwilę spędzoną w rodzinnym gronie. W proponowanych wzorach dominują ciepłe kolory i urocze motywy graficzne, które kojarzą się wyłącznie z czymś pozytywnym. Uwaga! Jeden kubek może upodobać sobie kilka osób! Nie ograniczaj się w zakupie i zamów kolekcję ulubionych wzorów, które chętnie będzie użytkować cała rodzina.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.