Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Rodzinne

Rodzinne wieczory i leniwe sobotnie poranki

Chwile spędzane z rodziną to najlepsza forma relaksu. Czas poświęcony na długie rozmowy ożywia wiele wspomnień, które są nie tylko źródłem refleksji, ale i radości. Takie chwile płyną najszybciej w towarzystwie dobrej herbaty. A jeśli już o niej mowa – nie obejdzie się bez odpowiedniego naczynia. Wybierz własny kubek rodzinny, który stanie się Twoim ulubionym.

Kubki dla rodziny – wzory dla każdego

Kubki rodzinne z kolekcji Colorland zaskakują pomysłowymi wzorami. Nie brakuje tu śmiesznych napisów i ciekawej grafiki, która przypadnie do gustu członkom rodziny w każdym wieku. Uwagę przykuwają kubki z misiami, które dedykowane są zarówno, mamie i tacie, jak i młodszym pokoleniom.

Warto sprawdzić także rodzinne kubki ze śmiesznymi napisami. „Tatuś! Co jak co, ale dzieci to Ci się udały” – kto nie uśmiechnie się na widok gorącej herbaty w takim kubku? Ten sam przedmiot dostępny jest również w wersji dla mamy. A co powiesz na hasło: „Masz w sobie coś, czego nie ma nikt”? Kubek idealny na prezent!

Wartościowy czas z najbliższymi

Rodzinne chwile należy pielęgnować, bo coraz mniej jest czasu, który można spędzać w gronie najbliższych. Robienie czegoś wspólnie to nie tylko doskonała rozrywka, ale i skuteczny sposób na zacieśnianie więzi. Rodzinny seans filmowy? Kolacja z rodzicami? A może urodziny ukochanego seniora? Takie okazje nie obędą się bez kubka aromatycznej kawy czy gorącej czekolady. Każdą chwilę uprzyjemnią kubki rodzinne od Colorland – solidne, wytrzymałe i bardzo pojemne.

Kubki rodzinne – zbierz swoją kolekcję

Kilkadziesiąt szablonów do wyboru, a każdy z nich unikalny i przykuwający uwagę. Kubki Colorland zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią każdą chwilę spędzoną w rodzinnym gronie. W proponowanych wzorach dominują ciepłe kolory i urocze motywy graficzne, które kojarzą się wyłącznie z czymś pozytywnym. Uwaga! Jeden kubek może upodobać sobie kilka osób! Nie ograniczaj się w zakupie i zamów kolekcję ulubionych wzorów, które chętnie będzie użytkować cała rodzina.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.