Drogi Kliencie, sprawdź terminy wysyłki zamówień na Święta >>

Jesteś tutaj

Odbitki

Odbitki online w 24 h? Colorland zaprasza do wywoływania zdjęć!

Odbitki online w jakości HD, naświetlane na nowoczesnych fotolabach japońskiej marki Noritsu. Upiększaj odbitki ramkami, napisami i zabawnymi naklejkami. Zdjęcia w wygodnym formacie, idealne do tradycyjnych albumów i ramek na zdjęcia. Zamów teraz i ciesz się wspomnieniami przez lata!

  • format: 10x15 cm, 15x21 cm, 10x10 cm i 13x13 cm
  • papier matowy lub błyszczący
  • efekty kolorystyczne
  • specjalne dodatki ramki, napisy, naklejki
  • intuicyjna aplikacja online

ZAMÓW ODBITKIW okresie przedświątecznym jesteśmy zmuszeni wydłużyć czas realizacji odbitek. Jeśli złożysz i opłacisz zamówienie na odbitki między 11 a 22 grudnia, czas realizacji Twojego zamówienia wyniesie 4 dni robocze. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień.

Czas realizacji24 h
Odbitki Colorland

Polecamy wybór dodatkowej korekcji kolorystycznej, dokonywanej przez naszych doświadczonych laborantów na skalibrowanych monitorach Eizo.

Teraz tylko 0,20 zł/szt. 

Korekcja kolorystyczna odbitek Colorland

Zamów odbitki w 3 prostych krokach:

Wybierz format odbitek
i wgraj zdjęcia
Wybierz rodzaj papieru
oraz dodaj efekty
Zamów i gotowe
błyskawiczny czas realizacji 24 h!

Wybierz format
Twoich odbitek

Format 15x21

15x21 cm

Papier standard błysk lub mat

Zamówienie od 20 sztuk

0,69 zł/szt

Zamów
Format 10x15

10x15 cm

Papier standard błysk lub mat

Zamówienie od 50 sztuk

0,34 zł/szt

Zamów
Format 13x13

13x13 cm

Papier premium błysk lub mat

Zamówienie od 20 sztuk

0,79 zł/szt

Zamów
Format 10x10

10x10 cm

Papier premium błysk lub mat

Zamówienie od 20 sztuk

0,75 zł/szt

Zamów

Opcje kadrowania
Twoich odbitek

1
Bez ramki

W odbitkach 10x15 proporcje boków wynoszą 2:3. Jeśli Twoje zdjęcie posiada inne proporcje, zostanie ono docięte do formatu 10x15. Wychodząca poza obszar formatu część zdjęcia zostanie odcięta.

2
Pełny kadr

Ta opcja kadrowania gwarantuje, że całe Twoje zdjęcie (bez przycięcia) znajdzie się na odbitce. Pamiętaj, że przy niestandardowych proporcjach fotografii, po bokach odbitki mogą pojawić się białe paski.

3
Biała ramka wokół zdjęcia

Twoje zdjęcie zostanie skadrowane jak w opcji Bez ramki, przy czym wokół zostanie dodane białe obramowanie.

Kolorystyka odbitek
Kolor, czarno-białe lub sepia

Swoim zdjęciom możesz nadać zupełnie inny wymiar, dzięki opcjom kolorystycznym, dostępnym w aplikacji online. Twoje zdjęcia mogą być czarno-białe, w kolorze sepia lub pozostać oryginalnie kolorowe. Ty zdecyduj w jakim stylu chcesz wywołać odbitki! Kolorystykę wybierz w aplikacji do zamawiania odbitek.

Wykadruj do kwadratu
Każde zdjęcie

Dowolne swoje zdjęcie możesz zamówić w kwadracie! Wybierz więc ze swojego komputera zdjęcia, które chcesz wywołać. W naszej aplikacji do zamawiania odbitek wybierz format odbitki 13x13 lub 10x10 oraz ustaw kadr bez ramki lub z białą ramką. Gotowe!

Pudełko na odbitki

Wykończone kolorową tkaniną

Odbitki to również doskonały pomysł na prezent! Trzeba im tylko dać odpowiednią oprawę. Naszą propozycją jest eleganckie, ręcznie wykonane pudełko na zdjęcia, wykończone tkaniną introligatorską. Pudełko zmieści 100 odbitek w formacie 10x15 cm. Solidna tasiemka pozwala szybko i wygodnie wyjąć zdjęcia z pudełka. Oferujemy dwa kolory oprawy: łagodny i uniwersalny beż, odważny i wesoły pomarańcz. Czas realizacji pudełka to 4 dni robocze.

Dostępne kolory

Dodatkowe informacje

Odbitki są naświetlane na papierze Kodak Edge (formaty 10x15 i 15x21 mat), Fujicolor Crystal Archive (formaty 10x15 i 15x21 błysk), Kodak Professional Endura (formaty 10x10 i 13x13 błysk) i Fujicolor Crystal Archive (formaty 10x10 i 13x13 mat).

Czas realizacji pudełka to 4 dni robocze.