Odbitki XXL – pokochaj wielki format zdjęć

17.04.2020 • Przeczytasz w 4 min.

Odbitki XXL to wielość formatów i wielość zastosowań. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt w błyskawicznym tempie zyska rzesze zwolenników. Dowiedzcie się więcej o Odbitkach XXL. Dołączcie do rzeszy fanów wielkoformatowych rozwiązań i cieszcie się, że możecie zacząć działać na naprawdę wielką skalę.

Odbitki XXL – duże mogą więcej

Nowość w naszej ofercie – Odbitki XXL – to precyzyjny wydruk – aż 2880 dpi w 10 kolorowej przestrzeni barw. W praktyce oznacza to, że każdy, najdrobniejszy nawet detal zostanie perfekcyjnie odwzorowany na wydruku. Najlepiej doskonałą jakość tego produktu widać na dużych płaszczyznach z gradacją koloru, która jest niezwykle harmonijna. Przejścia tonalne są łagodne, nie widać żadnych uskoków, nie ma raptownej zmiany barw ani widoku krawędzi pojedynczych pikseli (oczywiście jeśli plik dodany do edytora ma odpowiednią jakość). Stopniowe przeobrażenie odcienia następuje w sposób niezauważalny dla oka.
zdjęcia na ścianie w salonie

Odbitki XXL doskonale oddają również jakość barw- kolory są żywe, intensywne, nasycone. Osiągnięty efekt zachwyci tym bardziej, że wydruk może być naprawdę duży. Dostępnych jest aż 5 formatów - 30x40 cm, 40x60 cm, 50x70 cm 60x80 cm, 70x100 cm. Jest więc z czego wybierać.
Odbitki XXL warte są uwagi również jeżeli chodzi o parametry zastosowanego papieru. W ich produkcji wykorzystuje się elegancki, gruby papier (gramatura 265 g/m²) o półmatowym wykończeniu. Wszystko jak widzicie wygląda świetnie, aby nie powiedzieć imponująco. Zapewniamy Was, że tak właśnie jest. A teraz, jeśli jeszcze się wahacie przed zamówieniem swoich pierwszych Odbitek XXL, dowiedzcie się, jak można wykorzystać ten nowy produkt. Zaraz może okazać się, że już od lat czekaliście właśnie na Odbitki XXL.

Odbitki XXL – duża sprawa

Już od kilku sezonów we wnętrzach króluje minimalizm. Dominują wnętrza z niewielką ilością obiektów o prostej formie, czasem z domieszką loftowej surowości, czasem egzotycznych detali w stylu orientalnym… Fakt jest jednak taki, że minimalizm to wiodący trend. Mogłoby się wydawać, że produkt, który ma w nazwie przywołanie do dużego rozmiaru stanowi zaprzeczenie minimalizmu – nic bardziej mylnego. Za pomocą Odbitek XXL można doskonale podkreślić walory całej aranżacji. Odbitki XXL są bowiem idealnym wdrożeniem podstawowej zasady minimalizmu – less is more. Odbitki XXL świetnie będą wyglądać jako opozycja do znanych powszechnie kolaży wykonanych z tradycyjnych fotografii. Wielki format umieszczony na długiej lub dużej ścianie będzie przyciągał wzrok i w zależności od Waszych potrzeb, stanowić może intrygującą plamę koloru lub podkreślenie urody wnętrza poprzez pokazanie niebanalnej formy lub tekstury. To rozwiązanie proponowane dla największych wydruków. Warto również rozważyć wybór odbitek w pośrednich formatach. Wyobraź sobie korytarz, wzdłuż którego oświetlone punktowymi źródłami światła wiszą Wasze czarno-białe zdjęcia ze ślubu lub stworzona jest galeria twarzy Waszych dzieci. Odbitki XXL mają ogromny potencjał i tylko od Waszej wyobraźni zależy jak go wykorzystacie.
odbitka w wielkim formacie plakat w salonie

Odbitki XXL – wielki obraz Twoich pasji

Nasza nowość – Odbitki XXL - to wprost wymarzony sposób na prezentację pasji. Kochacie fotografię? Wykorzystajcie fotografie do stworzenia mini pokazu swoich prac. Wasza pierwsza wystawa, choćby stworzona tylko dla znajomych i zaprezentowana na ścianie salonu może być pierwszym krokiem w drodze do sławy. Pamiętajcie, że w kwestii Waszych pasji nie ograniczamy się wyłącznie do fotografii - możecie pochwalić się wszystkim – ważne jednak, aby mieć fotki w wysokiej rozdzielczości. Pieczecie, gotujecie, wędrujecie czy żeglujecie – zaprezentujcie się w wielkim stylu. Odbitki XXL idealnie się do tego nadają.
duże odbitki

Odbitki XXL dla biznesu – daj się zobaczyć

Faktycznie jest tak, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Prawda ta nabiera szczególnego znaczenia, gdy prowadzisz biznes w sektorze usług. Właściciele małych cukierni, restauracji, salonów fryzjerskich czy gospodarstw agroturystycznych doskonale wiedza, że dziś, oprócz tego, że wszystko ma działać bez zarzutu powinno jeszcze doskonale wyglądać. Odbitki XXL z pewnością są rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę, gdy planuje się wystrój wnętrz przeznaczonych dla Klientów. Wielkoformatowe wydruki prezentujące potrawy, fryzury czy widoki z pobliskimi jeziorami dodadzą wnętrzom smaczku i stanowić będą potwierdzenie profesjonalnego podejścia do pracy. Nie ma na co czekać – Odbitki XXL nadadzą pędu Waszym poczynaniom. Za niewielką kwotę można tak przekształcić biznesowe wnętrza, że staną się one atrakcyjniejszy dla Klientów. A przecież o to chodzi.

Odbitki XXL – wskazówki praktyczne

Dostępność aż pięciu formatów Odbitek XXL czyni z nich produkt niezwykle elastyczny – bez problemu uda się dostosować ich wielkość i orientację tak, aby optymalnie spełniały swoje funkcje. W procesie zamawiania ważną informacją jest fakt, że nasze Odbitki XXL można zamawiać już od 1 sztuki. Nie ma żadnych pakietów czy wielopaków – chcesz jedną – nie ma sprawy, chcesz więcej, to nawet lepiej :)
zdjęcie w dużym formacie

A na koniec informacja o charakterze czysto estetycznym. Odbitki XXL doskonale wyglądają w antyramach. Intrygujące prawda? Chyba czas to sprawdzić – odbitki XXL zamówisz TUTAJ.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: