Fotokubek

Fotokubek

Fotokubek z Twoim zdjęciem, cytatem lub z gotowym wzorem to idealny pomysł na prezent! Także dla siebie. Wybierz jeden z trzech rodzajów: zwykły, latte lub magiczny, który zmienia kolor pod wpływem ciepła, i zamów w kilka chwil.

Nasze fotokubki

Kubek ze zdjęciem na prezent? Doradzam! Oczaruj obdarowanego lub stwórz fotokubek dla siebie. Masz do wyboru dużo gotowych wzorów i szablonów. Możesz także zamówić fotokubek tylko z Twoim zdjęciem. Personalizuj, jak chcesz!

Fotokubek – opinie klientów.
Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.

Fotokubek pełen wspomnień!

Od teraz każdy łyk herbaty czy kawy będzie smakował lepiej! Zaprojektuj kubek ze zdjęciem i rozpoczynaj każdy dzień od uśmiechu na twarzy.

Czy pierwsza czynność, którą wykonujesz po przebudzeniu, to senny spacer w stronę kuchni, w celu zaparzenia magicznego napoju, jakim jest kawa? A może zaczynasz dzień od kilku łyków herbaty, czy specjalnie skomponowanych ziół? Niezależnie od tego, jakie masz rytuały - kubek z własnym zdjęciem idealnie się do nich dopasuje!

Personalizowany kubek na prezent

A może poszukujesz prezentu, który nie tylko będzie zachwycał, ale też sprawdzi się każdego dnia? Personalizowany kubek ze zdjęciem to jest właśnie to! Podarunek ten będzie sprawiał radość osobie obdarowanej za każdy razem kiedy będzie z niego korzystała - to strzał w dziesiątkę!

Kawa czy herbata z takiego kubka ze zdjęciem i dedykacją będzie smakowała jeszcze lepiej, a wspomnienia prezentu i osoby, która go przygotowała, będą wracać każdego dnia.

Kubki z własnym nadrukiem - idealne rozwiązanie dla rodziny, i nie tylko!

Masz już dość codziennych kłótni wśród dzieci o to, że jedno zabrało drugiemu ulubiony kubek? A może w biurze ktoś notorycznie podbiera Ci Twój ulubiony kubek? Jest rozwiązanie, które pozwoli raz na zawsze z tym skończyć! Przecież każdy może mieć swój personalizowany kubek z własnym nadrukiem. Jedyny, niepowtarzalny i… nie do użytku przez kogoś innego.

Twój personalizowany kubek ze zdjęciem sprawi, że już nigdy nikt nie wyciągnie po niego ręki - oczywiście poza Tobą, ewentualnie kimś, kto zechce go umyć dla Ciebie. Dodatkowo, dzięki szerokiej gamie dostępnych szablonów, klipartów i dodatków możesz umieścić na nim odpowiednie ostrzeżenie.

Kubek z własnym zdjęciem to też idealny sposób na poprawę Twojego samopoczucia! Umieść na nim fotkę, która sprawia Ci dużo radości - za każdym razem, kiedy będziesz korzystać z kubka uśmiech sam pojawi się na Twojej twarzy!

Zaprojektuj kubek ze zdjęciem

Masz już pomysł na swój kubek pełen wspomnień? Świetnie! Przygotowując ten produkt, większość decyzji pozostawiamy Tobie. To Ty decydujesz, które zdjęcie znajdzie się na fotokubku i jak on ostatecznie będzie wyglądał. Możesz oczywiście skorzystać z jednego z wielu naszych szablonów, które nadają kierunek, albo sam stworzyć coś całkowicie nowego!

Zaprojektuj kubek z własnym nadrukiem szybko i bez wychodzenia z domu. Nasz łatwy w obsłudze, intuicyjny kreator online w kilku krokach przeprowadzi Cię przez projektowanie Twojego personalizowanego fotokubka, a szybka realizacja sprawi, że niebawem będziesz się cieszyć kubkiem pełnym wspomnień!