Inspiracje

Personalizowane prezenty na Walentynki - zainspiruj się!

08.02.2022 • Przeczytasz w 5 min.

Dzień zakochanych, Walentynki, dzień miłości – jak widać, uczucie niejedno ma imię! Niektórzy nazywają je wprost, inni dość nieśmiało wyrażają to, co leży na dnie serca. Bez względu na to, do której grupy należysz, wybierz unikalne i personalizowane prezenty na Walentynki, które utwierdzą w przekonaniu drugą połowę, że warto zaangażować się na dobre.

Fotokubek na Walentynki


Kogo sięgnie strzała amora?

Dobrze wiesz, że to mężczyznom jest o wiele trudniej wydukać te dwa najważniejsze słowa. Jak ośmielić partnera do śmiałego wyznania? No cóż... nic na siłę! Niektórych naprawdę wiele kosztuje wyznanie miłości, które ma związać dwoje ludzi na dalszą przyszłość. Jeśli nadaremnie czekasz na potwierdzenie jego uczuć, spróbuj dostrzec je w codziennych gestach.
Twój facet wstaje wcześniej tylko po to, by naszykować Ci kanapki do pracy? Zdarza mu się ugotować coś dobrego lub stara się odciążać Cię w domowych obowiązkach? Wspiera Cię dobrym słowem, pociesza, rozbawia? Te niepozorne działania są właśnie oznaką jego uczuć.

Jak sprawić, by się przed Tobą otworzył?

Minęło już sporo czasu, a Ty nadal czekasz. Przeraża Cię ta cisza w eterze? Zrób pierwszy krok! Ale nie tak bezpośrednio – subtelnie daj mu znać przemyślanym upominkiem.
Zbliża się 14 lutego, a to wystarczająca okazja do spędzenia romantycznego dnia we dwoje. Rozpocznij poranek miłym akcentem i podaj swojemu mężczyźnie kawę w nowym kubku. Z pewnością zauważy ten podarunek, bo będzie na nim Wasze zdjęcie :) Możesz skomentować jego zaskoczony wzrok zdaniem w stylu: lubię mieć Cię blisko przy sobie, albo: fajnie razem wyglądamy, przyjemnie wspominam wspólnie spędzony czas. To da mu do myślenia, że pora odwdzięczyć się równie miłym komplementem.

Fotokubek na prezent

Kubek – praktyczny prezent na Walentynki ze zdjęciem

Większość ma w domu lub w pracy ulubiony kubek, z którego chętnie sączy herbatę czy aromatyczną kawę. Jeśli chcesz, by nie tylko napój postawił na nogi Twoją drugą połowę, zdecyduj się na kubek ze zdjęciem. To praktyczny i niezobowiązujący gadżet, który sprawdzi się przy każdej okazji – a szczególnie w Walentynki!
Święto zakochanych jest idealnym pretekstem do umieszczenia Waszego wizerunku na jednym z przedmiotów. Znajdź fotkę, na której wyglądacie swobodnie, jesteście roześmiani lub patrzycie na siebie wzrokiem pełnym niewypowiedzianych słów o miłości. To właśnie to zdjęcie powinno znaleźć się na kubku, który podarujesz komuś bliskiemu Twojemu sercu. Możesz zdecydować się na prosty i pojemny fotokubek lub wybrać ten w wersji latte. 

Memorki – stylowy gadżet na święto zakochanych

Zastanawiasz się, jak opowiedzieć historię Waszej miłości w subtelny sposób? Wykorzystaj zdjęcia, które będą wywoływać magiczne wspomnienia. Postaw na Memorki – stylowe kadry jak z polaroida. Zachowasz najlepsze zdjęcia w stylu retro i podarujesz je ukochanej osobie w małym pudełku. To piękny i wiele mówiący prezent, idealny na Walentynki.
Co można zrobić z zestawu Memorków? W komplecie znajdziesz przeróżne gadżety, takie jak sznurek, spinacze, kostki samoprzylepne oraz bloczki do podtrzymywania pojedynczych kadrów. Można je wyeksponować na wiele sposobów! Postawić na szafce przy łóżku, rozwiesić na ścianie jako łańcuch lub przykleić w dowolnym miejscu, by zawsze mieć przy sobie najlepsze wspomnienia.

Memorki na prezent

ClickPic – personalizowany prezent walentynkowy

Chcesz podarować drugiej połowie coś oryginalnego? Tego wymaga przecież święto zakochanych. Tym razem niech nie będzie to pluszak trzymający serduszko, perfumy czy biżuteria. Swoje uczucia, a zarazem wdzięczność możesz okazać, wręczając coś zupełnie nadzwyczajnego.
Ramka ClickPic jest idealnym prezentem dla drugiej połowy. W środku znajdzie się wybrane przez Ciebie zdjęcie. Możesz je wykadrować, tworząc ciekawy efekt, wybrać kolor ramki, dodać własny tekst. Wszystko sprawnie załatwisz w kreatorze online. To nasze narzędzie, z którego korzystasz przy każdym projekcie. Niezależnie od tego czy zamawiasz fotokubek, zdjęcie w ramce ClickPic czy pamiątkową fotoksiążkę, zawsze masz możliwość edycji swoich zdjęć, by je nieco podrasować. Masz swój własny styl? Wyraź go dodatkami, które przygotowaliśmy.

Fotoramka na preznet

Walentynkowy wieczór pełen wspomnień

Prawdziwa miłość nie liczy dni. Tutaj liczą się chwile, czułe słówka, miłe gesty. Jak wiele wspomnień masz zapisanych w kadrach? Z pewnością jest ich tyle, że można by zrobić z nich opasłą książkę. Więc właściwie... dlaczego nie? :)
Fotoksiążka świetnie sprawdzi się jako personalizowany prezent na Walentynki. Na jej kartach możesz zawrzeć pełną historię Waszej miłości – od samego początku, kiedy jeszcze nieśmiało poznawaliście swoje charaktery aż po chwile, gdy macie za sobą wiele wzlotów i upadków. 
Stwórz wzruszającą opowieść za pomocą zdjęć, dodaj osobiste cytaty, przemyślenia czy fragmenty piosenek, wzbogać kadry piękną grafiką, a to wszystko na wybranym szablonie, który odzwierciedla kolory Waszych uczuć. Wspaniale będzie zasiąść na kanapie, by w towarzystwie drugiej połowy powspominać najpiękniejsze chwile. Moim zdaniem to idealny przepis na walentynkowy wieczór.

Wszędzie, byle razem!

Wasza miłość rozkwita jak kwiat, i choć czasem brakuje w niej czułości, każde z Was jest gotowe oddać wszystko, by uczynić drugą osobę szczęśliwą. Wspólnie spędzone chwile zbliżyły Was do siebie, sprawiając, że każda minuta osobno ciągnie się w nieskończoność.
To jest właśnie siła uczucia. Niech towarzyszy Wam na wspólnej drodze jak najdłużej, pozostawiając za sobą ślady w postaci ujmujących kadrów. To jedna z niewielu pamiątek, które dokumentują upływający czas. Nie zastanawiaj się więc, czy szczęście można utrwalić – bo można! Pstrykaj fotki i gromadź wspomnienia, wywołuj zdjęcia i twórz z nich osobiste historie rodzinne. Z czasem nabiorą ogromnej wartości i będą źródłem nieustannego wzruszenia. Po latach, ze zmarszczkami na twarzy, zorientujecie się, jak wiele złożyło się na uczucie, w którym wytrwaliście do końca.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: