Gotowe szablony

Obrazy na ścianę

Gotowy obraz na ścianę

Udekoruj ścianę obrazami! Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na aranżację wnętrz, fotoobraz jest dla Ciebie. Możesz wybrać jeden z gotowych wzorów i zamienić swoje otoczenie, w zaledwie kilka chwil.

Jesteś w trakcie remontu mieszkania lub domu? Chcesz odświeżyć dekoracje swojego pomieszczenia? Doradzam, wykorzystaj do tego gotowe obrazy do domu, których mam w ofercie mnóstwo! Ty wybierzesz, jaki rodzaj oryginalnego obrazu zawiśnie na Twojej ścianie, bo tylko Ty wiesz, jaki klimat chcesz zbudować w swoim domu.

Obrazy dekoracyjne do domu

Obraz na ścianie od wielu lat był elementem dekoracji wielu mieszkań, domów czy lokali. Dodawał charakteru, wypełniał przestrzeń, wyrażał też to, co mają do przekazania jego właściciele. Obrazy na ścianie mogą być jednak różne: malowane przez wybitnych artystów, tworzone przez domowników, ale także utrwalane ze zdjęć, albo… obrazy drukowane z gotowych szablonów i wzorów. Te ostatnie, w wielu odmianach, polecam do Twojego wnętrza.

Obrazy do sypialni, salonu, kuchni

Na colorland.pl znajdziesz wiele wzorów i szablonów, które z pewnością zaspokoją Twoją potrzebę posiadania obrazu na ścianie. Dzięki ich różnorodności możesz udekorować ściany obrazami do kuchni, przedpokoju, sypialni lub salonu.

Znajdzie się też bogata oferta obrazów na ścianę do pokoju dziecka, gabinetu, czy też Twojej firmy. Wyraziste wzory, znane sentencje, a może śmieszne powiedzonka i hasła? Ty zdecyduj co zawiśnie na Twojej ścianie.

Nowoczesny obraz czy klasyczny?

W zależności od tego, jak urządziłeś swoje pomieszczenie, dopasuj do niego odpowiedni obraz na ścianę. Jeśli Twoje mieszkanie to stonowana klasyka, poszukaj obrazów o podobnej tematyce. Jeśli z kolei postawiłeś na nowoczesność, postaw na nowoczesne obrazy czy też modne, oryginalne obrazy na Twoją ścianę.

Możesz też wybrać minimalistyczne obrazy, albo z kolei pełne szaleństwa, czy też epatujące mnogością kolorów i wzorów. Takie, by idealnie dopasowały się do Twojego domu czy biura.

Dobierz format obrazu do Twojej ściany

Masz już odpowiedni wzór obrazu do Twojego pomieszczenia? Teraz możesz zdecydować jak wielki będzie ten obraz na Twojej ścianie. Wybierz jeden z 13 formatów i dopasuj go do wystroju swojego wnętrza. Możesz postawić na pionową aranżację, poziomą lub kwadratową. Możesz też z kilku obrazu stworzyć ciekawą kompozycję, która wypełni jeszcze większy obszar Twojej ściany.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Doradzam, zrób to z gotowymi, nowoczesnym obrazami na ścianie!

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

5.0 z 5.0

Na podstawie 23 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.