Harmonijki

Harmonijka ze zdjęć

Okładka z magnesem i wnętrze wypełnione Waszymi dobrymi wspomnieniami w postaci zdjęć. Stwórz unikatowy podarunek, który zachwyci każdego. Harmonijka czeka, abyś sprezentował ją bliskiej osobie.

Personalizowana harmonijka ze zdjęć

Zaskocz bliską osobę nieszablonowym podarunkiem ze zdjęć, który dzięki kieszonkowemu formatowi będzie mógł towarzyszyć obdarowanemu każdego dnia.

Okładka harmonijki

Okładkę harmonijki wykonujemy z tkanin aksamitnych, dodatkowo okładka może być udekorowana grawerunkiem wykonywanym laserowo. Oferujemy 10 kolorów okładek do wyboru.

Cechy produktu

Poznaj harmonijkę ze zdjęć i przekonaj się, że jest idealnym podarunkiem dla bliskich. Sprawdź też możliwości personalizacji, aby stała się jedynym w swoim rodzaju prezentem – wzruszającym i wywołującym radość.
Papier

Harmonijka ze zdjęć trwale zachowa wspomnienia. Podłożem wybranych przez Ciebie zdjęć będzie połyskujący papier, którego teksturę najlepiej opisuje efekt pomiędzy matem a błyskiem. Dodatkowo, papier jest powlekany, więc charakteryzuje go odporność na drobne zarysowania, a grubość 290g/m2 sprawia, że zdjęcia prezentują się pięknie.

Harmonijka - Papier
Kolor oprawy

Harmonijka ze zdjęć ma twardą, magnetyczną okładkę i jest obleczona aksamitnym materiałem, który wygląda bardzo elegancko i klasycznie. Możesz wybierać spośród aż 10 kolorów. Butelkowa zieleń, intensywna czerwień czy bardziej neutralne kolory? Wybierz odcień, który uwielbia obdarowywana osoba lub dostosuj barwę okładki do tonacji kadrów, które stworzą Twoją harmonijkę ze zdjęć.

Harmonijka - Kolor oprawy
Rozkładanie stron

Harmonijka ze zdjęć ma rozkładane strony, a nadruk jest realizowany dwustronnie. Możesz umieścić po jednym zdjęciu na każdej stronie lub wykorzystać funkcjonalność edytora, która umożliwia umieszczenie 1 zdjęcia na dwóch stronach harmonijki. Oprawiona jest w dwie okładki o aksamitnej tkaninie, a zawarte w okładce magnesy sprawiają, że możesz umieścić harmonijkę na lodówce.

Harmonijka - Rozkładanie stron
Okienka wewnętrzne

Harmonijka ze zdjęć nie ma okładki wewnętrznej jak w przypadku np. fotoksiażki. Jej pierwszą stroną jest wybrane przez Ciebie zdjęcie. Jeśli jednak wolisz, aby na wewnętrznej stronie okładki widniał napis czy cytat dodaj taką właśnie stronę podczas projektowania online.

Harmonijka - Okienka wewnętrzne
Grawer laserem

Okładka harmonijki ze zdjęć może być udekorowana grawerunkiem wykonywanym laserowo. Odcień wzoru widniejącego na okładce jest uzależniony od wybranego koloru aksamitu, gdyż laser wypala wierzchnią warstwę materiału. Niektóre z szablonów możesz dodatkowo spersonalizować przez podpis czy datę.

Harmonijka - Grawer laserem

Harmonijki – opinie klientów.
Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

5.0 z 5.0

Na podstawie 5 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Harmonijka ze zdjęć to fotoprezent, który zachwyci bliskich. Jej wnętrze mieści 16 stron, które możesz wypełnić zdjęciami. Posiada aksamitną okładkę, a jej kolor możesz wybrać spośród 10 proponowanych odcieni. Dodatkowo do wyboru masz kilka wzorów grawerunku, a niektóre z nich możesz wzbogacić o napis lub datę. Harmonijka ze zdjęć posiada w okładkach magnesowe płytki, dzięki którym bez trudu przymocujesz ją do lodówki.

Liczba stron harmonijki to 16, natomiast liczba zdjęć zależy od Ciebie. Możesz umieścić po jednym zdjęciu na każdej stronie lub wykorzystać funkcjonalność edytora, która umożliwia umieszczenie 1 zdjęcia na dwóch stronach harmonijki. Do dzieła! 

Cenę harmonijki ze zdjęć znajdziesz w naszym cenniku. Koniecznie zerknij też do zakładki z aktualnymi promocjami.

Czas realizacji harmonijki ze zdjęć to zwykle 3 dni robocze + czas dostawy. Aktualne sposoby oraz koszty wysyłki znajdziesz tutaj.

Harmonijka ze zdjęć na prezent

Szukasz wyjątkowego, personalizowanego prezentu? Harmonijka jest idealna. Ma podręczny format, aksamitną oprawę i zmieści Twoje ulubione zdjęcia. Sprawdź dlaczego warto ją zamówić!

Drobny podarunek ze zdjęć

Wybierając ulubione zdjęcia, które ukazują chwile spędzone razem, możesz stworzyć kieszonkową harmonijkę ze zdjęć. Mimo, że ma wymiary 8x8 cm będzie wywoływać wielkie emocje i piękne wspomnienia.

Jej stworzenie jest banalnie proste, natomiast prezentuje się wspaniale. Magnetyczna okładka obleczona eleganckim, aksamitnym materiałem zachwyci już na pierwszy rzut oka. Możesz wręczyć harmonijkę ze zdjęć jako osobny prezent lub wręczyć jako personalizowany, osobisty dodatek do nieco większego podarunku.

Harmonijka ze zdjęć – dla kogo

Zastanawiasz się dla kogo lub z jakiej okazji wręczyć harmonijkę ze zdjęć? Pretekstów do obdarowania personalizowanym prezentem ze zdjęć jest mnóstwo – urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Święta, Walentynki. Możesz też wręczyć taki mini podarunek w ramach miłego gestu. W końcu nie ma nic lepszego od spontanicznych prezentów, które pokazują, że druga osoba jest dla nas ważna.

Prezent ze zdjęć na lata

Warto zaznaczyć, że prezent ze zdjęć ma długotrwały charakter. Jest to pamiątka, którą osoba obdarowana będzie cieszyć się przez długi czas. Każde spojrzenie na taki podarunek przywoła dobre chwile i nutkę wzruszenia.

Harmonijkę można umieścić w widocznym miejscu dzięki magnesom umieszczonym w okładce np. na lodówce. Jeśli wolisz mieć ją zawsze przy sobie, to jej mały format będzie wprost idealny, aby mieć wspomnienia na wyciągnięcie ręki.

Harmonijka ze zdjęć, czyli personalizowany prezent

Nie ma chyba bardziej unikalnego podarunku niż prezent stworzony ze zdjęć. Taka jest właśnie harmonijka – nabiera wyjątkowego charakteru dzięki wybranym przez Ciebie fotkom. Jednak możesz sprawić, by Twój egzemplarz był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Wybierz 1 spośród 10 kolorów aksamitnej okładki. Może być to ulubiony kolor obdarowywanego lub odcień pasujący do okazji. Czerwień będzie idealna dla ukochanego, zieleń fantastycznie wstrzeli się w świąteczny okres, a szarości są zawsze na czasie. Następnie zdecyduj się na wzór grawerunku – łapka pupila dla psiary lub kociary, uniwersalny prezencik dla każdego lub… sprawdź i wybierz!