FOTOKUBKI SZKOLNE

Czas spędzony w szkolnej ławie wielu z nas po latach wspomina z prawdziwym rozrzewnieniem. Jest mnóstwo sposobów, aby zachować te wspomnienia. Naszym ulubionym są kubki. Tak, dokładnie – personalizowany kubek dla ucznia to przeurocza metoda na zatrzymanie przeciekającego nam przez palce czasu. Specjalnie dedykowane tematyce szkolnej wzory są do tego wprost idealne. Wystarczy wybrać szablon, wstawić zdjęcie i oto jest – bezcenna pamiątka na lata.

KUBEK
DLA NAUCZYCIELA I UCZNIA

Szkoła to nie tylko uczniowie, to również nauczyciele – kubek dla wychowawcy będzie wprost idealnym prezentem z okazji Dnia Nauczyciela. Możliwości jakie daje personalizacja sprawia, że na kubeczku może się pojawić zdjęcie całej klasy, a do tego napis, choćby szkoła czy rocznik. To sprawdzony prezent, a do tego całkiem niedrogi. Dzieciaki mogą się więc nie ograniczać podczas zamawiania kubka dla nauczyciela – może powstać ich cały komplet, dla każdego ucznia po jednym. Fajnie zaprosić do tej zabawy całą klasę.

Proponowane przez Colorland.pl szablony to dopracowane pod każdym względem urocze, kolorowe kompozycje – właśnie tak powinien wyglądać kubek dla ucznia. Większość z nich zaprojektowana jest w taki sposób, że można umieścić na nim zdjęcia i napisy, w ofercie są również propozycje z wesołymi obrazkami i napisami. Wszystkie zabawne, ale utrzymane we właściwym, wyważonym tonie. Taki właśnie kubek dla nauczyciela wręczony przez wdzięcznych uczniów będzie stanowił dla niego lub dla niej bezcenny prezent – uosabiać bowiem będzie podziękowanie za codzienny trud podejmowany podczas procesu edukacji.

W Colorland.pl fotokubki oferowane są w trzech różnych rodzajach – kolorowe (kolorowe środki), magiczne i latte. Ich pojemność wynosi 320 ml, a nasza firma wykonana je dla Was zaledwie w 3 dni robocze. Zatem zachęcamy serdecznie – zróbcie dla Waszego dziecka kubek dla ucznia, a z łatwością powstanie idealna pamiątka. Róbcie taki kubek co roku i twórzcie kolekcje, która będzie odzwierciedleniem każdego roku edukacji. Już wkrótce sentymentalna wartość tych dzieł wzrośnie, a Wy będziecie się cieszyć, że właściwe wykorzystaliście dawane Wam przez nas możliwości.

Wybierz jeden spośród 15 szablonów

Dla wychowawczyni
wybierz
nowy
Nauczyciel
wybierz
nowy
Krasnale
wybierz
nowy
Tablicowy
wybierz
nowy
Kubek dla wychowawcy
wybierz
nowy
Kubek nauczyciela
wybierz
nowy
Dla Nauczyciela
wybierz
nowy
Kolorowy pociąg
wybierz
nowy
Mądre zwierzątka
wybierz
nowy
Potworki z klasy
wybierz
nowy
Pamiątka z wycieczki
wybierz
nowy
The Best Teacher
wybierz
nowy
Dla przedszkolaka
wybierz
nowy
Kolorowe kredki
wybierz
nowy
Dla ucznia
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka