Propozycje kreatywnych prezentów na ślub

Prezent ślubny dla pary młodej, czyli fotoprezent. Wybierz ulubione kadry i wzrusz nietuzinkowym podarunkiem.
Z kodem NASLUB20 20% rabatu na fotoalbum, Starbook, fotopamiątkę i obraz w ramie
Kod jest ważny do 30.06.2024 r.

Fotoalbum

Wszystkie wspólne chwile pani i pana młodego? Podaruj w ślubnym prezencie! Stwórz fotoalbum w jakości premium, który będzie przypominać o narzeczeńskich czasach.
fotoalbum jako prezent dla pary mlodej

Starbook

Zabłyśnij eleganckim i oryginalnym prezentem na ślub. Starbook to fotoksiążka w jakości premium, która pomieści wyjątkowe zdjęcia pary młodej z czasów narzeczeństwa. Możesz stworzyć dzięki niej piękną opowieść o miłości młodych.
starbook jako prezent na slub

Odbitki 10x15

Wywołaj kadry pełne miłości dla nowożeńców i zaskocz ich oryginalnym prezentem. Wspólne wakacje narzeczonych, rodzinne okazje, które celebrowali jako para? Wywołaj je w formie odbitek i podaruj na ślub!
odbitki jako prezent na slub

Fotopamiątka

Pogratuluj młodej parze w wyjątkowy sposób – stwórz fotopamiątkę. Zamów niepowtarzalną kartkę ze zdjęciem oraz życzeniami. Nowożeńcy z pewnością ją pokochają.
fotopamiatka jako prezent dla pary mlodej

Obraz w ramie

Opraw ulubioną wspólną fotkę pary młodej, aby sprawić oryginalny prezent na ślub. Obraz w ramie sprawdzi się zarówno jako prezent na ślub cywilny jak i kościelny. Zamów ten kreatywny prezent dla nowożeńców.
obraz w ramie jako prezent na slub

Prezenty dla Pary Młodej?

Szukasz więcej inspiracji? Wejdź na bloga i sprawdź propozycje aranżacji, porady i… jeszcze więcej! Zobacz wszystkie nasze porady

Doradzam najlepsze prezenty na każdą okazję

Szukasz prezentu? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowy podarunek i zachwyć bliskie osoby.

Prezent na ślub - oryginalne pamiątki dla nowożeńców

Prezent na ślub – znajdź oryginalną pamiątkę dla nowożeńców

Ważny dzień dla bliskich Ci osób zbliża się wielkimi krokami i cały czas nie wiesz jaki prezent wybrać na tą okazję? Przeglądasz setki stron internetowych, zastanawiasz się jaki podarunek oczaruje młodą parę? A może chciałbyś znaleźć prezent, który wręczysz zamiast kwiatów? Jesteś w doskonałym miejscu! Sprawdź moje pomysły na upominek dla nowożeńców.

Prezenty ślubny dla pary młodej? Ze wspomnień!

Fotoalbum to podarunek na ślub, który zachwyci młodą parę. Zbierz zdjęcia z narzeczeńskich czasów i stwórz wyjątkowy prezent. Papier fotograficzny z matowym wykończeniem oraz grubość kartek 800 g/m2 zapewnią najwyższą jakość. Fotoalbum może liczyć od 20 do 40 stron, które wypełnisz zdjęciami. Nie masz tak wielu fotek państwa młodych? Napisz do rodziny i bliskich i wspólnie stwórzcie niezwykły prezent na ślub. Wzruszenie i radość gwarantowane. Nie czekaj więc i powiedz „tak” jakości premium. Zamów fotoalbum dla nowożeńców.

Wyjątkowy prezent dla nowożeńców

Szukasz kartki, którą obdarujesz parę młodą w dniu ich ślubu? Wybierz fotopamiątkę. Nie jest to zwykła kartka. Ma 20x20 cm, sztywne karty, zawiera życzenia i… miejsce na zdjęcia. Dodaj fotki, podpis i gotowe. Niepowtarzalna, personalizowana kartka na ślub gotowa.

Kreatywny prezent na ślub

Jakie prezenty najczęściej otrzymuje młoda para? Oczywiście koperty, których zawartość ma pozwolić nowożeńcom na zakup sprzętów do domu, opłacenie podróży poślubnej czy przeznaczenie środków na inny, wspólny cel. Jak to mówią – pieniądze to nie wszystko, dlatego warto podarować oprócz koperty coś więcej. Postaw na kreatywny prezent na ślub. Zamów odbitki – zrobisz to szybko i wygodnie online. Wybierz kadry z wakacji narzeczonych, fotki z rodzinnych uroczystości czy nieformalne ujęcia. Taki prezent wywoła wzruszenie i zapadnie w pamięć na długo.

Elegancki prezent na ślub

Jeśli stawiasz na klasykę i szukasz prezentu dla nowożeńców, który nigdy nie wyjdzie z mody Starbook sprawdzi się idealnie. Fotoksiążka w najwyższej jakości zachwyci błyszczącymi stronami i wykonaniem premium. To również podarunek, który będzie przypominał młodej parze piękne chwile spędzone w okresie narzeczeństwa. Zbierz fotki i opowiedz historię miłosną bliskich Ci osób na kartach Starbooka. Taki prezent dla nowożeńców to elegancki podarunek, który posłuży na lata i będzie przywoływał wspomnienia. Przygotowanie Starbooka jest banalnie proste, a dzięki wielu szablonom do wyboru stanie się personalizowanym cudeńkiem.

Oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów  

Para młoda nie chce otrzymać bukietów? Zamiast kwiatów podaruj fotoobraz. Idealnie wpisze się w przestrzeń nowożeńców i będzie miłym, personalizowanym akcentem w mieszkaniu. W kategorii kreatywnych prezentów na ślub fotoobraz zajmuje wysokie miejsce w rankingu. Jest to wyjątkowy podarunek dla pary młodej. Wybierz zdjęcie nowożeńców – i tu wszystko zależy od Ciebie oraz charakteru nowożeńców. Para młoda jest wyluzowana, lubi żartować i ma do siebie duży dystans? Wybierz zabawny kadr, który wywoła uśmiech na ich twarzach. Jeśli przyszli małżonkowie są nieco bardziej konserwatywni i wolą pozowane zdjęcia zachęcam do stworzenia fotoobrazu z oficjalnego zdjęcia np. rodzinnej imprezy.