InspiracjeTriki i porady

3 sposoby na oryginalne życzenia ślubne dla młodej pary

05.07.2021 • Przeczytasz w 2 min.

Ślub to cudowna uroczystość, w której dwoje ludzi wkracza na wspólną drogę, stając się jednością. Każde z gości gorączkowo próbuje ułożyć w głowie jakieś życzenia, lecz najczęściej wychodzą one bardzo tradycyjnie. W jaki sposób można złożyć Młodym oryginalne życzenia?


To, co w duszy gra
Owszem, można zdecydować się na klasykę i zwyczajnie wyszeptać „zdrowia, szczęścia, pomyślności”. W dzisiejszych czasach warto jednak postawić na oryginalność i złożyć życzenia ślubne od serca. Takie są najcenniejsze! Można je wyrazić wzruszającymi słowami, w które wystarczy sprytnie wpleść przejmujący cytat. Młodzi, pod wpływem chwili, z pewnością dadzą się ponieść emocjom, wszak taki dzień zdarza się jedyny raz w życiu. Tym bardziej spraw, by Twoje słowa utkwiły im głęboko w pamięci. Złożone tuż po uroczystości kościelnej pozostaną niezapomniane do końca życia.


Pamiątka ślubna
Niewiele jest osób, które pod wpływem emocji potrafią sklecić kilka sensownych, a zarazem wzruszających zdań, tworząc z nich zgrabne życzenia ślubne dla młodej pary. Jeśli należysz do tych szczęśliwców, szybko przelej swoje myśli na papier i nadaj im wyjątkową formę. Zamów niepowtarzalną, ręcznie robioną kartkę ślubną, wewnątrz której umieścisz swoje życzenia. Rękodzieło jest dziś niezwykle modne, a z uwagi na swoją oryginalność, stanowi synonim luksusu. Podaruj więc młodym piękną pamiątkę ślubną, do której z rozrzewnieniem będą wracać wiele lat po ceremonii.


Coś osobistego
Wzruszające życzenia ślubne można, a czasem wręcz trzeba przekazać w wyjątkowy sposób. Młodym można podarować przepiękny obraz, którego będą bohaterami, lub który przedstawia coś, co kiedyś zawładnęło ich sercem. Do obrazu można dołączyć życzenia na ślub w formie osobistej dedykacji – dopisek można dodać do zdjęcia, które potem oprawią w ramkę.
Innym sposobem na życzenia ślubne jest fotokalendarz. Na karcie każdego miesiąca mogą pojawić się zdjęcia upamiętniające wyjątkowe chwile z życia nowożeńców. Dobrym pomysłem jest też umieszczenie kadrów z różnych zakątków świata, a każde z nich można opatrzyć motywacyjnym lub miłosnym cytatem. Piękna pamiątka na cały rok!
Pamiętaj, że bez względu na wszystko, najlepsze życzenia to te wypowiedziane prosto z serca. Jeśli brakuje Ci pomysłów, z pewnością znajdziesz mnóstwo inspiracji w sieci, które podpowiedzą, jak ubrać w słowa swoje uczucia. Nie staraj się na siłę wyróżnić spośród weselnego tłumu, bo możesz osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. Proste, klasyczne życzenia wypowiedziane ze szczerością trafią w rozpalone miłością serca nowożeńców.

Udostępnij znajomym: