fotoramka clickpic

fotoramka clickpic

Fotoramka ClickPic

Pokaż swoją historię na zdjęciach.

Zaprojektuj wyjątkową galerię w Twoim domu z fotoramkami ClickPic. Twórz kompozycje ramek, zmieniaj układ kiedy chcesz. Udekoruj swój dom wspomnieniami.

  • idealna wielkość ramki – 20x20 cm
  • możliwość dodania własnego tekstu
  • trzy kolory ramek do wyboru: drewniany, biały i czarny
  • zestaw rzepów do mocowania (3M)
  • możliwość tradycyjnego mocowania, na gwoździku
  • wysokiej jakości wydruk
  • łatwe projektowanie w edytorze on-line
  • dostawa już od 14,90 zł
 
PRZECZYTAJ OPIS
WYBIERZ CLICKPIC
Realizacja: 3 dni+ czas dostawy

JAK ZAMÓWIĆ ClickPic?

1. Wybierz ramkę
trzy kolory, dwa szablony
2. Wstaw swoje zdjęcia
możesz dodać własny tekst
3. Zamów i gotowe
już w 3 dni robocze + czas dostawy!

RAMKI W 3 KOLORACH - wybierzesz w edytorze

ClickPic ClickPic

Czarna ramka

ClickPic ClickPic

Drewniana ramka

ClickPic ClickPic

Biała ramka

DWA SZABLONY DO WYBORU - wybierzesz w edytorze

ClickPic

Szablon z białą obwódką
35 zł / szt.

ClickPic

Szablon klasyczny
35 zł / szt.

ŁATWIEJ JUŻ SIĘ NIE DA

ClickPic

1. Otrzymujesz ramkę z elementami do prostego montażu do ściany

ClickPic

2. Odklej papier ochronny od rzepów

ClickPic

3. Przyklej do sciany i trzymaj 30 sekund

ClickPic

4. Klej uzyskuje trwałość po 24h

ClickPic to nie tylko możliwość zatrzymania wspomnień, ale także niepowtarzalnej dekoracji Twojego domu. Twórz własny układ zdjęć na ścianie, zmieniaj go kiedy tylko chcesz, dokładaj kolejne ramki ClickPic. Nie musisz wiercić dziur w ścianie, wbijać gwoździ (ale oczywiście możesz, jeśli chcesz). Przymocuj ramki za pomocą rzepów montażowych, które znajdują się na każdej ramce! Przygotuj ścianę, usuń z niej brud i kurz, odtłuść ją. Odklej papier ochronny z rzepów, przyłóż ramkę do ściany i przytrzymaj około 30 sekund. Proste, prawda?

Znudził Ci się stary układ? Zdejmij ramkę ClickPic nie niszcząc przy tym ściany. Przywieś ją w innym miejscu. Twórz nowe układy, zmieniaj je. Baw się wspomnieniami.

INSPIRACJE

ClickPic

Fotoramka – zmieniaj wystrój mieszkania każdego dnia!

Odmień oblicze Twojego wnętrza z ramkami CLICKPIC! Stwórz z nimi inspirujące historie w domu, z wybranych przez Ciebie zdjęć. To będzie wyjątkowa galeria ścienna. Tak wyjątkowa jak Ty.

Fotoramka w formacie kwadratu 20x20 cm.

Taki format daje jej przewagę nad ramkami pionowymi czy poziomymi. Jaką?
- kwadratowa ramka będzie pasowała do każdego rodzaju wystroju wnętrz,
- doskonale odnajdzie się wśród innych ramek tej samej wielkości,
- może stanowić element Twojego układu galerii na ścianie lub pojedynczą ozdobę,
- w każdej chwili możesz dołączyć nową ramkę do gotowego już zestawu i rozbudowywać swoją kolekcję, tak jak chcesz!

Zabawa do kwadratu

Najlepsze, najciekawsze i najmilsze ujęcia zamknięte w fotografiach już teraz mogą trafić wprost na Twoją ścianę w gotowych fotoramkach. Dzięki wyjątkowej formie, możesz z nich własną galerię zdjęć według układu, jaki tylko wpadnie Ci do głowy. 

Jaki układ będzie dla Ciebie najlepszy? Tradycyjny, prosty i stonowany, w którym fotoramki CLICKPIC zawisną w takich samych odstępach od siebie, ułożone równo niczym od linijki? A może bardziej zwariowany, nieco szalony, którego zasada tworzenie jest jedna: brak zasad?

Jakikolwiek układ przypadnie Ci do gustu, wiedz jedno: w każdej chwili możesz zmienić zdanie! Stwórz z fotoramek CLICKPIC Twoje własne dekoracje ścienne!

Zmieniaj swój układ fotoramek

Nasze kwadratowe ramki to nie tylko idealna wielkość 20x20 cm, ale także ideale wykonanie i… montaż. Już nie musisz wbijać gwoździ w ścianę! Fotoramki CLICKPIC posiadają w zestawie komplet rzepów montażowych. Takie rozwiązanie oszczędza Twój czas i ściany mieszkania. Ułatwia też samo zawieszenie ramki jak i… jej demontaż czy też wymianę.

Teraz możesz łatwo wymieniać ramki, zmieniać ich układ, dokładać nowe czy przewieszać raz już powieszone. Galeria zdjęć w Twoim mieszkaniu może się zmieniać tak często, jak tylko chcesz, a ściana zostanie w takim samym stanie jak przed wieszaniem ramek. Zresztą ramki też. Po prostu odrywasz ramkę z rzepów i… przewieszasz w inne miejsce. CLICK i już.

Wybierz fotoramkę dla siebie

Aranżacja wnętrz może być prosta z CLICKPIC! Wybierz kolor, który najlepiej będzie pasował do Twojego mieszkania: biały, czarny lub drewniany. Do ramki możesz dodać białą obwódkę, a na niej spersonalizowany podpis. Ulubiony cytat, miejsce, gdzie wykonałeś zdjęcie lub jego datę. Jeżeli chcesz, możesz również wypełnić całą ramkę swoim zdjęciem!

Przenieś zdjęcia z Twojego telefonu na ścianę, dzięki prostemu i intuicyjnemu edytorowi on-line. Po kilku chwilach Twoje ramki będą już gotowe do zamówienia. My dołożymy wszelkich starań, by Twoje ramki dotarły do Ciebie jak najszybciej. By wysoka ich jakość cieszyła Cię codziennie, gdy tylko spojrzysz na swoją galerię ścienną.

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka