Poznaj szczegóły darmowej dostawy od 49 zł >>

Uwiecznij swoje chwile gdziekolwiek jesteś!

  • wygodny intuicyjny edytor
  • promocje i specjalne oferty
  • szybka dostawa

Pobierz aplikację na Twój telefon

Zobacz jakie to proste!

01

Pobierz aplikację
na swój telefon

02

Wybierz interesujący Cię produkt. Wgraj zdjęcia ze smartfona

03

Złóż zamówienie i
czekaj na dostawę!

Najpopularniejsze produkty w aplikacji

FOTOKSIĄŻKA W APLIKACJI

Takiego formatu nie znajdziesz na stronie internetowej! Opakuj swoje emocje, ułóż swoje wspomnienia w fotoksiążce A5, tylko z aplikacją ColorlandGo.

Za pomocą swojego telefonu i naszej aplikacji w kilka chwil zaprojektujesz idealną pamiątkę swoich wyjątkowych dni. Wybierzesz najlepsze ujęcia, dodasz opisy, upiększysz dodatkami. I to wszystko jedną ręką!

W fotoksiążce A5 masz aż 32 strony na swoje zdjęcia, które oprawione są w miękką, błyszczącą okładkę. Zaprojektuj według jednego z wielu dostępnych szablonów, albo stwórz ją według własnego pomysłu.

To idealny prezent na każdą okazję i świetny sposób na przelanie swoich przeżyć z telefonu na półkę w salonie.

FOTOODBITKI W APLIKACJI

Uwielbiasz robić zdjęcia telefonem, a później wracać do tych emocji i wspomnień? Teraz możesz przeglądać fotografie nie tylko na ekranie swojego smartfona!

Przenieś swoje zdjęcia z pamięci Twojego telefonu na papier w kilka chwil. Zamawianie odbitek jeszcze nigdy nie było takie proste! Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów – 10x15 lub 15x21 cm! Ruchem palca zaznacz zdjęcia, które chcesz wywołać i gotowe!

Możesz oczywiście je kadrować i dopasowywać do formatów według własnych potrzeb. I to wszystko w naszej aplikacji. Dzięki niej Twoje ujęcia ujrzą światło dzienne!

Odbitki z aplikacji ColorlandGo naświetlamy na eleganckim, błyszczącym papierze. Minimalne zamówienie to 20 sztuk.

SHAREBOOK W APLIKACJI

Sfotografuj, wywołaj, wyrwij! Prawie wszystko zrobisz za pomocą swojego telefonu! W kilka chwil zaprojektujesz swojego Sharebooka, czyli mini książkę z 50 Twoimi zdjęciami, wydrukowanymi w cyfrowej, najwyższej jakości.

Twoje najlepsze ujęcia, zatrzymane emocje, zbudowane wspomnienia połączą się w zestaw klasycznych zdjęć 10x15 cm.

Połączą się, ale nie na zawsze! Dzięki perforacji każde zdjęcie możesz wyrwać kiedy tylko chcesz i nie naruszysz całej książki. I właśnie wyrywania zdjęć nie oferuje nasza aplikacja, wszystko inne zrobisz za pomocą telefonu!

Wybierz w aplikacji Sharebooka, zaznacz 50 zdjęć, które niedługo chcesz mieć w ręce. Dopasuj do stron, dodaj okładkę i gotowe! Zamawiasz i za kilka dni Twój Sharebook leży w Twojej dłoni.

Uwaga! Produkt dostępny tylko w aplikacji ColorlandGo!

brak

FOTOMAGNES W APLIKACJI

Dobre emocje, wielkie wydarzenia, wspaniałe wspomnienia przyciągają jak magnes. A magnes z ujęciami tych wydarzeń znakomicie przyciągnie uwagę, gdy tylko ozdobi np. Twoją lodówkę. A zmiana lodówki w kolekcję przeżyć nigdy nie była jeszcze tak prosta!

Robisz zdjęcia telefonem? Świetnie! Teraz brakuje Ci tylko aplikacji ColorlandGO, by w kilka chwil najlepsze ujęcia przenieść właśnie na magnetyczną galerię! To naprawdę proste.

Wybierz zdjęcia, wstaw w edytorze, dopasuj i zamawiaj! W formacie prostokątnym (9x13 lub 15x21 cm) lub w kwadracie (6,5x6,5 lub 9x9 cm). Dla Twojej wygody oferujemy pakiety, by Twoja galeria powstała jak najszybciej! Prostokąty zamówisz po 3 sztuki, kwadraty po 6.

A wszystko ruchem jednej ręki! Przyciągające, prawda?

FOTOKALENDARZ W APLIKACJI

Trzynaście stron, trzynaście zdjęć (lub więcej), trzynaście kliknięć i jest – fotokalendarz prosto z Twojego telefonu. Dobra, kliknąć trzeba więcej razy, ale niewiele. Tworzenie fotokalendarza w aplikacji ColorlandGo jest proste, szybkie i intuicyjne! A termin realizacji bajecznie krótki.

Wybierz format 32x45 cm albo mniejszy, 20x30 cm, wybierz szablon i wgraj zdjęcia z galerii. Nie poddawaj się rutynie, nie musisz zaczynać swojego kalendarza od stycznia! Wybierz pierwszy miesiąc, a nasza aplikacja uzupełni kolejnych jedenaście. Sama, w kilka chwil. Zaprojektuj jeszcze okładkę.

Ty wybierzesz jeszcze dodatki, opisy i zaznaczysz własne święta! Twoje najważniejsze daty stworzą wyjątkowość tego kalendarza. Kolejne kliknięcie na telefonie i zamówienie gotowe! Reszta jest po naszej stronie.

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent dla bliskich, a także doskonały dodatek do Twojego domu!

FOTORAMKI CLICKPIC W APLIKACJI

Szybkość zamawiania, szybkość budowania, szybkość zmieniania. Co powiesz na własną galerię zdjęć na ścianie? Galerię stworzoną w kilka chwil, prosto z Twojego telefonu!

Tak szybko stworzonej galerii jeszcze nie było. Wystarczy wybrać kilka zdjęć na telefonie, wgrać je do naszej aplikacji, wybrać kolor ramki i gotowe! Możesz tworzyć galerię na ścianie ze swoich przeżyć!

Nasze ramki ClickPic to kwadraty o wielkości 20x20 cm w trzech różnych kolorach ram, dlatego tak łatwo tworzyć z nich różne kombinacje na ścianie. A jeszcze łatwiej je montować czy… zmieniać położenie.

Dzięki rzepom w każdej chwili, bez gwoździ i młotka, możesz powiesić ramkę, oderwać, zmienić jej położenie. Proste prawda? Tak proste jak tworzenie ClickPica i zamawianie w naszej aplikacji!

Zamknij

×

Jakie produkty zamówisz w aplikacji

Odbitki
10x15
10x15
Fotoksiążka
A5

tylko w aplikacji

+7 szablonów do wyboru
Fotokalendarz
A3
A4
Sharebook
15x32

tylko w aplikacji

+7 szablonów do wyboru
Fotoobrazy
30x30
40x30
30x40
50x50
Fotomagnes
9x13
9x9
6.5x6.5
15x21
Fotokubek
Prosty
Latte
Fotoramki
Białe
Drewniane
Czarne

Dlaczego wybrać ColorlandGO?

Wysoka jakość
wydruku

Szybka realizacja
tylko 2 dni robocze

Atrakcyjne ceny
i promocje

Część produktów
dostępna tylko
w aplikacji

Nie musisz przenosić
zdjęć na
inne urządzenia

Intuicyjna
obsługa aplikacji
i konfiguracji zdjęć

Pobierz aplikację
ColorlandGO
phones