Opinie

5.0 z 5.0

Na podstawie 1557 recenzji

+ Dodaj opinie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Sprawdź nasze opinie na: Opinie o Colorland.pl na Opineo.pl
Gość 123

Z roku na rok jakość co raz gorsza.niestety. A zamawiam już kilka lat. Plus za łatwość projektowania i szybkie wysyłki.

Aleksandra

Produkt wysokiej jakość. Okładka piękna, papier wykorzystany do zdjęć super jakości. Jedyny minus w mojej ocenie to zbyt mały produkt. 8cmx8cm ma okładka A zdjęcia są dużo mniejsze (ok 6cmx6cm).

Kamil Przybylski

Polecam firmę Colorland, od 3 lat zamawiam kalendarz i jestem zadowolony z kalnedarza, zdjęcia są dobrej jakości, jeśli coś zamawiać to polecam od Colorland. Pozdrawiam :)

Dorota

Zamowilam album przed świętami 15 grudnia.Na stronie była informacja ze wyślą 21 grudnia i dojdzie na święta. Niestety colorand go zrobił mi niespodziankę i zostałam bez prezentu na święta. Próbowałam się z nimi kontaktować. Ale niestety nikt mi nie odpisał .pisałam dwa razy. Nie polecam

Michal

Zamówienie z 13.12. (oplacone 13.12.) nie dostarczone do świąt. Pomimo obietnic na stronie że zdążą na swiata dostarczyć. Dostawa do Czech.

Martyn

Słaby kontakt ze sprzedającymi. Mimo gwarancji dostawy przed Świętami i zamówienia złożonego 8 dni przed Świętami, towar nie dotarł na czas. Paczka przez dwa dni zalegała w sortowni w Katowicach. Nadal tam jest.

Klient

Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ kierując się Państwa rozpiska ( czy zamówienie dojdzie na święta czy nie) zamówiłam 3 kalendarze mające być prezentem, w koszyku były również odbitki które wydłużyły czas realizacji ale mimo to paczka miała być na czas. Przesyłka nie została nadana w przewidywanym dniu, dzień później zadzwoniłam do firmy tłumacząc że piszę już 3 maila i nie otrzymuje żadnej odpowiedzi i zależy mi na tym żeby przesyłka została wysłana ponieważ ma być prezentem świątecznym dla 3 osób. pani która odebrała początkowo nawet nie widziała moich maili. Obiecała jednak że tego samego dnia nada paczkę która spokojnie do mnie dotrze przed świętami.Nie dotarła...

Aleksandra

Na oficjalnej stronie internetowej deklarowano, że złożone przeze mnie zamówienie dotrze przed świętami. Niestety zostało za późno wysłane i prezenty nie dotrą na święta. Gdybym nie uwierzyła deklaracją ze strony www Colorland, zamówienie na odbitki złożyłbym w innej firmie i zdjęcia miałabym na czas. Zostałam wprowadzona w błąd.

Kama

Witam foty ok spoko jak to foty. Ale nie dostałam pełnego zamówienia. Brakuje kalendarza.. Słabo bo to prezent na święta

Zobacz więcej

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.