Opinie

5.0 z 5.0

Na podstawie 1510 recenzji

+ Dodaj opinie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Sprawdź nasze opinie na: Opinie o Colorland.pl na Opineo.pl
JADWIGA

Bardzo dziękuję za szybką realizację i wysyłkę :) Jesteście wspaniali, zamówienie doszło na czas, piękne wykonanie :):):) jADWIGA

Ela

szybko i sprawnie wysłane zamówienie. Zdjęcia z ramką przepiękne. jakość i kolory idealne, Foto książki są rewelacyjne - jestem bardzo zadowolona jak i cała klasa mojego syna. zrobiliśmy im prezent na zakończenie 8 klasy ze zdjęciami od zerówki do ósmej klasy - piękna pamiątka polecam.

Janka

To już kolejne zamówione przeze mnie fotoksiążki. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Wykonane super. Bez uwag. Polecam!

Karolina

To juz moja 3 fotoksiazka w colorland. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania i szybkości realizacji, chociaż system przepuscil jedno zdjecie, ktore po wydrukowaniu pozostawia trochę do zyczenia. Na przyszłość wybiorę zdjęcia tylko najwyższej jakości. POLECAM!!!

Karolina

Polecam! Jestem zadowolona z jakości i szybkości realizacji zamówienia.

Beata

Bardzo dobry i łatwy program projektowania. Książka wykonana estetyczne, żywe kolory, szybka dostawa.

Monika

Bardzo dobre zdjęcia. Szybka wysyłka. Polecam

Monika

Bardzo dobre zdjęcia. Szybka wysyłka. Polecam

Mateu

Jakość foto-książki super ! Przy opóźnieniu związanym z przesyłką Firma podarowała kupon promocyjny na odbitki zdjęć ! W przyszłości na pewno skorzystam kolejny raz

Zobacz więcej

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.