Fotoobraz

Fotoobraz

Szukasz dekoracji na Twoją ścianę? Doradzam fotoobraz! Bogaty wybór formatów, wysokiej jakości płótno canvas z dwucentymetrowymi zadrukowanymi bokami. A do tego do wyboru biała lub czarna drewniana ramka.

Nasze fotoobrazy

Prawdziwe arcydzieło w zaledwie kilka kliknięć. Wybierz najlepszy kadr, wrzuć do edytora i stwórz swój własny fotoobraz na płótnie. Możesz przygotować fotoobraz w darmowym szablonie lub zamówić gotowy wzór.

Fotoobraz – opinie klientów.
Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

5.0 z 5.0

Na podstawie 23 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.

Zaprojektuj swój obraz na płótnie

Stwórz fotoobraz jedyny w swoim rodzaju. Rodzinne zdjęcia wydrukowane na płótnie będą się pięknie prezentować na ścianie Twojego mieszkania. Wystarczy zaledwie kilka chwil, byś został autorem prawdziwego dzieła. Wybierz ulubiony szablon, wstaw do niego zdjęcie i fotoobraz na płótnie niemal gotowy.

Aranżując wnętrze, starasz się dopiąć wszystko na ostatni guzik, a nowoczesny fotoobraz będzie kropką nad „i” Twojej koncepcji. Spersonalizowane dekoracje ścienne robią wrażenie, odmieniają przestrzeń i przywołują najlepsze wspomnienia. Każde spojrzenie w kierunku stworzonego obrazu ze zdjęcia prawdopodobnie zakończy się szerokim uśmiechem bądź chwilą nostalgii.

Aranżuj fotografiami na płótnie

Twoja głowa jest pełna pomysłów na dekorowanie ścian obrazami? Przybywam z pomocą i fotoobrazami w wielu formatach. Pion, poziom, kwadrat? Wszystkie są do Twojej dyspozycji. Stwórz obrazy ze zdjęć i ułóż z nich wymarzoną kompozycję. Ten niepowtarzalny element aranżacji Twojego wnętrza wprawi w zachwyt wszystkich domowników czy gości i nada wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu.


Pomiędzy fotografie możesz wpleść modne, nowoczesne obrazy. Co na nich umieścić? Napisy, kwiaty i… co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czeka na Ciebie ponad 150 inspiracji na gotowe fotoobrazy. Wszystkie piękne, dopracowane w każdym calu, uwzględniające obowiązujące aktualnie trendy.

Masz tyle ulubionych zdjęć, że nie jesteś w stanie się zdecydować? Postaw na szablony z kolażami, doradzam! Wyjątkowe obrazy, które pomieszczą wiele kadrów, a dodatkowo mogą być opatrzone podpisami, ciekawymi kształtami czy symbolami.

Obraz ze zdjęcia na prezent

To upominek, którego nie znajdziesz na sklepowej półce. Unikatowy, elegancki i stworzony od początku do końca z myślą o obdarowanym – obraz na płótnie ze zdjęcia. Wystarczy tylko jedna fotografia, a radość będzie nie do opisania.

Dzięki prostemu i intuicyjnemu edytorowi wykonanie fotoobrazu na płótnie zajmie Ci tylko kilka chwil. Rozpocznij od wybrania orientacji, formatu i szablonu. Czeka ich na Ciebie naprawdę sporo! Później wystarczy wgrać wybraną fotkę i sfinalizować zamówienie. Jeśli chcesz, by Twój obraz miał w sobie jeszcze więcej klasy, opraw go. Elegancką, drewnianą ramę o matowym wykończeniu możesz dodatkowo kupić w koszyku. Jest dostępna w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym.

Na jaką okazję sprawdzi się ten fotoprezent? Na każdą! Obraz ze zdjęcia to trafiony pomysł zarówno na święta, urodziny, rocznice, jak i parapetówki czy pamiątki ze ślubu. Ile wspomnień, tyle pomysłów na fotoobraz.