Jesteś tutaj

O firmie

Dlaczego powstaliśmy

Każdy z nas chciałby mieć w życiu tylko te dobre wspomnienia. Takie, które wywołują uśmiech na twarzy albo łzy wzruszenia. My wychodzimy z założenia, że właśnie takie wspomnienia warto szczególnie pielęgnować, dlatego postanowiliśmy stworzyć markę, która pozwoli jej klientom na zaprojektowanie od A do Z własnego miejsca, gdzie będą mogli umieścić swoje najlepsze chwile i momenty w formie zdjęć, tekstów, ważnych dat, a to wszystko okrasić najwyższej jakości wyjątkową oprawą… Tak właśnie powstał COLORLAND.
Fammily

50 tysięcy

Tworzycie u nas blisko 50 000 projektów dziennie - każdy jest inny i niepowtarzalny

400

Nasz zespół liczy ponad 400 kreatywnych i sympatycznych osób

340
tysięcy

Fotoksiążki, które do Was wysłaliśmy utworzyłyby czterokilometrową wieżę

55
tysięcy

Nasz Dział Pakowania wypuszcza w grudniu więcej paczek niż Święty Mikołaj

250
tysięcy

Liczba naszych klientów mogłaby utworzyć miasto wielkości Gdyni

35
milionów

Nasze odbitki mogłyby wypełnić 30 000 albumów na zdjęcia
Book

Co oferujemy

Tutaj wierzymy, że najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie przez nas. I takie, które przetrwają wiele lat w idealnym stanie. Dlatego połączyliśmy nasze bogate doświadczenie na rynku druku cyfrowego z dziecięcą wyobraźnią, która drzemie w każdym z nas. Stworzyliśmy edytor, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz ze swoich najpiękniejszych fotografii własną książkę, kalendarz czy obraz… U nas znajdziesz setki szablonów, klipartów, ramek, obrazków i innych dodatków, przy pomocy których możesz znów, jak w dzieciństwie, stworzyć dla bliskiej osoby niepowtarzalny upominek, wybornie się przy tym bawiąc. Bo to o Twoje zadowolenie nam chodzi..

Stawiamy na rozwój

Przez lata obecności na rynku wiele się nauczyliśmy i obecnie możemy się pochwalić tytułem lidera w branży druku cyfrowego w Polsce. Jesteśmy dumni z naszych fotoproduktów i wiemy, że ich duży wybór musi zawsze iść w parze z ich najwyższą jakością. I tu nie idziemy na kompromis. Nieprzerwanie inwestujemy w park maszynowy, udoskonalamy procesy produkcyjne i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Ale przede wszystkim słuchamy głosu i opinii naszych klientów. A to wszystko po to, aby ich najcenniejsze wspomnienia znalazły właściwe dla nich miejsce. Miejsce na kartach naszych fotoproduktów.
Colorland Company
Oceniło nas już 493 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.