Poznaj bliżej Colorland

Dlaczego powstaliśmy

Każdy z nas chciałby mieć w życiu tylko te dobre wspomnienia. Takie, które wywołują uśmiech na twarzy albo łzy wzruszenia. My wychodzimy z założenia, że właśnie takie wspomnienia warto szczególnie pielęgnować, dlatego postanowiliśmy stworzyć markę, która pozwoli klientom na zaprojektowanie od A do Z własnego miejsca, gdzie będą mogli umieścić swoje najlepsze chwile i momenty w formie zdjęć, tekstów, ważnych dat, a to wszystko okrasić najwyższej jakości wyjątkową oprawą… Tak właśnie powstał COLORLAND.
Fammily

50 tysięcy

Tworzycie u nas blisko 50 000 projektów dziennie - każdy jest inny i niepowtarzalny

400

Nasz zespół liczy ponad 400 kreatywnych i sympatycznych osób

5
km

Fotoksiążki, które do Was wysłaliśmy w ciągu roku, utworzyłyby pięciokilometrową wieżę, gdyby ułożyć je jedna na drugiej

55
tysięcy dziennie

Nasz Dział Pakowania pakuje w grudniu więcej paczek niż Święty Mikołaj

350
tysięcy

Liczba naszych klientów mogłaby utworzyć miasto wielkości Lublina

35
milionów

Wasze odbitki, które u nas wywołujecie, mogłyby wypełnić 30 000 albumów na zdjęcia
Book

Co oferujemy

Wierzymy, że najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie przez Was. I takie, które przetrwają wiele lat w idealnym stanie. Dlatego połączyliśmy nasze bogate doświadczenie na rynku druku cyfrowego z dziecięcą wyobraźnią, która drzemie w każdym z nas. Stworzyliśmy edytor, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz własną książkę, kalendarz czy obraz. U nas znajdziesz setki szablonów, klipartów, ramek, obrazków i innych dodatków, przy pomocy których możesz znów, jak w dzieciństwie, stworzyć dla bliskiej osoby niepowtarzalny upominek, wybornie się przy tym bawiąc. Bo to o Twoje zadowolenie nam chodzi.

Colorland - marka globalna

Przez lata obecności na rynku wiele się nauczyliśmy i obecnie możemy pochwalić się tytułem lidera w branży druku cyfrowego w Polsce oraz silnej firmy na rynku europejskim. Dynamicznie wkraczamy na rynki zagraniczne, aby nasze fotoprezenty uszczęśliwiały jeszcze więcej odbiorców. Pokochały nas już miliony użytkowników z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Czech, Litwy, Słowacji, Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Austrii i oczywiście z Polski. Nieprzerwanie inwestujemy w park maszynowy i najlepszych specjalistów, ale przede wszystkim słuchamy głosu i opinii naszych klientów, aby móc sprostać oczekiwaniom. Jesteśmy dumni z naszych fotoproduktów i wiemy, że ich duży wybór musi zawsze iść w parze z najwyższą jakością.
Colorland Company