Drogi Kliencie, sprawdź terminy wysyłki zamówień na Święta >>

Jesteś tutaj

O firmie

Dlaczego powstaliśmy

Każdy z nas chciałby mieć w życiu tylko te dobre wspomnienia. Takie, które wywołują uśmiech na twarzy albo łzy wzruszenia. My wychodzimy z założenia, że właśnie takie wspomnienia warto szczególnie pielęgnować, dlatego postanowiliśmy stworzyć markę, która pozwoli jej klientom na zaprojektowanie od A do Z własnego miejsca, gdzie będą mogli umieścić swoje najlepsze chwile i momenty w formie zdjęć, tekstów, ważnych dat, a to wszystko okrasić najwyższej jakości wyjątkową oprawą… Tak właśnie powstał COLORLAND.

Co oferujemy

Tutaj wierzymy, że najlepsze prezenty to te, zrobione samodzielnie przez nas. I takie, które przetrwają wiele lat w idealnym stanie. Dlatego połączyliśmy nasze bogate doświadczenie na rynku druku cyfrowego z dziecięcą wyobraźnią, która drzemie w każdym z nas. Stworzyliśmy edytor, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz ze swoich najpiękniejszych fotografii własną książkę, kalendarz czy obraz… U nas znajdziesz setki szablonów, klipartów, ramek, obrazków i innych dodatków, przy pomocy których możesz znów, jak w dzieciństwie, stworzyć dla bliskiej osoby niepowtarzalny upominek, wybornie się przy tym bawiąc. Bo to o Twoje zadowolenie nam chodzi..

Stawiamy na rozwój

Przez lata obecności na rynku wiele się nauczyliśmy i obecnie możemy się pochwalić tytułem lidera w branży druku cyfrowego w Polsce. Jesteśmy dumni z naszych fotoproduktów i wiemy, że ich duży wybór musi zawsze iść w parze z ich najwyższą jakością. I tu nie idziemy na kompromis. Nieprzerwanie inwestujemy w park maszynowy, udoskonalamy procesy produkcyjne i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Ale przede wszystkim słuchamy głosu i opinii naszych klientów. A to wszystko po to, aby ich najcenniejsze wspomnienia znalazły właściwe dla nich miejsce. Miejsce na kartach naszych fotoproduktów.