Jesteś tutaj

Blog

Dodane: 14/02/2019

Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Ci pierwsi rozumieją, co to znaczy i mocno współczują tym drugim, Ci drudzy wcale nie uważają, że są poszkodowani. Doprawdy, nie wiem kogo chcą oszukać. 17 lutego obchodzimy Dzeń Kota. To już za kilka dni. Ciekawe czy mój kot będzie się domagał celebracji swojego święta. 

Dodane: 24/01/2019

Cukierki, czekolada, lody… Wszystkie te rzeczy są słodkie, ale niestety nie są trwałe, a w te Walentynki Wasi bliscy zasługują na coś słodkiego i trwałego! Oto nasze pomysły na prezent na Walentynki, który z pewnością sprawi, że serca rozpłyną się z radości.

Dodane: 21/01/2019

Babcia była moją przyjaciółką, taką prawdziwą, która potrafiła udźwignąć wszystkie moje dziecięce kaprysy, a następnie - humory zbuntowanej nastolatki. Lgnęłam do niej. Czas spędzony u babci nigdy nie był czasem straconym. Nawet brak dostępu do Internetu u niej w domu tego nie powstrzymał. Tak, jestem z pokolenia, które czuje pewien niepokój, kiedy nie ma sygnału wifi. Wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na babcię. Dobrze mieć obok siebie taką osobę. :)

Dodane: 18/01/2019
Postanowienia noworoczne, których na pewno nie dotrzymasz

Ile razy już obiecywałaś sobie, że od nowego roku zmienisz swoje życie? Będzie przewrót, rewolucja! Od teraz będę piękna, szczuplejsza i doskonalsza! No cóż, zazwyczaj ten zapał kończy się na dobrych chęciach…

Postanowienia noworoczne, których na pewno nie dotrzymasz

Dodane: 14/01/2019

Nie wiem jak Wy, ale ja po świętach Bożego Narodzenia, aż do Dnia Babci i Dziadka czuję magię świąt. Co prawda, już lekko zgaszoną, ale ten płomień nadal się w sercu tli. Cała ta aura wprawia mnie w nastrój, że mam ochotę podarować Babci magiczny prezent. Taki prosto z serca. Taki tylko mój, który Babcia będzie kojarzyła wyłącznie ze mną i patrząc na ten upominek pomyśli, że jestem jej najlepszą i najukochańszą wnusią. Powiało świeżym egoizmem, prawda? :)

Dodane: 11/01/2019

Najbardziej wzruszające prezenty to te personalizowane. Matka Wariatka z biegiem czasu również zaczyna je doceniać, ponieważ są bezcenne. Dzięki prezentom ze zdjęciami ona i jej rodzina mogą na dłużej zatrzymać ważne dla nich momenty. Zobacz, jaki prezent przygotowała w tym roku z okazji Dnia Babci.

Dodane: 07/01/2019
Aukcja WOŚP Colorland Mleczko

Powyższe równanie może ma niewiele wspólnego z matematyką, ale mamy nadzieję, że uratuje zdrowie i życie wielu dzieci. Dzięki życzliwości Pana Andrzeja Mleczko, przygotowaliśmy kilka drukowanych gadżetów z jego najlepszymi rysunkami. Możesz je wylicytować na aukcjach tegorocznej WOŚP.

Oceniło nas już 4039 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.2 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.