Nie czekaj na ostatnią chwilę! Sprawdź terminy realizacji przed Wigilią tutaj >

Jesteś tutaj

Blog

Dodane: 06/12/2018
list do mikołaja

Kochany Święty Mikołaju, piszę do Ciebie… Tak zaczyna się każdy standardowy list do Mikołaja. Myślicie, że po przeczytaniu tylu listów nadal czyta je z takim samym podekscytowaniem i zainteresowaniem? A może warto go zaskoczyć bardziej oryginalnym przywitaniem, rozbawić, zaciekawić i dzięki temu dać się zapamiętać…

Może taka historia…

Dodane: 05/12/2018
Aplikacja mobilna ColorandGO

Projektowanie bez ograniczeń. To zdanie chyba najtrafniej oddaje całą ideę naszej nowej aplikacji mobilnej. Dzięki niej możesz projektować i zamawiać swoje ulubione fotopamiątki wszędzie, o każdej porze i w każdych warunkach.

Przecież wszystko, co jest Ci potrzebne, masz przy sobie!

 

Aplikacja mobilna ColorlandGO

Dodane: 23/11/2018

Niektórzy ludzie lubią sobie rzucać kłody pod nogi. Jedni tracą czas na zamartwianie się wyimaginowanymi sytuacjami, które się nigdy nie wydarzą, inni zaś ten czas postanawiają spędzić na zakupach w galeriach handlowych. Pół biedy, jak na te zakupy pojadą sami, bez biednego, utytłanego życiem i pracą małżonka. Teraz sobie myślę, ile razy sama się poddałam tym torturom i ile jeszcze czasu musi minąć żebym kolejny raz nie wpadła w te same sidła. Drogie panie, znamy to, prawda? :)

Dodane: 12/11/2018

Zastanawiacie się jakie prezenty kupić pod choinkę swoim bliskim? W dzisiejszych czasach konsumpcjonizmu, gdzie w sklepach półki uginają się od ilości towarów, trudno o oryginalny upominek. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje po prostu idzie do sklepu i kupuje to od ręki. Dlatego zachęcam Was do podarowania spersonalizowanych prezentów.

Dodane: 05/10/2018

Chociaż formalnie nie należą do naszej rodziny, potrafią otoczyć troską nas, potem nasze dzieci i bliskich. Dokładają wszelkich starań, abyśmy mogli stać się lepszymi ludźmi. Niekiedy się na nich denerwujemy, w końcu mogą mieć swoje lepsze i gorsze dni - tak samo jak i my. Patrząc z perspektywy czasu, wspominamy ich z uśmiechem na twarzy i jesteśmy im wdzięczni za to, co dla nas zrobili. A zrobili dużo. A na pewno mieli dobre chęci i się starali. Tak drodzy Nauczyciele, to o Was. :)

Dodane: 28/09/2018
Dziewczynki z różowymi balonami

Mija rok za rokiem, jesień za jesienią, pogoda jakaś taka lekko kapryśna, a my nadal odczuwamy ciepło wakacyjnego słońca. A to dlatego, że możemy świętować. Nasze własne, colorlandowe urodziny. Także sam widzisz, impreza nie byle jaka. Chętnie zaprosilibyśmy Cię na grilla, tylko za zimno już trochę na takie balangi. Ale nie ma co się martwić - jest gościna w innej formie.

Dodane: 19/09/2018
prezent na dzien chłopaka

Są w życiu takie momenty, kiedy chcesz powiedzieć ukochanej osobie coś pięknego, ale może zabraknąć Ci słów. Dlatego zobacz jak w inny sposób możesz Mu pokazać, jak wielkim uczuciem go darzysz.
colorland

Oceniło nas już 2952 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.