Jesteś tutaj

Blog

Dodane: 20/06/2018

Nowożeńcy często proszą swoich gości, aby nie przynosili kwiatów w dniu ślubu. Co więc można podarować Młodym w zamian? Standardowo - wino, kupony lotka lub oryginalnie - upominek, który będzie miłą odmianą, uroczą pamiątką i fajnym gadżetem do domu.

Dodane: 28/05/2018

Myślę, że każdy dobrze wie kiedy jest Dzień Dziecka! Wszak wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi. Ustanowienie Międzynarodowego Dnia Dziecka było ważna misją - chodziło o rozpowszechnienie praw dziecka zamieszczonych w Karcie Narodów Zjednoczonych.

Dodane: 22/05/2018

Mam dla Was świeżą galerię zdjęć zwierzaków w okularach przeciwsłonecznych, aby razem uczcić powrót słońca. Miłej zabawy!Dodane: 21/05/2018

Bycie Mamą to duże wyzwanie. Radosne chwile przeplatają się rezygnacją, szczęście ze zmęczeniem, a łzy wzruszenia z frustracją. Każdej Mamie zależy na szczęściu jej dzieci i na tym, aby wyrosły one na wspaniałych i dobrych ludzi.

Dodane: 16/05/2018

Co dla Asi jest luksusem? Wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu? Popijanie szampana w jaccuzi? A może zakupy w Paryżu? Nie! Dla Asi - zapewne jak dla wielu mam małych dzieci - luksus to przespanie ciągiem trzech godzin oraz wypicie kawy zanim wystygnie. Ale czym są nieprzespane noce czy zimna kawa w porównaniu do wspomnień zdobytych podczas czasu spędzonego wspólnie z dziećmi.

Dodane: 11/05/2018
Radomska - Colorland

Zobacz, jaką fotoksiążkę zaprojektowała dla siebie i swojej rodziny Ola Radomska i zainspiruj się do stworzenia własnej, niepowtarzalnej pamiątki.

Olinek ma nową miłość? Nie siejemy plotek, wszyscy dobrze wiemy, że Radomska jest szczęśliwie zamężna, owa nowa miłość nie dotyczy mężczyzny. Ola zakochała się w naszej fotoksiążce! Nic dziwnego, wszyscy są pod jej urokiem - każdy, kto miał przyjemność otrzymać taki podarunek.

Dodane: 10/05/2018
Fotoksiążka szkolna Colorland

Fotoksiążka szkolna na zakończenie roku szkolnego to nie tylko zwykły upominek, to Twoje wspomnienia szkolne zachowane na zawsze.

Oceniło nas już 830 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.2 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.