Prezenty na wieczór panieński

Fotoprezenty to idealne podarunki dla przyszłej żony. Zbierzcie zdjęcia i zamieńcie je w prezent z klasą.
Z kodem NAWIECZORP 20% rabatu na fotoksiążki klasyczne, Memorki, fotokubki i fotoplakaty
Kod jest ważny do 03.06.2024 r.

Fotoksiążka klasyczna

Oryginalny prezent na wieczór panieński? Wyjątkowe kadry młodej z przyjaciółkami, zdjęcia z ważnych wydarzeń z życia przyszłej żony oraz śmieszne ujęcia perfekcyjnie zaprezentują się na kartach fotoksiążki. Wybierz ten podarunek i wywołaj zachwyt!
fotoksiazka z wieczoru panienskiego

Memorki

Jeśli szukasz ozdób na wieczór panieński, to Memorki sprawdzą się w tej roli idealnie. Zdjęcia w stylu polaroid, które możesz spersonalizować podpisami stworzą niesamowity klimat. Zawieś je jako girlandę lub postaw na drewnianych klockach.
memorki jako dekoracje na wieczor panienski

Fotokubek

Przyszła panna młoda zakocha się w fotokubku po uszy! Kawa czy herbata z personalizowanego kubka będzie smakować wybornie. PS. Możesz podarować go rano, dzień po wieczorze panieńskim. Taka niespodzianka do śniadania wywoła uśmiech na twarzy.
fotokubek jako prezent na wieczor panienski

Fotoplakat

Wystarczy jedno zdjęcie i oryginalny prezent na wieczór panieński gotowy. Śmieszny kadr czy oficjalne zdjęcie? Zdecyduj i zamień fotkę w niezapomniany podarunek. Doradzam: fotoplakat możesz oprawić w ramę, aby podarować niczym prawdziwe dzieło sztuki.
fotoplakat jako prezent na wieczor panienski

Personalizowane prezenty na wieczór panieński?

Szukasz więcej inspiracji? Wejdź na bloga i sprawdź propozycje aranżacji, porady i… jeszcze więcej! Zobacz wszystkie nasze porady

Doradzam najlepsze prezenty na każdą okazję

Szukasz prezentu? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowy podarunek i zachwyć bliskie osoby.

Prezenty na wieczór panieński

Prezent dla przyszłej panny młodej  

Do wielkiego dnia Twojej przyjaciółki lub siostry coraz mniej czasu, a Ty ciągle zastanawiasz się jaki podarunek przypadnie jej do gustu? Wertujesz strony internetowe, zastanawiasz się nad dekoracjami, uzgadniasz z innymi zaproszonymi na imprezę menu czy atrakcje, ale nie masz pojęcia jaki podarunek sprawi radość przyszłej pannie młodej? Fotoprezent to wspaniały wybór!

Oryginalny prezent na wieczór panieński

Wyjątkowy prezent to z pewnością fotoksiążka. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy – stworzona ze zdjęć bliskiej Ci kobiety, Waszych wspólnych kadrów, zabawnych ujęć, fotek z przygód sprzed małżeństwa… Fotoksiążka jest jedyna w swoim rodzaju, dokładnie tak jak przyszła panna młoda. Dzięki wielu szablonom, możliwości dodawania podpisów czy cytatów stanie się osobistym prezentem, który trafi prosto w serce. Taki prezent na wieczór panieński to również piękne podsumowanie pewnego etapu życia. Za sprawą fotoksiążki obdarowana będzie mogła wracać do wspomnień i cieszyć się nimi za każdym razem, gdy sięgnie po ten niezwykły podarunek.

Dekoracje na wieczór panieński

Chciałabyś zaaranżować przestrzeń zdjęciami, ale zwykłe odbitki wydają Ci się zbyt mało atrakcyjne jako dekoracja na wieczór panieński? Postaw na stylowe Memorki! Zdjęcia niczym polaroidy wpasują się idealnie w przestrzeń w stylu boho czy retro. Przyszła panna młoda po imprezie będzie mogła zabrać je ze sobą jako pamiątkę tego ważnego dla niej dnia.

Niespodzianka dla przyszłej panny młodej

Śniadanie po wieczorze panieńskim? Warto sprawić przyszłej pannie młodej jeszcze jedną niespodziankę. Stwórz fotokubek z jej ulubionym zdjęciem i zrób kawę. Wraz z innymi uczestniczkami wieczoru panieńskiego z pewnością zauważycie zaskoczenie przyszłej panny młodej i wielki uśmiech wywołany przez taką niespodziankę.

Elegancki podarunek na wieczór panieński

Chcesz wręczyć prezent z klasą na wieczór panieński? Wybierz fotoplakat! Wystarczy jedno zdjęcie, które zamienisz w wyjątkowy podarunek. Fotoplakat możesz sprezentować jako rulonik, który przewiążesz ozdobną kokardą lub oprawić w ramkę i przekazać jako gotowy do powieszenia przedmiot.

Niezależnie jaki z fotoprezentów wybierzesz, będzie to bardzo osobisty prezent na wieczór panieński. Przyszła panna młoda z pewnością będzie zadowolona z takiego podarunku i chętnie będzie wracać do wspomnień.