Album na zdjęcia Na 300 szt. odbitek 10x15

Materiał (4 do wyboru)

zmień

Pojemność

300 szt. odbitek 10x15

Czas realizacji:  1 dzień roboczy + dostawa Darmowa dostawa: od 199 zł

Kolekcjonujesz wspomnienia i piękne chwile, ale nie masz pomysłu na to, jak je przechowywać? Być może będzie to dla Ciebie dużym zaskoczeniem, ale przetrzymywanie wyjątkowych zdjęć w pamięci telefonu może być nie najlepszym rozwiązaniem! Nie marnuj ich potencjału i zadbaj o trwałość swoich ulubionych kadrów już teraz! Jak? Wywołaj je w formie odbitek i wsuń do albumu na zdjęcia 10x15 w Twoim stylu! Poznaj moją najnowszą propozycję przechowywania wspomnień, doradzam!

Dodatki

Do wyboru w koszyku

Album na zdjęcia

Klasyczny sposób na przechowywanie wspomnień w najwyższej jakości! Dzięki szytemu albumowi kieszonkowemu zmieścisz ponad 300 szt. odbitek 10x15cm w jednym miejscu. Dzięki papierowym paskom, które możesz wsunąć pod zdjęcia, dodasz podpisy czy ważne daty. Zachowaj najlepsze chwile w pięknej oprawie.

Album na zdjęcia

Album na zdjęcia – opinie klientów.
Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

5.0 z 5.0

Na podstawie 3 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.

Tradycyjny album na zdjęcia w nowoczesnym wydaniu

Masz mnóstwo zdjęć przechowywanych na dysku czy w telefonie? Jak często do nich wracasz? Zadbaj o ulubione kadry juz teraz i zamień je w odbitki. Dzięki takiej formie będziesz często wracać do ukochanych wspomnień. Do tego kieszonkowy album i... Twoje fotki stają się czymś więcej niż zwykłymi kadrami w piętrzących się folderach.

Właściwy sposób przechowywania zdjęć ma kluczowe znaczenie dla ich trwałości. Jeśli fotografie mają dla Ciebie ogromną wartość i lubisz wracać myślami do wspomnień, koniecznie zadbaj o to, by ulubione kadry mogły cieszyć Cię przez długie lata!

Jak w takim razie przedłużyć trwałość ulubionych kadrów? Rozwiązanie, które za chwilę przedstawię, na pewno spodoba się tym, którzy mają pewną słabość do tradycyjnych rozwiązań, bowiem moja podpowiedź to: album na zdjęcia! Ale, ale, nie jest to byle jaki album. Ten produkt jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. W przeciwieństwie do klasycznych albumów ten album na zdjęcia wsuwane jest wyjątkowo trwały, a to za sprawą specjalnego szycia, które sprawia, że upływ czasu nie jest mu straszny! Pożegnaj więc delikatne fotoalbumy, których przeglądanie wiąże się z dużą ostrożnością, delikatnym przewracaniem kart, tak aby ani zdjęcia, ani bibułka oddzielająca strony nie uległy zniszczeniu. Jeżeli argument trwałości nie jest dla Ciebie wystarczającym powodem, by sięgnąć po ten produkt, co powiesz na imponującą pojemność? Ten duży album na zdjęcia pomieści w sobie aż 300 odbitek 10x15! Brzmi imponująco, prawda? Dzięki tak dużemu albumowi na zdjęcia możesz w prosty sposób stworzyć kronikę swoich wspomnień. Dodatkowo odbitki, które do niego trafią, możesz opatrzyć własnoręcznym opisem, a to za sprawą papierowych pasków, które znajdziesz w zestawie.

Album fotograficzny w Twoim stylu

Przykładasz dużą wagę do kolekcjonowania zdjęć? Zależy Ci na tym, by najpiękniejsze kadry były zawsze pod ręką, bez potrzeby przekopywania się przez pamięć telefonu, czy komputera? Z albumem na zdjęcia wsuwane jesteś w stanie zadbać o Twoje ulubione fotki w najlepszy możliwy sposób!

Zbierz kolekcję najpiękniejszych zdjęć i stwórz z wyjątkową pamiątkę. Jak? Zapakuj je do wyjątkowego albumu fotograficznego, który swoim designem skradnie serce każdego. Wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i zacznij zapełniać go ulubionymi kadrami. Rozpocznij w ten sposób nową tradycję - tworzenie kolekcji Twoich najważniejszych wspomnień! Rodzinne spotkania, urodziny, śluby i wesela - niezależnie od okazji, każde zdjęcie będzie prezentowało się idealnie w tak klasycznym wydaniu.

Wybierz praktyczne podejście do przechowywania najważniejszych wspomnień i zadbaj o ich trwałość już teraz z albumem fotograficznym 10x15, doradzam!