Fotokalendarz dla zakochanych

Fotokalendarz dla zakochanych to doskonała pamiątka wspólnie spędzonych chwil. Pierwsza randka, pierwszy wspólny wyjazd, pierwsze Walentynki. To wspomnienia do których zawsze chętnie wrócisz. A fotokalendarz dla par przypomni najważniejsze daty w roku, okraszone najwspanialszymi zdjęciami.

Każdy z nas ma w swym życiu wyjątkowe daty. Takie, które przyprawiają o szybsze bicie serca, które wywołują uśmiech na twarzy, które pamiętać będziemy na długo. A teraz możemy je dodatkowo umieścić w swoich fotokalendarzu dla zakochanych. Z własnymi zdjęciami, opisami, dodatkami. Z podkreśleniem właśnie tych wyjątkowych dla nas dni.

Fotokalendarz
dla zakochanych

Każdy dzień, każdy miesiąc w takim kalendarzu walentynkowym może być wyjątkowy i niepowtarzalny. To od Ciebie zależy jego ostateczny wygląd i format. Od Ciebie zależy jakie zdjęcia będą przypominać kolejne miesiące i kolejne wydarzenia z Twojego życia. To wreszcie od Ciebie zależy, jakie dodatki zostaną w nim użyte. Bo to przecież Twój kalendarz dla zakochanych.

Taki kalendarz może być doskonałym prezentem dla dziewczyny, czy super kalendarzem dla chłopaka, który teraz już nie zapomni o rocznicy, urodzinach, czy imieninach teściowej :) Zdecydowanie lepiej przypomnieć mu o ważnych datach w formie takiego pięknego kalendarza, prawda? :)

Wreszcie może to być świetny prezent na jedną z wielu okazji. Przecież taki kalendarz walentynkowy sprawi radość każdej zakochanej osobie, w każdym momencie.

Wybierz więc swoje najlepsze zdjęcia i nie ograniczaj się. Kalendarz walentynkowy to 12 miesięcy oraz okładka, ale na każdej z kart możesz użyć wielu zdjęć. Od Ciebie zależy ile ostatecznie ich zmieścisz w Twoim kalendarzu.

Wybierz jeden z wielu przygotowanych szablonów lub samemu stwórz własny, niepowtarzalny wygląd swojego kalendarza dla par. Oznacz wyjątkowe dla Ciebie daty. Jeśli chcesz, dodaj ramki, kliparty, napisy. Spersonalizuj swój kalendarz tak, by najbardziej oddawał to, co chcesz nim przekazać. I by cieszył Cię cały rok.

Fotokalendarz dla zakochanych to – dzięki zastosowaniu najwyższej jakości druku cyfrowego - żywe, błyszczące i soczyste kolory. Wyjątkową jakość kalendarza zapewnia też satynowy papier o grubości 160g/m2. To wszystko daje gwarancję, że razem z Twoimi zdjęciami, uda się stworzyć niepowtarzalny projekt, który przez cały rok będzie wywoływać dużo radości i uśmiechu na twarzy.

Wybierz jeden spośród 13 szablonów

Motywacyjny
wybierz
nowy
bestseller
Z marmurowym tłem
wybierz
nowy
Czarno-złote wzory
wybierz
nowy
Serce do serca
wybierz
nowy
Szlaczki
wybierz
nowy
Różany
wybierz
nowy
Magiczne chwile
wybierz
nowy
Miłosne historie
wybierz
nowy
Razem najlepiej
wybierz
nowy
Love Is Everywhere
wybierz
nowy
Classic Love Story
wybierz
nowy
Forever in Love
wybierz
nowy
Miodowy miesiąc
wybierz
nowy

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka