InspiracjeTriki i porady

Co podarować Młodej Parze zamiast kwiatów?

20.06.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Nowożeńcy często proszą swoich gości, aby nie przynosili kwiatów w dniu ślubu. Co więc można podarować Młodym w zamian? Standardowo - wino, kupony lotka lub oryginalnie - upominek, który będzie miłą odmianą, uroczą pamiątką i fajnym gadżetem do domu.


upominek zamiast kwiatów

1. Fotokubek

Idealne dla małżeństw - jeden kubek dla Niej, a drugi dla Niego. Upominek, który będzie z nimi na co dzień - pełen aromatycznej kawy przy wspólnym śniadaniu czy też z przepyszną herbatą podczas seansu filmowego. Dodatkowo ulubione kubki mogą pomóc przełamać lody po sprzeczkach małżeńskich :) - prawdopodobnie odkryli to amerykańscy naukowcy :D No bo czy może być coś bardziej uroczego niż mąż przynoszący wieczorem swojej Lisiczce grzanego winka w kubeczku??? (Pewnie małe pieski lub kotki, ale nie o tym tu mowa). Albo cudowna żona, która tuż po przebudzeniu Pana Lisa podaje mu mocną kawę do łóżka??

kubki dla młodej pary

2. Fotoksiążka

Jako rodzina, czy też znajomi przyszłych małżonków napewno macie ich wspólne zdjęcia - z wakacji, a może z sesji narzeczeńskiej. Zaprojektujcie piękną fotoksiążkę, w której zachowacie ich miłość i wspólnie spędzone chwile, a radość nowożeńców zapewne będzie ogromna.
sesja narzeczeńska prezent na ślub

3. Fotoobraz

Prezent w formie fotoobrazu to prezent na lata. Możecie wybrać duży format, który ozdobi ścianę w salonie lub sypialni nowożeńców, czy też mniejszy np. 30x40 - taki obraz może także stanowić ozdobę gdy się go umieści na komodzie lub półce.

prezent zamiast kwiatów

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: