Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Elżbieta Lasota
13-03-2023
Opinia zweryfikowana
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdr
...
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdrawiam
Rozwiń
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
Rozwiń
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
Rozwiń
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
Rozwiń
Anna
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Anka Z.
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze.
...
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze. Przepięknie to wyszło. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Ewa
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
Rozwiń
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie