Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
Rozwiń
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
Rozwiń
Kamila
04-03-2023
Opinia zweryfikowana
Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
Rozwiń
Monika
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Janusz
07-12-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiony obraz jest bardzo ładny, kolory bardzo dobre. O to mi chodziło.
Anna
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Zbigniew
01-11-2022
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!