InspiracjeTriki i porady

Prezent dla podróżnika - 5 pomysłów i inspiracji

15.04.2020 • Przeczytasz w 2 min.

Wracając z wakacji wydaje się nam, że wszystko zostanie w naszej pamięci. Jednak gdy po jakimś czasie zaczniemy oglądać zdjęcia z wakacji uświadamiamy sobie jak wiele zapomnieliśmy...

1. Fotokalendarz A3 pion - personalizowany prezent dla podróżnika

Wypełnij go zdjęciami z poprzednich wyjazdów lub miejsc, które chcesz odwiedzić w przyszłości. Na jego kalendarium możesz zaplanować długie weekendy i zaznaczyć datę planowanego urlopu. Dzięki fotokalendarzowi z Twoimi zdjęciami wspomnienia z wakacji będą z Tobą przez okrągły rok.
kalendarz dla podróżnika

2. Odbitka XXL - zdjęcie w formie plakatu

Odbitka w formie plakatu to idealny sposób, aby pochwalić się najlepszym ujęciem zrobionym podczas wakacji. Może ona też być super pomysłem na prezent dla podróżujących nowożeńców. Zamów odbitkę XXL z widokiem z miejsca o którym marzą mlodzi, umieść ją w ramce i upomimnek zamiast kwiatów gotowy!
plakat z wakacji

3. Starbook - wspomniena z podróży jak żywe

Aby wspomnienia z podroży trwały dłużej, warto zadbać o ich wyjątkową oprawę. Przesuwanie zdjęć na telefonie czy na komputerze to nie to samo co trzymanie albumu na kolanach i to takiego TAKIEGO! Starbook zachwyca blaskiem stron i jakością wydruku - wyobraź tylko sobie jak pięknie będą w nim wyglądały fotografie z różnych zakątków świata. Zdjęcia w formie namacalnej mają w sobie cos magicznego - fantastycznie ogląda się je ze znajomymi i rodziną i jest on łatwiej dostępny niż zdjęcia na dysku.
album z wakacji

4. Kubek z mapą świata lub ze zdjęciem

Kolejnym pomysłem na prezent dla turysty jest wspomniany fotokubek. To fajny gadżet, z którego obdarowany może codziennie pić herbatę lub kawę przywiezioną z różnych stron świata. Wybierz szablon z możliwościa dodania zdjęćia lub gotowy. Wakacyjne kubki znajdziesz TUTAJ.
kubek dla podróżnika

5. Memorki -  zdjęcia w klimacie polaroid

20 zdjęć w klimacie zdjęć polaroid, które możesz dodatkowo spersonalizować dodająć datę i podpis - dzięki temu bedzie to uroczy prezent dla osoby podróżującej. Dodatkowo można wybrać zestaw gadżetów idealnych do prezentacji fotek - sznurek, spinacze, patyki, klipsy... Chcesz wiedzieć więcej? To kliknij TUTAJ.
zdjęcia z wakacji 

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: