Darmowa dostawa do paczkomatów InPost, dla zakupów powyżej 39 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>
🗙

Memorki

Memorki

Twój zestaw wspomnień

Memorki to produkt przeznaczony dla każdego, kto robi wszystko po swojemu, jest fanem klimatu retro, odważnie kreuje otaczającą go przestrzeń i wie jak cenne są chwile uchwycone na zdjęciach. Dowiedzcie się więcej i już dziś wybierzcie swoje Memorki, które dostępne są w opcji standard oraz w pakietach.

  • 25 odbitek w klimacie zdjęć polaroid o wymiarach 9,5x12 cm
  • produkt, który możesz spersonalizować dodając datę i podpis
  • możliwość wyboru gadżetów idealnych do prezentacji fotek
  • pomysł na piękny, nietuzinkowy prezent
  • intuicyjna aplikacja on-line
 
PRZECZYTAJ OPIS
ZOBACZ ZESTAWY
Czas realizacji 2 dni robocze

Jak zamówić Memorki?

1. Wybierz zestaw
z gadżetami lub bez
2. Wstaw swoje zdjęcia
dodaj opisy, dobierz gadżety
3. Zamów i gotowe
już w 2 dni robocze!

WYBIERZ MEMORKI

do wyboru w 3 pakietach

(Zestaw wybierzesz w koszyku)

24 zł

1. Zestaw Mini wernisaż W zestawie 25 memorków
+ Box z dwiema minisztalugami

24 zł

2. Zestaw Na patyku W zestawie 25 memorków
+ Box z czterema stojakami

24 zł

3. Zestaw Na bogato W zestawie 25 memorków
+ Box ze sznurkiem, spinaczami, minisztalugą oraz stojakiem

standardowe

10 zł

W zestawie 25 memorków
+ pudełko

DOSTĘPNE OPCJE PAKIETÓW

Opcja standard

Oznacza 25 odbitek o wymiarach 9,5x12 cm dostarczonych w pięknym pudełku. Memorki możesz spersonalizować dodając datę i podpis.

Mini wernisaż

Pakiet obejmuje pudełko z wieczkiem na zdjęcia, 25 fotek o wymiarach 9,5x12 cm i dwie drewniane minisztalugi. Możesz dowolnie zmieniać zdjęcia na sztalugach.

Na patyku

Pakiet obejmuje pudełko z wieczkiem na zdjęcia, 25 fotek o wymiarach 9,5x12 cm i cztery stojaczki na drewnianej podstawie wyposażone w klamerki typu „krokodylek”. Możesz dowolnie zmieniać fotki na stojaczkach.

Na bogato

Pakiet obejmuje pudełko z wieczkiem na zdjęcia, 25 fotek o wymiarach 9,5x12 cm, woreczek, 3 metrowy sznurek oraz 20 sztuk drewnianych spinaczy, do tego stojaczek na drewnianej podstawie wyposażony w klamrę typu „krokodylek” oraz drewnianą minisztalugę. Możesz samodzielnie wykonać dowolną instalację – umieścić fotki na sznureczku i zamocować je spinaczem lub skorzystać z krokodylka i sztalugi.
ZAMAWIAM

INSPIRACJE

Memorki – prezentuj wspomnienia odbitkami retro

Chcemy czuć się dobrze w otaczających nasz wnętrzach. Aranżujemy przestrzeń uwzględniając ulubione style i klimaty. Nie zapominajmy wszakże o wspomnieniach – twarze bliskich osób, odwiedzone miejsca, piękne krajobrazy również stanowią składnik otaczającej nas przestrzeni… Najlepiej byłoby, gdyby udało się prezentując fotografie móc uwzględniać ulubioną estetykę, tak aby nasze otoczenie było pełne harmonii i tworzyło wzorniczą całość. W związku z tym zastanawiacie się pewnie czy można prezentując zdjęcia osiągnąć niezwykle atrakcyjny i bardzo trendy klimat rodem z lat 90-tych ubiegłego wieku? Można, jeśli zdecydujecie się skorzystać z nieograniczonych możliwości jakie dają Wam Memorki...
Kupując ten produkt dostaniecie 25 fotek o wymiarach 9,5x12 cm, które wyglądem przypominają kultowe zdjęcia polaroid. Na początek – otrzymacie również rozwiązania, które pozwolą Wam w atrakcyjny sposób zaprezentować fotografie we wnętrzach. Fajna sprawa, a Wasze wspomnienia na Memorkach to dopiero początek opowiadanej przez Was historii.

Zdjęcia retro zrobią klimat

Obecnie tryumfy święci styl, który można nazwać oswojonym minimalizmem. Odbitki retro doskonale wpisują się w tę estetykę. Memorki są więc produktem, na który czekaliście. Prezentacja fotografii na drewnianych sztalugach, ulubione zdjęcia ustawione na uroczych drewnianych stojaczkach umieszczone w metalowych klipsach, wyjątkowa girlanda odbitek retro przymocowanych drewnianymi spinaczami. To tylko przykładowe wyliczenie zrobione po to, aby pokazać jak wiele możliwości kryje się w Memorkach. A to przecież nie wszystkie ich zalety.

Zdjęcia w klimacie polaroid

Dla wszystkich fanów klimatu retro Memorki to nie lada gratka. Sposób ich prezentacji zależy zawsze od Ciebie lub od osoby, której je wręczysz. Mamy nadzieję, że zgodzisz się z nami – Memorki – odbitki retro plus dołączone w zależności od opcji akcesoria to doskonały pomysł na prezent. Wręczając Memorki standard albo jeden z memorkowych pakietów – Mini wernisaż, Na patyku lub Na bogato dajesz nie tylko odbitki retro – dajesz opcję na stworzenie jedynego w swoim rodzaju zestawu do prezentacji wspomnień. Każdy będzie mógł zaaranżować całość zgodnie ze swoim zamysłem. Na koniec jeszcze jeden smaczek – zdjęcia retro stanowiące element Memorek można personalizować – aplikacja pozwala na umieszczenie na nich daty i tekstu!

Oceniło nas już 9103 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.