InspiracjeTriki i porady

Oryginalna pamiątka Chrztu. Oto propozycje dla chłopca i dziewczynki

19.07.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Chrzest Święty to pierwsze – zaraz po narodzinach – ważne wydarzenie w życiu maleństwa i jego rodziców. Uroczystość zwykle gromadzi całą rodzinę, by wspólnie świętować ten piękny moment. To dzień, w którym obowiązuje nie tylko elegancki strój, ale i przemyślany prezent. Niech podarowana przez Ciebie pamiątka Chrztu Świętego będzie wyjątkowa! Doradzam oryginalne upominki na tę radosną uroczystość.

Fotoksiążka – ponadczasowa pamiątka Chrztu ze zdjęciem

Niewątpliwie najtwardszy orzech do zgryzienia mają rodzice chrzestni. Co podarować maleństwu, by zapamiętało ten dzień na lata? Moją propozycją jest fotoksiążka z tematycznym szablonem. W ofercie Colorland znajdziesz kilkanaście barwnych wzorów, dzięki którym Twój prezent będzie prezentował się wyjątkowo. Zwróć uwagę na subtelne kolory i estetycznie przygotowana grafikę. Idealna pamiątka Chrztu dla dziewczynki lub chłopca.

Sprawdź nasze szablony fotoksiążek z okazji Chrztu Świętego

To prawdziwy zaszczyt móc towarzyszyć dziecku w tak podniosłym dniu. Prezent od rodziców chrzestnych musi być wyjątkowy. Wybierz fotoksiążkę w okładce materiałowej, wykonanej z lnu lub ekoskóry. To niezwykle elegancka wersja prezentu, który posłuży jako trwała pamiątka Chrztu od chrzestnego lub chrzestnej.

Fotoksiążka klasyczna – dla wyjątkowych wspomnień

Sakrament Chrztu Świętego to ważny dzień, ale niemowlę z pewnością nie zapamięta z niego ani sekundy. Również jego rodzicom w przypływie emocji i stresu mogą umknąć ważne momenty. Dlatego świetnym pomysłem na prezent będzie zatrudnienie fotografa, który w profesjonalny sposób utrwali całą uroczystość. Sesja zdjęciowa to idealna pamiątka Chrztu od chrzestnej. Gotowe kadry można zachować w fotoksiążce o klasycznym szablonie.

Czym jest fotoksiążka klasyczna? To unikalna relacja z wydarzenia, którą możesz zaprojektować samodzielnie od A do Z. Wykorzystaj jeden z szablonów Colorland i stwórz pamiątkę, do której będzie wracać dorastające dziecko oraz jego rodzice. Jeśli marzy Ci się elegancka i oryginalna pamiątka chrztu świętego dla chłopca lub dziewczynki, klasyczne szablony są dokładnie tym, czego szukasz.

fotoksiazka w szablonie na chrzest

Memorki – pamiątka Chrztu Świętego ze zdjęciem

Jeśli nie występujesz na Chrzcinach w roli jednego z rodziców chrzestnych, możesz pozwolić sobie na prezent, który jest nieco mniej zobowiązujący, ale bardzo efektowny. Doradzam Memorki, czyli zestaw zdjęć w stylu starego polaroida, w pakiecie z drewnianymi bloczkami do ekspozycji poszczególnych kadrów, narożnikami i klamerkami. To trafiona pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki – urocze kadry można rozwiesić nad łóżeczkiem w formie girlandy czy wyeksponować na komodzie.

memorki ze zdjec z chrztu

Fotoramka – efektowna dekoracja dziecięcego pokoiku

Prezenty inne niż wszystkie zawsze robią lepsze wrażenie i na dłużej pozostają w pamięci. W zestawie tematycznych upominków znajduje się również fotoramka ClickPic, którą można zamontować na ścianie bez konieczności wbijania gwoździ.

Symetryczna, kwadratowa forma będzie modnym i efektownym elementem dziecięcej aranżacji. Cóż lepiej wygląda na ścianie od zdjęcia słodkiego bobasa, który szeroko uśmiecha się do obiektywu, odsłaniając bezzębne dziąsła? Zdjęcie w białej, czarnej lub drewnianej ramce to pomysłowa pamiątka Chrztu dla chłopca lub dziewczynki i wyjątkowa inspiracja dla rodziców, którzy są na etapie urządzania pokoju swojego maleństwa.

Jedno zdjęcie może być zaczątkiem pięknej kolekcji, która będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Opiekunowie malucha mogą dodawać kolejne fotografie, tworząc pamiątkową galerię ścienną, której kadry dokumentują ważne etapy z życia brzdąca.

clickpick ze zdjeciem noworodka

Wspomnienia – oryginalna pamiątka Chrztu Świętego

W Polsce od dawna panuje zwyczaj, którego istotą jest wręczanie prezentu w formie koperty. Goście są zdania, że rodzice maleństwa wiedzą lepiej, co jest mu potrzebne, i mądrze zagospodarują otrzymaną gotówką. Słuszne podejście, ale… w wielu przypadkach krótkoterminowe. Pieniądze rozejdą się na bieżące potrzeby – wózek, ciuszki czy zabawki, z których maluch prędzej czy później wyrośnie.

Zadbaj o wartościowy prezent i podaruj wspomnienia, które będą trwać wiecznie. Najlepiej zrobisz, wykorzystując aktualne zdjęcia dziecka. Posłużą jako sentymentalna pamiątka, która za kilka lat wzbudzi falę czułości nie tylko w rodzicach. Fotoksiążka czy Memorki będą znakomitym i praktycznym prezentem. Wspomnienia to najbardziej cenna rzecz, jaką można podarować dziecku w tak młodym wieku.

Nadaj zdjęciom charakteru

W Colorland masz możliwość personalizacji wielu produktów. Fotoksiążka jest jedną z nich, dlatego tak często wybierana jest na prezent. Możesz podpisywać zdjęcia, dodawać śmieszne lub poważne cytaty, tematyczne wiersze i wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Całość uzupełnią kliparty z autorskiej kolekcji Colorland, które wraz z szablonem stworzą unikalną i jednorodną całość.

Twój projekt będzie czyjąś pamiątką – zadbaj więc o estetykę prezentu zarówno na zewnątrz, jak i w jego środku. Całość zapakuj w papier ozdobny i przewiąż wstążeczką. Tak niewiele potrzeba, by sprawić komuś radość na lata!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: