InspiracjeTriki i porady

Podziękowania na koniec przedszkola, oto pomysły!

06.06.2022 • Przeczytasz w 4 min.

Słodkie, małe brzdące niedawno co wkroczyły na edukacyjną ścieżkę, a teraz przyjdzie im pożegnać się z przedszkolnymi ciociami. Jak ten czas leci! Tuż przed przerwą wakacyjną nastąpi uroczyste zakończenie roku, by po raz ostatni spotkać się w takim gronie. Z tej okazji podsuwam Ci pomysły na podziękowania na zakończenie przedszkola, nie tylko dla wychowawcy, ale i dla całej grupy.

Kobieta przeglądająca fotoksiążkę w szkolnym szablonie

Pani Basia jest najlepsza


Co takiego mają w sobie panie przedszkolanki, że maluchy wpatrzone są w nie jak w obrazek? Spieszę z wyjaśnieniem :) To rzadka umiejętność organizacji wciągających zabaw, szeroki uśmiech, bezbolesne opatrywanie ran i błyskawiczne rozwiązywanie konfliktów. O tym, że w przedszkolu jest faaaajnie wiesz doskonale, bo Twoje dziecko wcale nie chce wracać do domu.


Ciężko będzie się rozstać po tylu wspólnych latach. Brzdące zazwyczaj smucą się z tego powodu, a rodzice dwoją się i troją, by poradzić sobie z tym uczuciem równie skutecznie, jak pani przedszkolanka. Pocieszeniem niech będą podziękowania dla dzieci na koniec przedszkola.

Fotoksiążka na prezent dla nauczyciela, obok dziennik i kubek z kawą.

Pamiątka ze zdjęciem? Idealne podziękowania dla dzieci na zakończenie przedszkola


Dziecięca pamięć bywa krucha i ulotna. Co lepszego można podarować dziecku, jak nie bukiet świetnych wspomnień w wyjątkowej formie? Mam dla Ciebie kilka propozycji. Pierwszą z nich jest fotokubek, który wystąpi w roli skromnego upominku dla każdego z przedszkolaków. Wspólne zdjęcie na ściance przedmiotu będzie długo przypominać o najlepszych czasach Twojego dziecka.


Drugim pomysłem jest fotoksiążka. Pięknie wydana propozycja w szlachetnej oprawie będzie zachętą do częstego powrotu do wspomnień. Bogata zawartość z pewnością nie pozwoli dziecku zapomnieć o bajecznych przedstawieniach, przedszkolnych wycieczkach i wydarzeniach, które pozytywnie wpłynęły na jego rozwój.

Dwa fotokubki w szkolnych szablonach ze zdjęciami dzieci.


 
Zaprojektuj dziecięce wspomnienia


Fotoksiążka doskonale sprawdzi się jako dziecięcy pamiętnik oraz podziękowania dla pań na zakończenie przedszkola. To Ty decydujesz, co znajdzie się w jej wnętrzu. Zaprojektuj więc dziecięce wspomnienia, wybierając kolorowy szablon fotoksiążki przedszkolnej, i dodając najpiękniejsze zdjęcia z przedszkolnych lat. Możesz zdecydować się na stworzenie fotoksiążki w podstawowej wersji lub wybrać opcję LUX, która zachwyci szlachetną oprawą i personalizowanym wnętrzem.

Dziewczynka trzymająca fotoksiążkę szkolną

Podziękowania dla wychowawcy na zakończenie przedszkola


Moją drugą propozycją na prezent są Memorki. Zestaw zdjęć w stylu polaroid wraz z akcesoriami świetnie sprawdzą się jako podziękowania dla nauczyciela na zakończenie przedszkola. Do wyboru masz dwa komplety – w wersji klasycznej oraz z gadżetami, które pomogą wyeksponować wspomnienia. Memorki to nietuzinkowy sposób na podziękowania dla wychowawcy na koniec przedszkola, ale równie wielką radość będą czerpać z prezentu obdarowane maluchy.

Zdjęcia dzieci w stylu polaroid wiszące na tablicy kredowej.

Skromne upominki dla przedszkolnego grona


Pożegnanie z przedszkolem to ckliwy i wzruszający moment nie tylko dla Twojego dziecka i jego wychowawczyni. O dobro maluchów dba przecież zespół ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę. To między innymi panie kucharki, które każdego dnia serwują przepyszne dania, to także osoby dbające o czystość w każdym przedszkolnym zakątku i przedszkolni pomocnicy, którzy cierpliwie pilnują, by zawartość miseczki z zupą trafiła do małej buźki, a nie na podłogę.


Oni wszyscy zasługują na dobre słowo i skromny upominek. Szukasz pomysłu na podziękowania dla pracowników przedszkola na zakończenie roku? Wykorzystaj zdjęcia, czyli najlepsze nośniki wspomnień, i stwórz z nich wyjątkową pamiątkę.

Niezapomniane prezenty od serca


Spraw, aby rocznik Twojego brzdąca na długo pozostał w pamięci przedszkolnej kadry. Zestaw fotomagnesów, samodzielnie zaprojektowany kubek ze zdjęciem i napisem czy odbitki oprawione w ramkę to świetny pomysł na prezent dla tych, którzy przez lata robili wszystko, by Twój maluch każdego dnia wracał do domu uśmiechnięty. Podziękuj tym, którzy codziennie wkładali całe swoje serce oraz energię, tworząc przedszkolną społeczność, do której dzieci ochoczo wędrowały każdego poranka bez śladu grymasu na twarzy. 

Doradca ds. Prezentów 

Udostępnij znajomym: