InspiracjeTriki i porady

Wieczór panieński – stwórz personalizowany prezent

19.09.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Nieczęsto nadarza się tak wyjątkowa okazja do świętowania. Ostatnie chwile w panieńskim stanie trzeba celebrować z pompą! Pora więc założyć najlepsze szpilki i ulubioną sukienkę, by w doborowym towarzystwie spędzić tę szczególną noc. O czym należy pamiętać? O upominku! Elegancki prezent na wieczór panieński będzie świetnym dopełnieniem imprezy. Sprawdź moje propozycje.

Niespodzianka z personalizacją, czyli królowa jest tylko jedna!

Jeśli to Twoja przyjaciółka jest bohaterką wieczoru, warto się wykazać i zaserwować jej solidną porcję wrażeń. Wieczór panieński może przybierać różne formy, a jego charakter powinien zbiegać się z osobowością panny młodej. Jeśli jest domatorką, możecie spijać szampana w zaciszu eleganckiego apartamentu. Jeśli natomiast uwielbia szaleć na parkiecie, zarezerwuj stolik w wyjątkowym klubie. Zanim porwie Was nocny rytm miasta, podaruj przyszłej pannie młodej coś oryginalnego.

fotoksiazka ze zdjec z wieczoru panienskiego

Fotoksiążka klasyczna to niezapomniany prezent na wieczór panieński dla przyjaciółki. Co w niej takiego wyjątkowego? To, że możesz ją całkowicie spersonalizować! Zdjęcia przeplatane dowolnym tekstem i autorską grafiką utworzą fenomenalną historię, która pozwoli na częsty powrót do wspomnień. Wybierz szablon i stwórz unikalną opowieść, by utrwalić najpiękniejsze kadry.

Fotoramka ClickPic – na drodze ku szczęściu

Okazuje się, że niełatwo jest sprawić przyjaciółce trafiony podarunek. Wiele osób wciąż zastanawia się, czy na wieczór panieński kupuje się prezent. Tak – i powinien być wyjątkowy! Może nawiązywać do szalonych czasów panieństwa lub eksponować uczucie, jakie zrodziło się w sercach przyszłych nowożeńców. Jeśli celujesz w tę drugą opcję, fotoramka ClickPic będzie strzałem w dziesiątkę. Utrwal zdjęcie zakochanej pary, by dać do zrozumienia, że mocno trzymasz kciuki za ich pomyślność.

Fotokubek – prezent na wieczór panieński DIY

Szalona noc dobiegnie końca, a potem wszyscy wrócą do codziennych spraw. Podaruj przyjaciółce prezent, który umili jej każdy poranek, a także chwile w pracy. Samodzielnie zaprojektuj fotokubek z wybranym zdjęciem, dodaj tekst i dopracuj swoje dzieło ozdobnymi naklejkami. Tylko od Ciebie będzie zależeć, jaki efekt uzyskasz.

kubeka na wieczor panienski

Jeśli wyróżnia Cię poczucie humoru i dystans do świata, postaw na kubek z zabawnym hasłem. Może nawiążesz do zbliżającej się daty ślubu? Twoja przyjaciółka z pewnością doceni ten gest, a Ty będziesz cieszyć się faktem, że podarowałaś trwały prezent dla panny młodej na wieczór panieński.

Memorki – stylowy i zaskakujący upominek

Szukasz prezentu, który podkreśli siłę Twojej przyjaźni, ale pozostanie dyskretny w świetle małżeńskiego uczucia? Doradzam Memorki, czyli zestaw stylowych fotek rodem z polaroida, które można wyeksponować na wiele sposobów. Przyszła panna młoda może nosić wybrane zdjęcie w torebce, postawić na toaletce lub w dowolnie wybranym miejscu.

Memorki to niewielkich rozmiarów fotki, które nie będą rzucać się w oczy, ale z drugiej strony – nie pozostaną niezauważone :) Pakiet takich zdjęć będzie symbolicznym prezentem dla przyjaciółki na chwilę przed jednym z najważniejszych dni jej życia.

memorki ze zdjec na wieczor panienski

Pokaż, że można na Tobie polegać

Ślub to bardzo ważne wydarzenie pełne niezwykłych i wzruszających chwil. Przygotowania bywają wyczerpujące i mogą ciągnąć się miesiącami. Zaoferuj przyjaciółce swoją pomoc na tej krętej drodze. Bądź wsparciem i doradcą w jednym, szczerze wyrażaj swoją opinię i kieruj się gustem przyszłej panny młodej.

Moment, w którym będziesz mogła się wykazać, nastąpi szybciej, niż myślisz. Organizacja wieczoru panieńskiego to poważne wyzwanie, któremu jest w stanie sprostać wyłącznie bliska osoba. Kto najlepiej zna charakter przyszłej panny młodej? Kto najlepiej wie, jaki prezent kupić na wieczór panieński, i jak zapewnić wachlarz najciekawszych atrakcji? Zaopatrz się w solidną dawkę energii i przystąp do działania. Ta noc musi być wyjątkowa!

Co za noc, co za moc

Nadszedł wieczór, w którym motywem przewodnim jest zabawa. Szalejcie na całego, a przyszła panna młoda niech stanie się królową parkietu. Naładuj baterię w telefonie, bo tego wieczoru będziesz dokumentować wszystko, co dzieje się wokół. Naucz się robić zdjęcia w trybie nocnym, a zobaczysz, jak ciekawy efekt dają migające światła w klubie. Umiejętnie wykonane fotki odzwierciedlą energię, jaka będzie towarzyszyć Wam tej nocy.

Takie zdjęcia również możesz wykorzystać na prezent dla przyszłej mężatki. Wykonaj z nich ciekawy projekt w formie wspomnianej już fotoksiążki. To będzie świetna pamiątka, która długo nie da o sobie zapomnieć.

grupka dziewczyn robiaca selfie

Utrwalaj wspomnienia

„Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często” – Kamil Bednarek ma absolutną rację! Jeśli wciąż zastanawiasz się, co na prezent na wieczór panieński, skup się na wykonywaniu zdjęć, z których powstaną piękne wspomnienia. Możesz im nadać wyjątkowej formy, wykorzystując jeden z oryginalnych produktów z oferty Colorland. Spersonalizuj gotowe kadry, tworząc z nich niezapomnianą pamiątkę dla przyszłej panny młodej.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: