Prezent na mikołajki? Fotoprezent!

Chcesz być najlepszym Mikołajem? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowe podarunki ze zdjęć.

Fotoksiążka klasyczna

Fotograficzna opowieść w fotoksiążce? Tak! Podsumowanie ostatniego roku, wspólne wyjazdy, a może każda inna historia, którą masz zarejestrowaną na zdjęciach… Wybierz szablon, dodaj zdjęcia i stwórz personalizowany fotoprezent na mikołajki.
 fotoksiazka na mikolajki

Fotokalendarz

W grudniu kończy się niemal każdy kalendarz, więc to znakomita okazja by stworzyć personalizowany fotokalendarz na mikołajki. Dodaj swoje zdjęcia, zaznacz ważne daty i święta i podaruj na prezent!
fotokalendarz na mikolajki

Memorki

25 odbitek w stylu retro z gadżetami do ich prezentacji to świetny prezent na mikołajki. Fotki w stylu polaroid pozwolą zbudować opowieść na biurku, na sznurku czy na ścianie. Idealnie pasują dla młodych jak i nieco starszych, grzecznych dzieci.
memorki na klasowe mikolajki

Fotokubek

Ze zdjęciem, z motywacyjnym hasłem, z gotowym wzorem. Dla inspiracji, dla relaksu, na kawę czy herbatę. Personalizowany fotokubek na mikołajki to gwarancja udanego fotoprezentu.
kubek na mikolajki

Fotoobraz

Idealne ujęcie przyrody na zdjęciu, portret z sesji biznesowej, a może hasło motywujące czy relaksujące z gotowego już wzoru? Na mikołajki doradzam fotoobraz. W jednym z wielu dostępnych szablonów.
 fotoobraz na mikolajki

Mikołajkowe prezenty dla rodziny i przyjaciół!

Szukasz więcej inspiracji? Wejdź na bloga i sprawdź propozycje aranżacji, porady i… jeszcze więcej! Zobacz wszystkie nasze porady

Doradzam najlepsze prezenty na każdą okazję

Szukasz prezentu? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowy podarunek i zachwyć bliskie osoby.

Prezenty na mikołajki: personalizowane, ze zdjęciem!

Szukasz prezentu Mikołajkowego? Doradzam personalizowany fotoprezent, dopasowany do obradowanego i jedyny w swoim rodzaju.

Myślisz, że nie wymyślisz już ciekawego prezentu na mikołajki? Że wszyscy wszystko już mają, a kupowanie kolejnych skarpet, krawata czy patelni mija się z celem? Tu akurat się zgadzam. Ale mam na to radę: personalizowany prezent na mikołajki. Wyjątkowy, bo jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Stworzony przez Ciebie dla wybranej przez Ciebie osoby.  

Masz więcej osób do obdarowania? Nie ma problemu. Skorzystaj z powyższych propozycji na wyjątkowe prezenty na mikołajki.

Prezent na mikołajki klasowe

Potrzebujesz prezentu dla Twojego dziecka? A może Twoje dziecko potrzebuje prezentu na mikołajki klasowe dla kolegi czy koleżanki? Doskonałą inspirację znajdziesz w personalizowanych fotoprezentach, które wyróżnią się z masy innych upominków.

Na mikołajki klasowe świetnie sprawdzić może się fotokubek z oryginalnym hasłem, które jest charakterystyczne dla danego ucznia czy całej klasy. A jeśli dziecko wylosuje nauczyciela to… może taki fotokubek sprawi radość nie tylko jemu, ale wywoła uśmiech także całej klasy i pokoju nauczycielskiego.

Warto też rozważyć Memorki ze zdjęciami wspólnych wypadów, imprez koleżeńskich lub… zestawem śmiesznych min czy różnych wizerunków kolegi lub koleżanki. Te same pomysły możesz też umieścić na fotomagnesach, które wylądują na tablicy nad biurkiem, wywołując uśmiech i tworząc dobry nastrój. 

Prezenty na mikołajki do 50 zł

Wśród bogatej oferty fotoprezentów na mikołajki znajdziesz takie, które kształtują się w różnych cenach. Ale mam dla Ciebie także pomysły na prezenty na mikołajki do 50 zł. Możesz znaleźć kilka takich produktów, które nie tylko zmieszczą się w budżecie, ale i zrobią spore wrażenie na obdarowanym.

Jedną z takich propozycji może być właśnie fotokubek, w trzech odsłonach. Wybierz czy ma być to kubek kolorowy, magiczny czy też latte. Czy z własnym zdjęciem, w gotowym szablonie, a może z gotowym już wzorem. 

Prezentem, który na długo zostanie z obdarowanym jest fotokalendarz. Okładka i 12 stron, gdzie na każdej możesz zmieścić Twoje zdjęcie lub kilka ułożonych w kolaż, sprawi wiele przyjemności. Zaplanuj odpowiednie zdjęcie do odpowiedniego miesiąca, a w kalendarium zaznacz najważniejsze daty, święta i ważne dni, by przypominać o nich w kolejnym roku. 

Upominek mikołajkowy

Fotokalendarz, fotokubek, Memorki czy fotomagnesy to idealny pomysł na upominek mikołajkowy. Ale jeśli masz więcej czasu, więcej zdjęć i więcej chęci, możesz także stworzyć coś większego, np. fotoksiążkę pełną wspólnych chwil, przygód, czy po prostu podsumowującą poprzedni rok. 

Tematyka, format i liczba stron zależy tylko od Ciebie i od tego jak duża jest Twoja baza zdjęć. Inspiracje znajdziesz wśród ponad 200 szablonów, a pełną personalizację upominku mikołajkowego dopełnią kliparty, tła i inne dodatki.

Praktyczny upominek mikołajkowy

A jeśli chcesz zamówić praktyczny upominek mikołajkowy, to oprócz wspomnianego już kubka, idealny będzie fotokalendarz. Zarówno ten tradycyjny, wiszący, z 13 stronami i kalendarium z Twoimi wydarzeniami, świętami i najważniejszymi datami, jak i bardziej osobisty, biurkowy.

W mniejszym formacie wcale nie zmieścisz mniej emocji. Codzienna praca czy nauka będzie zdecydowanie milsza, gdy obok stał będzie kalendarz z najmilszymi wspomnieniami na zdjęciach, a kalendarium przypominać będzie o najważniejszych wydarzeniach, które zaznaczysz, ze specjalną dedykacją dla obdarowanej osoby, która dostanie takie prezent na mikołajki.