InspiracjeTriki i porady

Prezent na mikołajki klasowe – nasz przepis na sukces

28.10.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Mikołajki klasowe to uroczy zwyczaj. Dzieciaki czują ekscytację związaną z losowaniem, a następnie aktywnie chcą uczestniczyć w procesie wyboru prezentu. Równie dobrą praktyką jest ustalanie kwotowego limitu na podarki. Robi się to po to, aby dzieciaki dostawały prezenty zbliżonej wartości, aby żaden nie czuł się pokrzywdzony. Zwykle kwoty te nie są zbyt wygórowane – to również dobrze – w okresie przedświątecznym wydatki są większe i kolejne zakupy nadwyrężają budżet. Zatem warto rozważyć takie pomysły na prezent na mikołajki klasowe, które będą oryginalne a zarazem tanie. Zanim jednak pójdziecie wydać kasę na jakieś gadżety z galerii przeczytajcie ten tekst, ponieważ chcemy przedstawić Wam koncepcje prezentów na mikołajki klasowe do 30 zł, które będą oryginalne i wysokiej jakości. Intrygujące, czyż nie?
Prezent na Mikołajki

Pomysły na prezent na mikołajki klasowe

Co wybrać na prezent dla dzieciaków, aby były one zadowolone. Z pewnością warto wyboru dokonać w kooperacji ze swoją własną pociechą. Prezent na mikołajki w szkole opiera się bowiem na założeniu, że dzieci znają się między sobą bardzo dobrze. Pomoc Twojego dziecka okaże się niezbędna. Zaproponuj wspólne wybieranie upominku, zaangażuj w cały proces dziecko, a zyskacie podwójnie – będziecie mogli spędzić więcej czasu wspólnie, a „Wasz” prezent na mikołajki w szkole okaże się hitem. Jakie warunki należy spełnić, aby udało osiągnąć podobny sukces? Przede wszystkim należy zmienić myślenie o kupowaniu prezentów. W centrum Waszego zainteresowania powinno znaleźć się dziecko, które ma prezent otrzymać. Porozmawiaj ze swoim synem lub córką i dowiedz się jaka jest wylosowana w mikołajkowej zabawie osoba – spytaj o jej charakter, o to co lubi, jakie ma zwyczaje i pasje. Ta wiedza przyda się Wam na etapie szukania konkretnych pomysłów na prezent na mikołajki klasowe. Chcemy Was zachęcić to wspólnej przygody jaką może stać się wybieranie, a raczej tworzenie upominku, który zmieni się w prezent na mikołajki dla dzieci w szkole. Przede wszystkim chcemy Wam zaproponować prezenty personalizowane – dostępne w Colorland.pl. Mają wiele zalet – zaraz je poznacie.

Prezent na mikołajki klasowe do 30 zł – idź na zakupy do Colorland.pl

Po pierwsze proponowane przez nas fotoprodukty są tanie. Zmieszczą się w założonym budżecie. Od razu pewnie pomyślicie, że skoro tanie to niskiej jakości. Otóż wręcz przeciwnie - prezent na mikołajki w szkole wykonany w naszej firmie będzie najwyższej jakości. W procesie produkcji najlepszych prezentów na mikołajki klasowe do 30 zł wspiera nas nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie. Z pewnością się nie zawiedziecie!

Kolejną cechą, którą będzie miał prezent na mikołajki w szkole od Colorland to jego unikalność i wyjątkowość. Dlaczego? Dlatego, że podczas jego tworzenia będziecie brali po uwagę cechy osoby, która ma otrzymać prezent. Warto spróbować prawda? Szczególnie jeśli zależy Wam na tym, aby wybrać na prezent na mikołajki dla dzieci w szkole, który będzie wyróżniał się na tle typowych, powtarzających się rozwiązań. Nie oszukujmy się, większość rodziców potraktuje sprawę w klasyczny sposób – wybiorą coś z marketu lub galerii, aby w dzień wręczania prezentu na mikołajki klasowe przekonać się, że większość dzieciaków dostała od siebie nawzajem te same rzeczy! To krepująca i niekomfortowa sytuacja. Dlatego polecamy postawić na prezenty personalizowane. Pozwalają one uniknąć przykrych rozczarowań wynikających z masowości i sztampowości oraz uwzględnić niepowtarzalne cechy osoby obdarowanej. Jeśli w taki sposób przedstawisz swojemu dziecku pomysły na prezent na mikołajki klasowe z pewnością zachęcisz je do współuczestnictwa w całym procesie.

Prezent na mikołajki dla dzieci w szkole – sprawdzone pomysły

Znacie personalizowane fotokubki? To fajny gadżet, który, jeśli został odpowiednio dobrany do osoby, będzie rewelacyjnym upominkiem. Korzystając z naszego oprogramowania – łatwej w obsłudze aplikacji do tworzenia fotoproduktów - stworzycie coś nietypowego, szytego na miarę. Taki prezent na mikołajki klasowe do 30 zł wymaga niewielkiego wysiłku – stworzenie go zajmie Wam najwyżej kwadrans! Na fotokubku możecie umieścić zdjęcie osoby dla której jest prezent, jakieś fajne hasło lub obrazek. Jeśli koleżanka lub kolega Waszego dziecka lubi muzykę, interesuje się kosmosem lub zbiera dinozaury to powierzchnia fotokubka jest najlepszym miejscem do pokazania tych zainteresowań. Taki prezent na mikołajki klasowe to będzie coś. Pomyśl ile dobrej zabawy czeka Ciebie i Twoje dziecko podczas tworzenia takiego upominku. A jak przyjemnie poczujecie się, gdy dotrą do Was wieści, że obdarowany przez Was kolega lub koleżanka uznał ten kubek za swój ulubiony….

Fotomagnesy – mega jakość w niskiej cenie

Oferowane przez Colorland fotomagnesy polecamy jako sprawdzony pomysł na prezent na mikołajki klasowe. To produkt personalizowany – podobnie jak na fotokubku – można na nim umieścić praktycznie wszystko. Choć oczywiście nie powinno być to cokolwiek. Sukces fotomagnesów jako prezentu na mikołajki w szkole zależy od tego co się na nim znajdzie. Nie martwcie się o jakość – w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych produktów tego rodzaju personalizowane magnesy od Colorland to naświetlane na jedwabnym papierze fotograficznym i podklejone podkładem cudeńka, które mogą zdobić pokój dziecka, dawać mu radość , motywować lub karmić jego pasje. Kwadrans wspólnego projektowania i prezent na mikołajki klasowe do 30 zł gotowy. Możecie być z siebie dumni. Serdecznie życzymy Wam, aby tegoroczne mikołajki było dla Was udane – stanie się to z pewnością jeśli będziecie mieli szczęście i ktoś, kto odpowiada za prezent dla Waszego dziecka również przeczyta ten wpis.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: