Życzenia i cytaty

Wzruszające życzenia na rocznicę ślubu

06.07.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Kolejny rok w miłości i zrozumieniu to powód do dumy dla dwojga ludzi. Rocznica ślubu jest wspaniałą uroczystością, którą warto celebrować w gronie najbliższych. Nie wypada oczywiście zjawić się na miejscu bez prezentu i bukietu szczerych słów. Poznaj wyjątkowe życzenia na rocznicę ślubu – dla rodziców, przyjaciół, znajomych.

Słowa płynące prosto z serca

Wiele osób pojawia się na uroczystości z zamiarem złożenia szczerych życzeń, które spontanicznie wypowiadane są bez przygotowania. Co w momencie, gdy z ust wydobywają się powszechnie znane banały? Zrób na jubilatach dobre wrażenie i wypowiedz oryginalne życzenia z okazji ich święta. Przygotowałem dla Ciebie krótkie życzenia na rocznicę ślubu, które bez problemu zapamiętasz:

• Życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

• Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz!

• Życzę Wam dziś, drodzy Jubilaci, zdrowia, szczęścia i spokoju, a także szczerej, wzajemnej miłości, która sprawia, że życie jest piękne.

• Bukiet najwspanialszych życzeń, nieprzemijającej miłości i doczekania w szczęściu następnych jubileuszy.

Taki zestaw słów na pewno pozostanie jubilatom w sercach na dłużej niż tradycyjne „wszystkiego najlepszego”.

starsza para pijaca szampana i siedzaca na rufie jachcie

Życzenia w pamiątkowej formie

Jaki prezent sprawić bliskim na okoliczność rocznicy ślubu? To pytanie spędza sen z powiek zaproszonym gościom. Przychodzę zatem z podpowiedzią na unikalne fotoprezenty, które utrwalą siłę tego pięknego uczucia. Co powiesz na stylowy fotoplakat albo pamiątkowy obraz w ramie? Najlepiej podarować je w komplecie z jednym z poniższych życzeń:

• Wśród ciągłej życia pogody niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody, żyjcie w zdrowiu długie lata.

• Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy kolejny rok spędzony razem był lepszy od poprzedniego. Niech Wasza miłość kwitnie wiecznie.

• Życie jest pełne drogowskazów, ale Wasza miłość to najpiękniejsza ścieżka. Wszystkiego cudownego!

• Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy kolejny rok był lepszy niż poprzedni. Spełnienia wspólnych marzeń!

Nietypowy pomysł na podarowanie życzeń z okazji rocznicy ślubu

Jeśli akurat wypada rocznica ślubu kogoś bliskiego – rodziców, dziadków lub siostry – mam dla Ciebie wyjątkowy sposób na podarowanie życzeń. Moją propozycją jest personalizowany fotoalbum, na którego kartach umieścisz kluczowe momenty z historii pięknej miłości. W środku oprócz zdjęć mogą znaleźć się cytaty, a także wzruszające życzenia na rocznicę ślubu. Taki prezent będzie świetną i wieloletnią pamiątką, do której chętnie będą zaglądać kolejne pokolenia. Oto moje pomysły na ujęcie miłości w słowach:

• Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby miłość, która Was połączyła, była jak ocean - głęboka, nieskończona i zapierająca dech w piersi. Niech każda fala wzruszenia przynosi nowe doświadczenia i pogłębia Wasze uczucia.

• Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby Wasza miłość była jak wieczny płomień – zawsze gorąca, dająca ciepło i światło nawet w najciemniejsze dni. Wszystkiego najpiękniejszego na kolejne lata wspólnej drogi.

• Z okazji rocznicy ślubu pragnę Wam życzyć, aby uczucie, które Was połączyło, było jak piękny ogród. Niech kwitnie w każdym sezonie, niech będzie pełen kolorów i zapachów. A nawet jeśli czasem pojawią się chwasty, znajdziecie w sobie siłę, by je usunąć i pozwolić kwiatom kwitnąć.

fotoalbumy slubne

Kolejny rok małżeństwa obchodzą Twoi rodzice? Wykorzystaj poniższe życzenia i umieść je w fotoksiążce ze ślubnym motywem.

• Na tej pięknej drodze, którą razem przemierzacie, niech każdy krok wiodący do przodu będzie kolejnym dowodem na to, jak mocna jest Wasza miłość. Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i spokoju ducha. Szczęśliwej rocznicy!

• Droga Mamo, drogi Tato, z okazji Waszej rocznicy ślubu chcielibyśmy Wam podziękować za miłość, którą nam dajecie i za wsparcie, które zawsze od Was otrzymujemy. Wasze małżeństwo jest dowodem na to, że prawdziwa miłość istnieje. Życzymy Wam wszystkiego cudownego!

• Wasza miłość to najpiękniejsza opowieść, jaką kiedykolwiek słyszeliśmy. Z okazji Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby ta historia trwała wiecznie, a każdy nowy rozdział był pełen radości, miłości i zrozumienia. Wasz związek jest dla nas inspiracją. Szczęśliwej rocznicy!

Tak przygotowana fotoksiążka ślubna będzie niezapomnianym prezentem, którego wnętrze skrywa wszystko, co najpiękniejsze.

fotoksiazki slubne

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu

Kolejny rok razem należy świętować z radością! Jakie życzenia na rocznicę ślubu przekazać osobom, których wspólną cechą jest duże poczucie humoru? Śmieszne życzenia to najlepsze, co możesz im zaserwować tego dnia :) Zapoznaj się z poniższymi propozycjami i wybierz tę, która Twoim zdaniem najbardziej pasuje do jubilatów.

• Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy kolejny rok spędzony razem był tak samo pełen niespodzianek... jak wspólne składanie produktów z IKEA. Wszystkiego cudownego!

• Na rocznicę Waszego ślubu życzę Wam, aby Wasz związek był jak dobrze zagrany mecz - z emocjonującymi momentami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji i oczywiście, zawsze wygranym. Niezapomnianej rocznicy!

Zdobądź się na oryginalność!

Fotoprezent podarowany z okazji rocznicy ślubu będzie zaskakujący, ale w komplecie nie może zabraknąć efektownych życzeń. Zachęcam Cię do tego, by napisać je samodzielnie, wykorzystując charakterystyczne cechy jubilatów. Jak napisać oryginalne życzenia na rocznicę ślubu? Niech to będzie rymowanka o fanie piłki nożnej i zapalonej kucharce lub wierszyk o uczuciu bursztyniarza do miłośniczki ping-ponga.

Pomyśl, w jakim tonie będą życzenia i dopasuj je do stylu bycia jubilatów. Mogą być zabawne, całkiem poważne, religijne lub zupełnie klasyczne. Jubilaci obchodzą okrągłą rocznicę? Nie zapomnij o tym wspomnieć w swoim wierszu. Im więcej faktów połączysz, tym lepszy efekt uzyskasz. Jestem przekonany, że cokolwiek wymyślisz, na pewno sprawi to obdarowanym wielką przyjemność.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: