Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem

Gotowy kubek z nadrukiem

Chcesz zaskoczyć kogoś miłym prezentem? Lubisz pić kawę lub herbatę w niebanalnym kubku? Zainspiruj się naszymi gotowymi kubkami, idealnymi na prezent dla kogoś lub dla Ciebie.

Niezobowiązująca okazja w firmie? A może mikołajki w klasie dziecka? Jeśli szukasz ciekawego prezentu, który jednocześnie będzie użytecznym podarunkiem, doradzam kubek z nadrukiem. Śmieszny obrazek, słynny cytat, a może ciekawe hasło? Wybór mam spory, z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla osoby, która ma być obdarowana.

Kolorowe kubki z nadrukiem

Zanim zdecydujesz się na wzór czy napis na kubku okolicznościowym, możesz wybrać jego rodzaj. Chcesz podarować kubek latte? Proszę bardzo! A może kolorowy kubek, z takim samym wnętrzem? A jeśli chcesz coś wyjątkowego, doradzam magiczne kubki zmieniające swój kolor pod wpływem gorącej wody. Kolor, albo po prostu wyłaniające swój wzór dopiero w momencie, gdy w środku jest gorąca kawa czy herbata.

Świetnej jakości nadruk nie tylko sprawi dobre pierwsze wrażenie, ale będzie je sprawiał za każdym razem, gdy sięgniesz po kubek lub zrobi to osoba, dla której tej kubek zamówisz.

Nie zalecam jednak mycia go w zmywarce, mechaniczne mycie może zostawić ślady na Twoim kubku. Możesz natomiast śmiało używać go w mikrofalówce.

Kubki okolicznościowe

Wśród gotowych kubków dostępnych na stronie znajdziesz projekty i wzory niemal na każdą okazję. Przygotowałem kubki ze śmiesznym nadrukiem, nieco poważniejsze, a także takie, które mogą pasować do wielu okazji.

Są również kubki dedykowane do konkretnej okazji: na urodziny, Dzień Nauczyciela, ślub, czy Dzień Kobiet. Takich okolicznościowych kubków znajdziesz u nas mnóstwo, podobnie jak okazji, by je zamówić i podarować.

Ceramiczny kubek z nadrukiem

Kubki z nadrukiem, które znajdziesz na stronie dostępne są w trzech rodzajach, ale także w dwóch pojemnościach: 330 ml i 350 ml. Ceramiczny kubek z nadrukiem może mieć także różne kolory wnętrza, które wybierzesz zamawiając go. Możesz oczywiście zamówić też inny rodzaj kubka z grafiką: latte lub magiczny, zmieniający kolor pod wpływem gorącej wody.

Doradzam, zapoznaj się z naszymi wzorami kubków gotowych, a ten który wybierzesz, z pewnością zrobi dobre wrażenie na osobie, dla której go kupisz! Albo zachwyci Ciebie, kiedy codziennie będziesz po niego sięgać.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.