Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Zwierzęta

Kubki ze zwierzętami – dla miłośników czworonogów i nie tylko

Jeśli jest Ci trudno wyobrazić sobie codzienność bez futrzastego przyjaciela, z pewnością każdy powrót do domu oznacza dla Ciebie przyjemne powitanie. Czy wiesz, że osoby lubiące zwierzęta postrzegane są jako istoty o dobrym sercu? Jeśli i Ty jesteś miłośnikiem czworonogów, pora oznajmić to światu. Kubki ze zwierzętami z oferty Colorland z pewnością trafią w Twój gust.

Dla wielbicieli morskich głębin

Chociaż psy i koty to najpopularniejsze zwierzęta domowe, nie są one jedynymi gatunkami, jakie spotyka się w mieszkaniach. Jeśli fascynują Cię istoty zamieszkujące morskie głębiny, a w domu hodujesz egzotyczne gatunki kolorowych ryb, barwne kubki z motywem zwierząt morskich powinny obowiązkowo znaleźć w Twojej domowej kolekcji.

Rozgwiazda, konik morski, a może piękna muszla – skuś się na kubek w pięknych, oceanicznych kolorach, które rozpromienią każdy Twój dzień. Chcesz rozpocząć poranek z należytą energią i zapałem? Wyjątkowy kubek to podstawa!

Kubek z kotem czy z psem – w którym jesteś teamie?

Właściciele czworonogów zwykle dzielą się na dwie drużyny. W pierwszej znajdują się miłośnicy mruczących kociaków, drudzy z kolei nie wyobrażają sobie życia bez psa merdającego ogonem. Po której jesteś stronie? W Colorland znajdziesz wyjątkowe kubki z kotami, które wyrażą Twoją miłość do tych dzikich i niezależnych stworzeń. W ofercie znajdują się także kubki z psami, z pomocą których podkreślisz więź łączącą Cię z ukochanym czworonogiem.

Nie możesz się zdecydować? Wybierz uniwersalny kubek ze zwierzęcym motywem, który swoją grafiką skradnie serca otoczenia. Co powiesz na uroczy kubek z leniwcem, który oznajmia, że dziś nic mu się nie chce? To naczynie z przesłaniem dla osób, które mają odpowiedni dystans do świata i wyróżniają się poczuciem humoru.

Magiczny kubek – pomysł na praktyczny prezent

Szukasz pomysłu na sprawdzony upominek? Dopasuj go do charakteru adresata. Kubek z kotami to jedna z wielu propozycji od Colorland, które każdorazowo wywołują zachwyt wśród obdarowanych. Wybierz kubek magiczny, który zmienia barwy pod wpływem ciepła. Efekt WOW gwarantowany!

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.