Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Zwierzęta

Kubki ze zwierzętami – dla miłośników czworonogów i nie tylko

Jeśli jest Ci trudno wyobrazić sobie codzienność bez futrzastego przyjaciela, z pewnością każdy powrót do domu oznacza dla Ciebie przyjemne powitanie. Czy wiesz, że osoby lubiące zwierzęta postrzegane są jako istoty o dobrym sercu? Jeśli i Ty jesteś miłośnikiem czworonogów, pora oznajmić to światu. Kubki ze zwierzętami z oferty Colorland z pewnością trafią w Twój gust.

Dla wielbicieli morskich głębin

Chociaż psy i koty to najpopularniejsze zwierzęta domowe, nie są one jedynymi gatunkami, jakie spotyka się w mieszkaniach. Jeśli fascynują Cię istoty zamieszkujące morskie głębiny, a w domu hodujesz egzotyczne gatunki kolorowych ryb, barwne kubki z motywem zwierząt morskich powinny obowiązkowo znaleźć w Twojej domowej kolekcji.

Rozgwiazda, konik morski, a może piękna muszla – skuś się na kubek w pięknych, oceanicznych kolorach, które rozpromienią każdy Twój dzień. Chcesz rozpocząć poranek z należytą energią i zapałem? Wyjątkowy kubek to podstawa!

Kubek z kotem czy z psem – w którym jesteś teamie?

Właściciele czworonogów zwykle dzielą się na dwie drużyny. W pierwszej znajdują się miłośnicy mruczących kociaków, drudzy z kolei nie wyobrażają sobie życia bez psa merdającego ogonem. Po której jesteś stronie? W Colorland znajdziesz wyjątkowe kubki z kotami, które wyrażą Twoją miłość do tych dzikich i niezależnych stworzeń. W ofercie znajdują się także kubki z psami, z pomocą których podkreślisz więź łączącą Cię z ukochanym czworonogiem.

Nie możesz się zdecydować? Wybierz uniwersalny kubek ze zwierzęcym motywem, który swoją grafiką skradnie serca otoczenia. Co powiesz na uroczy kubek z leniwcem, który oznajmia, że dziś nic mu się nie chce? To naczynie z przesłaniem dla osób, które mają odpowiedni dystans do świata i wyróżniają się poczuciem humoru.

Magiczny kubek – pomysł na praktyczny prezent

Szukasz pomysłu na sprawdzony upominek? Dopasuj go do charakteru adresata. Kubek z kotami to jedna z wielu propozycji od Colorland, które każdorazowo wywołują zachwyt wśród obdarowanych. Wybierz kubek magiczny, który zmienia barwy pod wpływem ciepła. Efekt WOW gwarantowany!

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.