Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Kwiatowe

Bukiet kolorowych kwiatów na fotokubku

Kwiaty to jeden z najczęściej wręczanych podarunków. Bywają dodatkiem do prezentu, zachwycając zapachem na okoliczność urodzin, imienin, ślubu czy chrztu. Są także wręczane jako symboliczny gest, na przykład na Dzień Kobiet, lub darowane zupełnie bez okazji, z zaskoczenia. Niestety, nawet starannie pielęgnowane, szybko tracą swoje piękno. Chcesz zatrzymać kwietną magię kolorów? Podaruj komuś bliskiemu wyjątkowy kubek w kwiaty.

Kubek w kwiaty – dla mamy, siostry lub przyjaciółki

Na pewno warto ustalić na wstępie, że motyw kwiatowy rzadko pojawia się w prezentach dla mężczyzn. Nic dziwnego – kwiaty są delikatne jak kobieca natura, dlatego to właśnie paniom zwykło się wręczać te piękne rośliny. Chcąc zachować ich trwałość, zdecyduj się na wyjątkowy kubek w kwiaty z oferty Colorland.

Znajdziesz tu wzory przepełnione barwnymi bukietami, które znakomicie sprawdzą się jako upominek dla kobiet z bliskiego grona rodziny lub przyjaciółek. Możesz podarować kubek mamie, jako symboliczny wyraz wdzięczności, przyjaciółce od serca czy siostrze, z którą dzielisz każdy sekret. Taki niezobowiązujący prezent można wręczyć nawet bez okazji, by wyrazić sympatię lub wdzięczność.

Bukiet barw o poranku

Przyjemnie jest rozpocząć dzień w otoczeniu pięknych przedmiotów, prawda? Udowodniono, że przebywanie w gustownie zaprojektowanych pomieszczeniach i użytkowanie ładnych przedmiotów wpływa na dobry nastrój. Zadbaj więc o swoje samopoczucie i przygotuj o poranku aromatyczną kawę we wzorzystym, kwiatowym kubku.

Roślinne motywy, podobnie jak odcienie zieleni, działają uspokajająco. To wystarczający argument, by zamówić swój ulubiony kubek w kwiaty z oferty Colorland.

Kubki w kwiaty na prezent

Jeśli szukasz praktycznego prezentu, który sprawdzi się przy wieloletnim użytkowaniu, kubki w kwiaty będą doskonałym wyborem. Z powodzeniem możesz podarować taki kubek komuś z najbliższej rodziny, koleżance z pracy czy zaufanej przyjaciółce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić taki prezent również samej sobie i cieszyć się smakiem ulubionej kawy sączonej z pięknego kubka.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.