Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Dla Babci i Dziadka

Zaprojektuj oryginalny kubek dla babci i dziadka

Zbliża się święto ukochanych dziadków? A może urodziny jednego z nich lub okrągła rocznica ślubu? Każda okazja jest dobra do wyrażenia słów wdzięczności za słodkie, pachnące wypieki, nieustanne wsparcie czy celne spostrzeżenia. Jak w symboliczny sposób okazać dziadkom swoją sympatię? Zaprojektuj wyjątkowy kubek dla babci i dziadka, wybierając spośród barwnych propozycji od Colorland!

U dziadków najlepiej – podaruj kubki na Dzień Babci i Dziadka

Nie ma co do tego wątpliwości – dziadkowie to zaufana rodzina, którym bez zastanowienia można powierzyć opiekę nad wnukami. Maluchy to prawdziwe oczko w ich głowie i dziadkowie z przyjemnością poświęcają swój czas, opowiadając przepiękne bajki i zabierając wnuki na spacery w tajemnicze miejsca.

W geście wdzięczności warto podarować seniorom praktyczny i oryginalny prezent, który nie zrujnuje Twojego portfela. Kubek dla babci i dziadka będzie strzałem w dziesiątkę. Zdecyduj się na wyjątkowy nadruk w pastelowych barwach z napisem „U babci najlepiej” lub „U dziadka najlepiej”. Wolisz zdecydowane akcenty? W Colorland znajdziesz idealne kubki o niespotykanych wzorach. Co powiesz na motyw odbitych stópek, które tworzą kształt serca? Przygotuj seniorom wzruszający upominek w dniu ich święta!

Praktyczny prezent na już

Jeśli szukasz niepowtarzalnego produktu, który wyróżni się spośród innych, oferta Colorland z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Kubki dla babci i dziadka to trwałe i pojemne naczynia, dostępne w trzech wariantach. Możesz zdecydować się na kubek magiczny, który zmienia kolor pod wpływem ciepła, kubek latte o kształcie zwężanym ku dołowi lub klasyczny, o prostej formie. Wybierz jeden z gotowych wzorów i ciesz się prezentem, który zostanie błyskawicznie nadany na wskazany adres.

Piękny podarunek nie tylko od święta

Warto pamiętać o tym, że drobiazgi sprawiają bliskim mnóstwo radości i można wręczać je także bez okazji. Stylowy kubek na Dzień Babci, a może praktyczny upominek dla dziadka? Zainspiruj się ofertą Colorland i podaruj piękny prezent tym, których kochasz.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.