Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Dla kibica

Kubek dla kibica – idealny upominek dla fana futbolu

Ostatnie dokonania polskiej reprezentacji w piłce nożnej napawają dumą większość rodaków. Jeśli Twój mężczyzna z zapałem śledzi bieżące rozgrywki, a Lewandowski i Szczęsny to jego prawdziwi bogowie, podaruj mu prezent związany z jego pasją. Kubek kibica to doskonała propozycja dla osoby, której codzienność wypełniają wyniki meczów piłkarskich i zmiany zawodników na murawie.

Wszystko jest możliwe dopóki piłka w grze

Ach, te dopracowane podania! Zwinność piłkarzy, spryt i strategia są jak mieszanka wybuchowa, która wręcz buzuje wśród kibiców przed telewizorami. Jeśli choć raz udzieliło Ci się napięcie związane z karnymi, możesz sobie jedynie wyobrazić, co przeżywają zapaleni fani futbolu.

Kubek kibica piłki nożnej to trafiony prezent dla osoby, która całe serce oddaje emocjom związanym z rozgrywkami na boisku. Uwierz na słowo, dla jednych może to być zwykły upominek, ale prawdziwy kibic szczerze doceni gest i z nieukrywaną radością będzie używać kubek, który przypomina mu o jego ukochanej drużynie.

Ekscytująca rozrywka przed telewizorem

Zapowiada się sportowy wieczór? Świetnie! Przygotuj przekąski i napoje, zaproś paru znajomych i wspólnie zasiądźcie przed telewizorem w oczekiwaniu na mecz. W międzyczasie zaproponuj kawę, którą podasz w tematycznych kubkach. Nic nie pasuje lepiej od piłkarskich motywów, które będą zdobić ścianki naczynia. Pokażesz gościom, że prawdziwy z Ciebie kibic!

Kubek kibica w Colorland

W ofercie Colorland znajdziesz kubek kibica w kilku odsłonach. Wybierz wzór, który najbardziej do Ciebie pasuje – sylwetka piłkarza czy może motyw piłki? Taki kubek z powodzeniem możesz podarować komuś na prezent lub zamówić na własny użytek, by z dumą popijać z niego ulubioną herbatę. Idealny do pracy, w domu, a nawet na piknik z przyjaciółmi jako świetny pretekst do nawiązywania długich rozmów o sporcie. Doskonały w męskim towarzystwie, a do tego solidny i w dobrej cenie!

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.