Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Dla kibica

Kubek dla kibica – idealny upominek dla fana futbolu

Ostatnie dokonania polskiej reprezentacji w piłce nożnej napawają dumą większość rodaków. Jeśli Twój mężczyzna z zapałem śledzi bieżące rozgrywki, a Lewandowski i Szczęsny to jego prawdziwi bogowie, podaruj mu prezent związany z jego pasją. Kubek kibica to doskonała propozycja dla osoby, której codzienność wypełniają wyniki meczów piłkarskich i zmiany zawodników na murawie.

Wszystko jest możliwe dopóki piłka w grze

Ach, te dopracowane podania! Zwinność piłkarzy, spryt i strategia są jak mieszanka wybuchowa, która wręcz buzuje wśród kibiców przed telewizorami. Jeśli choć raz udzieliło Ci się napięcie związane z karnymi, możesz sobie jedynie wyobrazić, co przeżywają zapaleni fani futbolu.

Kubek kibica piłki nożnej to trafiony prezent dla osoby, która całe serce oddaje emocjom związanym z rozgrywkami na boisku. Uwierz na słowo, dla jednych może to być zwykły upominek, ale prawdziwy kibic szczerze doceni gest i z nieukrywaną radością będzie używać kubek, który przypomina mu o jego ukochanej drużynie.

Ekscytująca rozrywka przed telewizorem

Zapowiada się sportowy wieczór? Świetnie! Przygotuj przekąski i napoje, zaproś paru znajomych i wspólnie zasiądźcie przed telewizorem w oczekiwaniu na mecz. W międzyczasie zaproponuj kawę, którą podasz w tematycznych kubkach. Nic nie pasuje lepiej od piłkarskich motywów, które będą zdobić ścianki naczynia. Pokażesz gościom, że prawdziwy z Ciebie kibic!

Kubek kibica w Colorland

W ofercie Colorland znajdziesz kubek kibica w kilku odsłonach. Wybierz wzór, który najbardziej do Ciebie pasuje – sylwetka piłkarza czy może motyw piłki? Taki kubek z powodzeniem możesz podarować komuś na prezent lub zamówić na własny użytek, by z dumą popijać z niego ulubioną herbatę. Idealny do pracy, w domu, a nawet na piknik z przyjaciółmi jako świetny pretekst do nawiązywania długich rozmów o sporcie. Doskonały w męskim towarzystwie, a do tego solidny i w dobrej cenie!

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.