Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Do pracy

Jak Ci mija dzień?

Większość osób źle reaguje na dźwięk porannego budzika, który zdecydowanie – jak na tę porę – zbyt głośno oznajmia, że czas wstawać do pracy. Obowiązki zawodowe jednak nie lubią czekać, bezlitośnie wyganiając Cię spod ciepłej kołdry. Co może poprawić nastrój w taki dzień? Z pewnością dobra kawa. Spraw sobie wyjątkowy kubek do pracy, z którym rozpoczniesz każdy dzień w dobrym nastroju.

Wybierz swój ulubiony kubek do pracy

Miejsce pracy to nie to samo co dom. No chyba, że pracujesz zdalnie. Jeśli chcesz więc wprowadzić do swojej pracy odrobinę domowej atmosfery, przynieś własny kubek z napisem. Możesz wybrać idealny typ spośród propozycji Colorland, gdzie nie brakuje kubków z ciekawą grafiką oraz hasłami z przymrużeniem oka.

„Czego? Grzecznie się pytam” czy „Szanuj szefa swojego, bo możesz mieć gorszego” – śmieszne kubki do pracy pomogą Ci przetrwać najtrudniejsze chwile, dając otoczeniu sygnał, że masz poczucie humoru i dystans do wielu spraw. „Keep calm and byle do piątku” – kto nie rozpoczyna tygodnia z podobnym hasłem na ustach? Dzięki ofercie Colorland możesz wyrazić swoje myśli nieco głośniej.

Chwila przerwy w najlepszym towarzystwie

Czasem trzeba odrobiny wytchnienia od zawodowych obowiązków, by dać oczom odpocząć od ciągłego wpatrywania się w monitor. Na szczęście przerwy w pracy są wystarczająco długie, by napić się dobrej herbaty lub uzupełnić niedobór kofeiny. Jeśli robisz to w dobrym towarzystwie, czas mija aż za szybko. A jeśli masz do tego swój ulubiony śmieszny kubek do pracy, nawet nie zauważasz, gdy pora wychodzić do domu.

Kubek do pracy z nadrukiem – świetny upominek

W większości miejsc pracy zawiązują się bliższe znajomości oraz przyjaźnie. Chcesz podarować miły upominek koleżance z biura? Kubki z napisami do pracy będą świetnym pomysłem. Taki prezent możesz sprawić również jako pracodawca. Kolekcje kubków z Colorland są wytrzymałe i zaskakują nowoczesnymi wzorami, które wskazują na Twoje poczucie humoru. Chcesz uchodzić za szefa, który ma gest i dba o swoich pracowników? Kubki ze śmiesznym nadrukiem będą trafionym upominkiem.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.