Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Dla niej i dla niego

Ty i ja – na zawsze razem

Nierozłączni, wpatrzeni w siebie, po uszy zakochani – czy tak właśnie możesz opisać siebie i swoją drugą połowę? Jeśli świata poza sobą nie widzicie, oznacza to, że pielęgnujecie swoją miłość. Warto to uczcić upominkiem, który jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Kubki dla niej i dla niego to prezent idealny.

Idealny kubek dla żony? Znajdziesz go w Colorland

Jak sprawić, by kobieta poczuła się wyjątkowo? Czerwone róże lub pudełko czekoladek to wspaniałe gesty, lecz należą, niestety, do nietrwałych. Podaruj drugiej połowie coś, co każdego dnia będzie jej przypominać o Twoich uczuciach. Stylowy kubek dla dziewczyny to prezent, który z pewnością doceni. „Cwana Lisica”, „Best girlfriend EVER” czy „Good morning beautiful” to tylko niektóre z trafnych wzorów na świetny upominek.

Kubek dla chłopaka – praktyczny upominek od serca

Nie tylko kobiety mogą być obsypywane komplementami lub podarunkami. Faceci też na nie zasługują! Jeśli więc chcesz okazać swojemu mężczyźnie trochę uczucia, wybierz jedną z propozycji od Colorland. Kubek dla narzeczonego z napisem „Dzień dobry, Przystojniaku” z pewnością pozwoli mu zacząć dzień w dobrym humorze. Szukasz więcej inspiracji na kubek dla niego? Sprawdź całą ofertę Colorland i wybierz szablon, który najlepiej pasuje do Twojego faceta.

Wspólne celebrowanie chwil

Spędzanie czasu we dwoje oznacza kolekcjonowanie chwil, które później wspomina się z uśmiechem na ustach. Takie drobne przyjemności można „podrasować” niewielkim kosztem. Wystarczy solidny kubek dla męża i stylowy kubek dla żony, by z ulubionym napojem wspólnie zasiąść w ogrodzie i rozkoszować się wzajemną obecnością.

Napisy „Mr. Right” i „Mrs. Always Right” od dawna wiodą prym wśród nadruków na tekstyliach. Spotyka się je na T-shirtach, bluzach i pościeli, a teraz możesz je mieć również na swoich kubkach! Wybierz jedną spośród wielu propozycji Colorland i zamów komplet kubków, które doskonale oddają charakter Waszego związku.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.