Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Wakacyjne

Zaczaruj letnie wspomnienia z wakacyjną pamiątką

Każdy wyjazd oznacza błogi relaks, kolekcjonowanie wspomnień, ale i utęskniony powrót do domu. Chcesz utrwalić miniony odpoczynek, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Kubek wakacyjny przypomni Ci wszystkie miłe chwile!

Kubek z nadrukiem wakacyjnym na Twoim stole

Wspomnienia można utrwalić na wiele sposobów. Tym razem zamiast zdjęć proponuję Ci symboliczny nadruk, jednoznacznie kojarzony z podróżowaniem i letnim odpoczynkiem. Kubek z motywem flamingów lub napisem „AHOJ przygodo” niewątpliwie przywoła słoneczne momenty spędzone na doświadczaniu tego, co jeszcze nieznane. Co powiesz na kubek z mapą świata? Możesz zdecydować się na ten motyw w akwarelach, a jeśli porównujesz swoje przygody do niebiańskich wypraw, nadruk mapy na niebieskim tle będzie strzałem w dziesiątkę.

W wakacyjnym klimacie przez cały rok

Bezchmurne niebo i solidna dawka słońca zawsze pozytywnie pobudzają do działania. Niestety, przez większą część roku z utęsknieniem wypatrujesz ponownej okazji do wyjazdu w ciepłe miejsce. Do tego czasu otaczaj się przedmiotami, które przywodzą na myśl szczyt lata. Kolorowe kubki wakacyjne z nadrukiem rozpromienią Twój dzień, napełniając Cię ochotą do pracy.

Kubek z wakacyjnym nadrukiem dla każdego

W kolekcji Colorland znajdziesz kubki z barwnymi nadrukami, które w oryginalny sposób symbolizują letni odpoczynek. Kaktus preriowy, urocza para puchatych lam czy rower – który z motywów jest najbliższy Twoim wakacyjnym planom? Zatrzymaj najciekawsze wspomnienia ukryte pod jednym z autorskich nadruków i przenieś je do swojej codzienności po zakończeniu lata.

Kubki z oferty Colorland to trwały i pomysłowy prezent zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Kolorowe motywy wyzwalają beztroskie chwile spędzone w miejscu pozbawionym zmartwień, a także serię wyjątkowych wspomnień. Chcesz zatrzymać lato w poręcznym naczyniu? Kubek wakacyjny to produkt, z którym wciąż będziesz wracać myślami do letniego wypoczynku.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu fotoprezentu.
Najbardziej pomocne oceny, które doradzą Ci najlepiej prezentuję powyżej.