Gotowe szablony

Kubek z nadrukiem - Wakacyjne

Zaczaruj letnie wspomnienia z wakacyjną pamiątką

Każdy wyjazd oznacza błogi relaks, kolekcjonowanie wspomnień, ale i utęskniony powrót do domu. Chcesz utrwalić miniony odpoczynek, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Kubek wakacyjny przypomni Ci wszystkie miłe chwile!

Kubek z nadrukiem wakacyjnym na Twoim stole

Wspomnienia można utrwalić na wiele sposobów. Tym razem zamiast zdjęć proponuję Ci symboliczny nadruk, jednoznacznie kojarzony z podróżowaniem i letnim odpoczynkiem. Kubek z motywem flamingów lub napisem „AHOJ przygodo” niewątpliwie przywoła słoneczne momenty spędzone na doświadczaniu tego, co jeszcze nieznane. Co powiesz na kubek z mapą świata? Możesz zdecydować się na ten motyw w akwarelach, a jeśli porównujesz swoje przygody do niebiańskich wypraw, nadruk mapy na niebieskim tle będzie strzałem w dziesiątkę.

W wakacyjnym klimacie przez cały rok

Bezchmurne niebo i solidna dawka słońca zawsze pozytywnie pobudzają do działania. Niestety, przez większą część roku z utęsknieniem wypatrujesz ponownej okazji do wyjazdu w ciepłe miejsce. Do tego czasu otaczaj się przedmiotami, które przywodzą na myśl szczyt lata. Kolorowe kubki wakacyjne z nadrukiem rozpromienią Twój dzień, napełniając Cię ochotą do pracy.

Kubek z wakacyjnym nadrukiem dla każdego

W kolekcji Colorland znajdziesz kubki z barwnymi nadrukami, które w oryginalny sposób symbolizują letni odpoczynek. Kaktus preriowy, urocza para puchatych lam czy rower – który z motywów jest najbliższy Twoim wakacyjnym planom? Zatrzymaj najciekawsze wspomnienia ukryte pod jednym z autorskich nadruków i przenieś je do swojej codzienności po zakończeniu lata.

Kubki z oferty Colorland to trwały i pomysłowy prezent zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Kolorowe motywy wyzwalają beztroskie chwile spędzone w miejscu pozbawionym zmartwień, a także serię wyjątkowych wspomnień. Chcesz zatrzymać lato w poręcznym naczyniu? Kubek wakacyjny to produkt, z którym wciąż będziesz wracać myślami do letniego wypoczynku.

Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona zadowolonych!

4.9 z 5.0

Na podstawie 10 recenzji

+ Dodaj opinie

Zobacz wszystkie

Wyraź swoją opinię zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu. Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.