Fotokalendarz XL

Takiego fotokalendarza ze zdjęciami nie zobaczysz w żadnym innym domu!

Stwórz rodzinny fotokalendarz na nowy rok! Zacznij od dowolnego miesiąca i zamieść w nim więcej niż 12 miesięcy. Wstaw do szablonu swoje zdjęcia, napisy, kliparty, tła... Nie zapomnij o ważnych dla siebie świętach. A my zadbamy o najlepszą na świecie realizację!

  • format: 33x60,5 cm
  • papier o gramaturze 170 g/m2
  • wydruk w wysokiej jakości
  • 13 kart: 12 miesięcy + okładka
  • solidna sprężyna z zawieszką
  • zaznaczanie własnych dat i świąt

PRZECZYTAJ OPIS
Czas realizacji 3 dni robocze
Fotokalendarz XXL Colorland
Jakość fotokalendarza XXL Colorland

Jak zamówić Fotokalendarz XL?

1. Wybierz ulubiony szablon
ponad 90 do wyboru!
2. Wstaw swoje zdjęcia
zaznacz ważne daty i święta!
3. Zamów i gotowe
już w 3 dni robocze!

Wybierz jeden spośród 93 szablonów

Złota stajenka
wybierz
nowy
bestseller
Bukiet wspomnień
wybierz
nowy
bestseller
Na każdą okazję
wybierz
nowy
bestseller
Motywacyjny
wybierz
nowy
bestseller
Maluch różowy
wybierz
nowy
bestseller
Maluch niebieski
wybierz
nowy
bestseller
Klasyczny
wybierz
nowy
bestseller
Notatnik
wybierz
nowy
bestseller
Adventure
wybierz
nowy
bestseller
Max Foto
wybierz
nowy
bestseller
Śródziemnomorski
wybierz
nowy
Kalendarz z psem
wybierz
nowy
Żółty
wybierz
nowy
Granatowy
wybierz
nowy
Czerwony
wybierz
nowy
Akwarelowy
wybierz
nowy
Biało-złoty
wybierz
nowy
Lovely Lines
wybierz
nowy
Szlaczki
wybierz
nowy
Okrągły rok czarny
wybierz
nowy
Okrągły rok biały
wybierz
nowy
Wakacyjne monstery
wybierz
nowy
Akwarelowa mozaika
wybierz
nowy

FOTOKALENDARZ XL – duży kalendarz ścienny i wspomnienia w formacie XL

Duży Fotokalendarz w Twoim domu to nie tylko doskonały planer na kolejne miesiące, ale także świetne miejsce na zatrzymanie wspomnień. I to w rozmiarze XL!

Takiego Fotokalendarza nie zobaczysz w żadnym innym domu! To będzie wyjątkowy egzemplarz, który pojawi się tylko u Ciebie lub w domu osoby, dla której chcesz go wykonać. Chyba, że zdecydujesz się na kilka takich samych kalendarzy, które posłużą jako prezent. Ale to już zależy tylko od Ciebie.

Duży fotokalendarz na wielkie wspomnienia

Fotokalendarz w rozmiarze XL to dużo więcej miejsca na Twoje wspomnienia zamknięte w fotografiach. To więcej możliwości ułożenia własnych zdjęć, według własnego pomysłu i stworzenia np. kolażu na każdy miesiąc. Chyba, że wolisz jedno, duże zdjęcie. Wybór należy do Ciebie.

Fotokalendarz XL to największy rozmiar z dostępnych. To format 33x60,5 cm, który z pewnością zostanie zauważony w Twoim domu. To satynowy papier o grubości 160g/m2 i solidna sprężyna z zawieszką. Duży kalendarz ścienny to matowy wydruk!

Projektuj swój duży kalendarz ścienny

To rzeczy, które pozostają stałe. Resztę decyzji oddajemy Tobie. Ty zdecydujesz o tym, czy Twój duży kalendarz ścienny rozpoczynał się będzie od stycznia, czerwca, czy listopada. Zacznij go kiedy chcesz! Wybierz zdjęcia i zacznij projektować. Nie musisz się ograniczać z liczbą fotografii. Masz do dyspozycji 12 miesięcy i okładkę, ale to nie oznacza, że Twój Fotokalendarz może zmieścić tylko 13 zdjęć. Twórz kolaże, zestawy zdjęć, projektuj.

Możesz skorzystać z jednego z wielu naszych szablonów lub projektować według swoich zasad. Jeśli chcesz, możesz też umieścić na kalendarzu ramki, kliparty czy wyjątkowe opisy. To wszystko umożliwia Ci nasz prosty w obsłudze kreator on-line. I najważniejsze! Zaznacz w Fotokalendarzu ważne dla Ciebie święta i daty. Teraz łatwiej będzie pamiętać o urodzinach bliskich czy rocznicach. A jeśli te wyjątkowe wydarzenia połączysz jeszcze z odpowiednim zdjęciem na danej karcie kalendarza, cały miesiąc będzie Ci przypominał do kogo należy ten czas!

Stwórz więc swój wyjątkowy duży kalendarz ścienny i zaskocz wszystkich. Zaprojektuj niepowtarzalny prezent dla Twoich bliskich z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Zachowaj wasze wspomnienia i zaplanuj realizację kolejnych. W formacie XL.

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka