InspiracjeTriki i porady

Fotokalendarz – przyszłość zaprojektowana sercem

22.12.2016 • Przeczytasz w 1 min.

Każda pora roku jest dobra na zaprojektowanie fotokalendarza. Ale zima jest najlepsza. Dlaczego – to proste – nie znajdziesz piękniejszego pomysłu na prezent. Poznaj zalety fotokalendarza i zakochaj się w nim tak jak my!
 

WSPANIAŁE SZABLONY

Mamy mnóstwo pięknych szablonów – od klasycznych i eleganckich po pulsujące kolorem szablony dla dzieci. Bez problemu uda Wam się znaleźć taki, który uznacie za piękny.

Warto, wybierając szablon, zwracać uwagę na charakter wnętrza w którym zawiśnie fotokalendarz. Kierujcie się estetyką zarówno wnętrza jak i szablonu.

Obecnie mamy w ofercie już 100 szablonów. Uwierzcie, jest z czego wybierać:)

Zobacz nasze szablony

WASZE WŁASNE DATY

Zaznaczanie dat to wspaniały sposób na personalizację kalendarza. Daty ważne tylko dla Ciebie i Twojej Rodziny, od dawna zaplanowane wydarzenia, ferie, wyjazdy służbowe, wczasy – to wszystko, wraz z tekstem można umieścić w kalendarium.

Fotokalendarz Colorland '

WASZE WŁASNE ZDJĘCIA

Bez względu na to jaki szablon wybierzecie o odbiorze całej karty fotokalendarza decyduje fotografia. Zimowe miesiące, a szczególnie grudzień aż proszą się o świąteczną oprawę. Złapiecie klimat świąt dobierając właściwe zdjęcie, ramki i kliparty.
 

Fotokalendarz Colorland


Fotokalendarze to wspaniałe prezenty. Nie są to produkowane masowo marketowe hity, ale przedmioty tworzone z myślą o konkretnej osobie, drukowane na zamówienie. Możliwość pełnej personalizacji sprawia, że końcowy efekt będzie bardzo osobisty, a radość obdarowanej osoby stanie się dla Was wspaniałą nagrodą za drobny wysiłek. Drobny, bo projektowanie w naszej aplikacji to czysta przyjemność, produkt tworzysz i zamawiasz on-line, a my dostarczamy Ci go do domu.
 

Beata, Colorland
 

Udostępnij znajomym: