InspiracjeProdukty

Twoje plany na nowy rok w naszych nowych kalendarzach

21.12.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Jeszcze całkiem niedawno cieszyliśmy się promieniami letniego słońca, a teraz proszę – oczekiwanie na pierwsze śniegi, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Sylwester to nie tylko czas zabawy. Już dzień później większość z nas tworzy listę noworocznych postanowień, by zabrać się za ich realizację „od poniedziałku”. Tym razem pójdzie o wiele łatwiej. Doradzam wyjątkowe kalendarze, w których znajdą się Twoje plany na nowy rok.

Postanowienia noworoczne – zaplanuj je mądrze

Końcówka roku to zwykle czas zarezerwowany na przemyślenia i podsumowania bieżących osiągnięć. Nakreślanie kolejnych celów jest ich oczywistą konsekwencją. To sygnał, że chcesz zrobić jeszcze więcej, być w jeszcze lepszym miejscu niż teraz, dokonać czegoś spektakularnego. Warto jednak zabrać się do tego mądrze :)

Przede wszystkim – jeśli chcesz uniknąć rozczarowania, nie stawiaj sobie nierealnych celów. Mierz siły na zamiary i zmierzaj w dobrą stronę małymi krokami. Wcale nie potrzebujesz kogoś, kto będzie stał nad Twoją głową z bukietem strofujących zdań. Wystarczy, że samodzielnie rozplanujesz kroki i umieścisz je w widocznym miejscu. A do tego przyda Ci się fotokalendarz trójdzielny od Colorland.

20221221130844_Fotokalendarz trójdzielny.webp

Twoje plany na nowy rok w naszym kalendarzu

Dlaczego wejście w nowy rok jest równoznaczne ze snuciem planów? No cóż, to jak rozpoczynanie czegoś z czystą kartą. Musisz jednak wiedzieć, że nie wszystkie założenia mają szansę na powodzenie. Szacuje się, że około 15 procent osób – a zatem naprawdę niewielki odsetek – dotrzymuje swoich postanowień. Czego zabrakło? Może właśnie kalendarza z dokładną rozpiską na najbliższe miesiące?

Kalendarz trójdzielny, który zaprojektujesz w Colorland, pomoże Ci zapanować nad życiowym chaosem. :) Teraz nie ma możliwości, by nie udało Ci się spełnić noworocznych planów.

Zaprojektuj kalendarz i przygotuj plan działania

W nowym roku warto postawić na sukces. Chyba nie trzeba Cię przekonywać, że osiągają go tylko ci najbardziej zdeterminowani? Takich ludzi nieustannie napędza motywacja. Ty także możesz ją mieć, wystarczy odrobina kreatywności i niewielka dawka sprytu. Zaprojektuj fotokalendarz jednodzielny i zamieść w nim zdjęcia swoich najbliższych. Wykorzystaj wolne miejsce – na przykład na jednobarwnym tle – by wpisać tam motywujący cytat. Niech nic Cię nie spowalnia w drodze na szczyt!

20221221130844_Fotokalenarz jednodzielny.webp

Lista noworocznych postanowień – co na niej umieścić?

Warto zaznaczyć, że dążenie do celu w dużej mierze polega na zmianie nawyków. W praktyce będzie to oznaczać przeorganizowanie codziennego harmonogramu i kilka dodatkowych obowiązków. Jeśli planujesz zadbać o kondycję, w Twoim kalendarzu nie może zabraknąć przypomnień o lekcjach jogi czy treningach na siłowni. Gdy natomiast masz zamiar rzucić palenie, będzie to wymagać sporego poświęcenia. Pomoże Ci w tym unikanie otoczenia palaczy. Widzisz? Wszystko jest kwestią rezygnacji z dotychczasowych przyzwyczajeń.

Nie podpowiem Ci, co powinno znaleźć się na Twojej noworocznej liście postanowień, bo nie wiem, co jest Twoim celem – poza pragnieniem posiadania wyjątkowego fotokalendarza Colorland, oczywiście. :) Tu działanie jest proste – wybierasz szablon, dodajesz fotki, zaznaczasz ważne daty, dokonujesz indywidualnych modyfikacji – i gotowe! Zwykle większość osób postanawia zrzucić parę kilogramów, nauczyć się języka obcego, zdobyć awans w pracy czy wybrać się na studia. Twoje plany mogą być zupełnie inne. Może zechcesz być gwiazdą TikToka albo spełnić swoje marzenia o prowadzeniu pracowni cukierniczej. To wszystko możesz osiągnąć, trzeba tylko chcieć.

Zorganizuj się

Realizacja planów przyjdzie łatwiej, gdy będziesz mieć pod ręką dobry planer. W tej roli świetnie sprawdzą się polecane przeze mnie (i wielu!) fotokalendarze. Jeśli planujesz w nowym roku zacząć wyjątkowy etap swojego życia, punktem wyjściowym jest dobra organizacja. Teraz już na pewno nic nie stanie na przeszkodzie do realizacji celów. Powodzenia!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: