Inspiracje

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka - top 5 szablonów

14.01.2022 • Przeczytasz w 5 min.


Zbliża się ulubione święto Twoich dziadków. Babcia zapewne piecze z tej okazji aromatyczną szarlotkę, a dziadek rozpala kominek, byście wspólnie mogli ogrzać się jego ciepłem, pogrążeni w rodzinnej rozmowie. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta i z tej okazji należy im się coś unikalnego. Poznaj fotokalendarz z autorskimi szablonami!
Fotokalendarz na ścianę.


Zdjęcia – źródło Waszych wspomnień


Przyznaj, że niejednokrotnie zdarzyło Ci się przeglądać stare fotografie z rodzinnego albumu, wspominając dawne czasy. Pamiętasz erę czarno-białych zdjęć? W pamiątkowej kronice Twoich dziadków znajdziesz niejedno wspomnienie, które warto ocalić od zapomnienia. Jeśli chcesz wykorzystać je na prezent i podarować w nowoczesnej formie, zapoznaj się z możliwościami, jakie daje Ci nasz kreator online.
Przygotuj zdjęcia, które chcesz zamieścić w swoim prezentowym fotokalendarzu. To piękny upominek na cały rok, który możesz zaprojektować dokładnie tak, jak lubisz. We wszystkim pomoże Ci nasz intuicyjny kreator. Przygotowując kalendarz na prezent na Dzień Babci i Dziadka, nie zapomnij o szablonach, które dopełnią indywidualnego stylu. Poznaj naszą listę tych najlepszych!


Fotokalendarz dla dziadków w rustykalnym stylu


Jeśli stawiasz na delikatny wydźwięk, wybierz szablon Prezent dla dziadków, który przygotowano w nieco rustykalnym stylu. Terminarz dla poszczególnych miesięcy jest wyrazisty, za to zdjęcia możesz przyozdobić drobnymi gałązkami i delikatnymi ramkami. Szablon utrzymany jest w beżowo-białej kolorystyce – dziadkom z pewnością się spodoba!


Preznet dla dziadków

Kalendarz ścienny na Dzień Babci i dziadka


A może fotoprezent w stylu retro? Barwne kwiaty, podlatujące motyle, a wśród nich rodzinne zdjęcia – dziadkowie uwielbiają dodatki, które przypominają im czasy ich młodości! Wybierz szablon Retro flowers, jeśli chcesz, by prezent z okazji ich święta był użytkowany przez cały rok z należytą radością.

Kalendarz XXL

Utrwal najlepsze chwile minionego roku


Jeśli łączą Cię z dziadkami wyjątkowe relacje, na pewno masz mnóstwo fotek, na których jesteście razem. Wykorzystaj te radosne kadry i zamieść w kalendarzu z szablonem Pory roku. To nasza ulubiona propozycja! Barwne karty kalendarza będą wesoło witać Twoich dziadków, prezentując przepiękne kwiaty, znajdujące się na tle terminarza. Lawenda, słoneczniki i wiele innych – seniorzy będą zachwyceni, że ich zdjęcia znajdują się na tle ulubionych roślin.


Kalednarz A3 poziom


Kalendarz dla dziadków – odczaruj wspomnienia


Używając młodzieżowej terminologii, zachęcamy Cię do tego, by przygotować kalendarz „w dechę”. Mówiąc już całkiem serio, proponuję Ci szablon Wspomnień czar, gdzie na tle drewnianych desek idealnie będą prezentować się wybrane przez Ciebie fotografie. Dodatki w postaci jednobarwnych, delikatnych gałązek będą zwieńczeniem stylowych zdjęć z rodzinnego archiwum.

Fotokalendarz na prezent


Fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka – wyraź uczucia!


Naszą listę Top 5 ulubionych szablonów zamyka propozycja o nazwie Dla Babci. To szczegółowo opracowany szablon w stylu vintage, który z pewnością przypadnie do gustu Twoich ukochanym dziadkom. Mnóstwo w nim listków, szczypta zieleni i trochę kwiatów, a to wszystko zamknięte w ciepłych barwach brązu. Wypełnij szablon nostalgicznymi zdjęciami, które każdego dnia będą wywoływać uśmiech na twarzach seniorów.

Fotokalendarz na ścianę


Dopraw całość swoim stylem


Szablon stanowi zaledwie część pomysłów, które możesz zrealizować w kreatorze. Masz tam do dyspozycji obszerną galerię klipartów i ozdobników, dzięki którym nadasz swojej pracy osobistego charakteru. Wszystko wygodnie zaprojektujesz z poziomu naszego serwisu – nie musisz nic instalować na komputerze.
To jeszcze nie wszystko! Każdy kalendarz ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka możesz wypełnić  własnym tekstem, modyfikując czcionkę i jej kolor. Możesz umieścić w kalendarzu piękne cytaty, fragmenty wzruszających wierszy, lub po prostu opisać fotki, które dodajesz na każdej z kart. Dzięki temu osadzisz wspomnienia w konkretnych ramach czasowych, a nawet w ścisłej lokalizacji.


Kalendarz w prezencie na Dzień Babci i Dziadka? Idealnie!


Co jeszcze możesz zrobić, by Twój prezent dla dziadków był jeszcze bardziej osobisty? Zaznaczyć w kalendarzu najważniejsze daty! To kolejna opcja dostępna w kreatorze. Zaznacz wszystkie urodziny, imieniny, ważne święta i rodzinne uroczystości, a dziadkom nie umknie już żadna okazja do wspólnych spotkań.


Fotokalendarz to jeden z produktów, który cieszy się nieustannym zainteresowaniem. Chcesz podarować dziadkom prezent, którego nie ma nikt inny? Zaprojektuj kalendarz, wykorzystując najpiękniejsze kadry z rodzinnych kronik. Opowiedz prywatną historię w charakterystyczny dla siebie sposób i podaruj najpiękniejszy prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wzruszenie i pełna paleta emocji gwarantowane!


Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: