Inspiracje

Kalendarz rodzinny – uśmiechy jak na budyniu

22.01.2021 • Przeczytasz w 2 min.

Dzień dobry. Witam Państwa bardzo serdecznie w ten zimowy poranek. Spotykamy się dzisiaj nie przez przypadek. Obowiązki zawodowe skłaniają mnie do zamiany wygodnej kanapy na trochę mniej wygodne krzesło i biurko z laptopem, a oprócz tego zaszczytna funkcja Doradcy ds. prezentów zobowiązuje, a zatem zaczynajmy.

Do opowiedzenia mam następną historię z życia wziętą, która jak się okazuje, po raz kolejny łączy się z tak praktycznymi artykułami jak fotoprezenty. Kilka miesięcy temu poznałem pewne małżeństwo. Grzegorz i Justyna obchodzili niedawno dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego (na marginesie warto wspomnieć, że wywołali u nas fantastyczne odbitki z tej zacnej imprezy jubileuszowej). Piękna rocznica, o czym świadczył oprawiony w ramkę dyplom na ścianie. Przez te dwie dekady doczekali się trójki wspaniałych synów, wybudowali dom, zainwestowali w stado własnych kurek i przygarnęli kota z białą plamą na pyszczku. Rodzina jak malowana. Popijając, u nich aromatyczną kawę z ekspresu pomyślałem, że dobrze by było zrobić dla nich coś fajnego np. kalendarz rodzinny.

12 kart, na których mogliby umieścić swoje zdjęcia z ostatniej podróży do Rzymu, leśnych spacerów i codziennych scenek rodzinnych (tego typu oprawione fotografie widziałem bowiem u nich w salonie). Kalendarz dla rodziny to świetny format, aby takie rzeczy mieć blisko siebie przez cały rok. Oprócz tego głowa familii może go wykorzystać jako idealny planer rodzinny w którym oznaczy tak ważne daty jak: rocznica ślubu, urodziny każdego z synów, urodziny teściowej czy początek urlopu (choć Grzegorz zdaje się być mężem idealnym, to niekiedy ma tendencję do zapominania dat.

Ciekawi Cię jak przygotować taki rodzinny kalendarz ścienny na 2021 r.?

Śpieszę z odpowiedzią i doradzam jak do tego podejść.

1. Wchodzimy na stronę www.colorland.pl i rejestrujemy się. Podajemy swoje imię, nazwisko, adres e-mail i ustalamy jakieś zmyślne hasło.

2. Z zakładki „Produkty” wybieramy „fotokalendarz” i w tym miejscu należy się słowo wyjaśnienia. Nie jestem przeciwnikiem mężczyzn, ale są pewne obszary, gdzie kobiety radzą sobie po prostu lepiej. Doskonałym tego przykładem jest właśnie projektowanie takich rzeczy jak kalendarz i planer rodzinny 2021. Dlatego, jeśli jest tylko taka możliwość, wybór szablonu i dalsze działania artystyczne oddajmy w ręce kobiet. Gwarantuję, że na takim podejściu projekt może tylko zyskać.

Dlaczego klienci tak chętnie wybierają kalendarz rodzinny?

Z bardzo prostego powodu. Wiem, że się powtarzam, ale najlepsze prezenty to fotoprezenty. Kalendarz rodzinny to idealny prezent na dzień babci i dziadka, dzień ojca, dzień matki czy po prostu bez żadnej szczególnej okazji. Pomyślmy, jak wiele ciepłych wspomnień pojawia się w naszej głowie, gdy oglądamy zdjęcia. Zawieszony np. w kuchni fotokalendarz sprawia, że osoby dla nas ważne i niezapomniane chwile są blisko nas przez cały rok. Oprócz tego taki kalendarz to świetny terminarz rodzinny na 2021 r., gdzie możemy rozplanować poszczególne tygodnie np. wizyta u dentysty, spotkanie z mechanikiem czy zakup meblościanki do pokoju dziecięcego. Wysoce praktyczna rzecz z duszą. Serdecznie doradzam.

Udostępnij znajomym: