Dnia 01.06.2020 nastąpią zmiany w treści Regulaminu serwisu - zapoznaj się TUTAJ
🗙

Fotoksiążka na pierwszy roczek!

Dodane: 08/08/2017

Pierwsze urodziny dziecka to wyzwanie i zarazem wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny. To początek nowego etapu w życiu malucha, okazja do spotkania się i powspominania ostatnich dwunastu miesięcy. Fotoksiążka Pierwszy Roczek to najlepsze podsumowanie tego okresu.

Fotoksiążka Pierwszy Roczek

MAŁE PRZYJĘCIE

Przygotowania do pierwszych urodzin co prawda nie są wymagające, ale musisz przemyśleć kogo należy zaprosić - mamy na myśli rodzinę, bo na kolegów i koleżanki jest jeszcze za wcześnie :) Co z dekoracją mieszkania? Balony z pewnością ucieszą malucha, ale nie licz na to, że doceni Twoje bardziej pracochłonne starania co do wystroju - ma dopiero roczek :)

TORT - DRUGA GWIAZDA IMPREZY

Bez niego urodziny są po prostu nieważne. Jeśli nie czujesz się wybitnie zdolna w tym zakresie lub po prostu zabraknie Ci czasu, nie martw się! Lokalne cukiernie z chęcią uratują sytuację. Wybierz sprawdzoną, żeby tort nie był nieprzyjemną niespodzianką :)
Fotoksiązka Pierwszy Roczek Colorland

FOTOKSIĄŻKA PIERWSZY ROCZEK

W tym pierwszym okresie tak wiele dzieje się w życiu malucha, że warto jest zatrzymać te wspomnienia w fotoksiążce. W Colorland możesz wybrać dedykowane szablony fotoksiążek na pierwszy roczek, w których udokumentujesz nie tylko jego pierwsze kroki, ale zapiszesz metryczkę urodzenia (waga, długość i data narodzin), zaznaczysz ile ząbków udało się już “wyhodować”, dodasz odcisk dłoni i stopy… To naprawdę rozczula. Fotoksiążka z pierwszego roku dziecka to najpiękniejszy prezent dla Ciebie-rodzica. Oczaruje Cię Twoje własne dzieło!

Fotoksiążka Pierwszy Roczek
Fotoksiążka Pierwszy Roczek

Kliknij w zdjęcie, aby zamówić taką fotoksiążkę lub wybierz inny wzór fotoksiążki dziecięcej na pierwszy roczek:

https://www.colorland.pl/fotoksiazka/dzieciece

 

Justyna, Colorland

Kategoria Blogu

Inspiracje

Udostępnij znajomym:

Oceniło nas już 8253 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.