InspiracjeTriki i porady

Pamiątka z wakacji ze zdjęć z telefonu - 6 pomysłów

14.10.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Żyjemy szybko i otaczamy się przedmiotami, które ułatwiają codzienność. Ciężkie aparaty dawno pozostawiono profesjonalistom. Dziś większość zdjęć wykonuje się telefonem, który oprócz imponującej jakości kadrami zachwyca również możliwością zaawansowanej edycji. Dzięki temu każda pamiątka z wakacji ze zdjęcia będzie wyjątkowym wspomnieniem. Sprawdź moje pomysły na utrwalenie kadrów.

20221014172443_825x550_2.webp

Fotoksiążka – Twój osobisty dziennik wspomnień

20221014172443_825x550_3.webp

Pamiątki ze zdjęć są bezcennymi nośnikami najwspanialszych chwil. Jeśli chcesz je zapamiętać w wyjątkowej oprawie, postaw na fotoksiążkę z letnim szablonem. Możliwość edycji każdej strony pozwoli Ci utworzyć niezwykły pamiętnik, do którego będziesz wracać razem z najbliższymi.

Spośród dziesiątek zdjęć wybierz te, które kojarzą Ci się z beztroskim czasem w gronie rodziny lub przyjaciół. Dodaj do fotek zabawne opisy, śmieszną grafikę, kilka ramek, a stworzysz album, który będzie rodzinną księgą wakacyjnych podbojów. Pamiętaj, że fotoksiążkę możesz stworzyć zarówno na stronie www, jak i przez aplikację ColorlandGO. Zachowaj wspomnienia nie ruszając się z kanapy!

Letnie podróże w klasycznej formie

20221014172443_825x550_4.webp

Czy wśród nas są zwolennicy tradycyjnych rozwiązań? Dla Was też nie mogło zabraknąć czegoś wyjątkowego! Moją drugą propozycją są klasyczne odbitki w niecodziennym wydaniu. Zachowaj najpiękniejsze zdjęcia z wakacji w ulubionych kadrach. Potraktuj tę propozycję dosłownie – swoje zdjęcia z wakacji możesz wykadrować lub wywołać z białą ramką. Zadecydujesz również o rodzaju papieru i kolorystyce. Tych kilka niepozornych opcji pozwoli Ci cieszyć się niezapomnianym czasem z najbliższymi długo po zakończeniu lata.

Zdjęcie na lodówce? Foto pamiątka z wakacji

20221014172443_825x550_5.webp

Lubisz mieć stały dostęp do najlepszych wspomnień? Miej je każdego dnia w zasięgu wzroku! Od tego są gadżety ze zdjęciem, a wśród nich fotomagnesy. Idealna opcja na skromną dekorację, która przywołuje radosne chwile. Możesz je umieścić na lodówce, ale równie dobrze sprawdzą się na dowolnej magnetycznej powierzchni. Działaj kreatywnie i otaczaj się wspomnieniami!

Fotokalendarz – doskonała pamiątka z podróży

20221014172443_825x550_6.webp

Czas pędzi nieubłaganie, a wakacyjne chwile wciąż pozostają żywe. To za sprawą fotokalendarza, który każdego dnia będzie przypominał Ci radosny czas letnich przygód. Zaprojektuj każdy miesiąc, wykorzystując aż 13 wakacyjnych fotografii. Kiedy będziesz przewracać kolejne kartki z kalendarza, z nostalgią wspomnisz wakacyjne chwile.

Niepowtarzalna pamiątka z wakacji ze zdjęcia? Fotoobraz

Ileż to razy udało Ci się uchwycić kadr, wywołując zachwyt najbliższych? W tajemnicy powiem Ci, że możesz tego dokonać zupełnie przypadkowo. Na każde kilkadziesiąt fotek trafia się ujęcie, którego pozazdrościłby niejeden zawodowiec. Zrób zatem z niego użytek i przygotuj bezcenny fotoobraz. Taka pamiątka z wakacji rozświetli wnętrze mieszkania radosnymi uśmiechami lub kojącym krajobrazem.

Fotograficzne akcesoria, które poprawią Ci humor

Chcesz mieć zawsze pod ręką coś, co sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech? Pamiątka ze zdjęciem będzie znakomitym pomysłem. Postaw na drobiazg, który przywoła miłe wspomnienia z ciepłych dni. Może to być np. fotokubek czy fotomagnes z fotką najbliższych.

Spraw sobie coś praktycznego, a nie gadżet, który będzie stał i zbierał kurz. Takie rzeczy z czasem powszednieją, a wspomnienia zamazują się w błyskawicznym tempie. Fotograficzne akcesoria mają swój niepowtarzalny urok i przede wszystkim chronią od zapomnienia to, co najcenniejsze.

To jak, chcesz przenieść emocje i energię na jeden z fotoproduktów? Gwarantuję, że będzie to coś, co przyprawi Cię o szybsze bicie serca i szeroki uśmiech. Wspólnie z Colorland zaprojektuj własny gadżet, z którego będą spoglądać radosne twarze zatopione w złocistych promieniach letniego słońca.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: