Oryginalny prezent dla nauczyciela

Ulubiony przedmiot nauczyciela to… fotoprezent. Personalizowany, stworzony ze zdjęć i co najważniejsze, pełen pasji. Spraw belfrowi prezent z klasą!

Fotoksiążka z materiałową okładką

Prezent na Dzień Nauczyciela dla przedszkolanki czy wychowawczyni – fotoksiążka z materiałową okładką to wzorowy prezent. Zbierz zdjęcia całej grupy i odrób zadanie z prezentowania wspomnień.
fotoksiazka w materialowej oprawie dla nauczyciela

Fotokubek

Łyknij smakowity prezent dla belfra. Z fotokubka ze zdjęciem całej klasy każda kawa czy herbata będzie smakować lepiej.
fotokubek dla nauczyciela

Fotopamiątka

Zwykła kartka na zdjęciem? Dostateczna, ale… fotopamiątka zasługuje na ocenę celującą! W środku znajdują się życzenia, miejsce na fotki całej grupy i podpisy uczniów.
fotopamiątka dla nauczyciela

Kalendarz biurkowy

Dobry rok szkolny? Zaczyna się z fotokalendarzem. Zamów wyjątkowy podarunek dla wychowawcy ze zdjęciami ze szkolnych wycieczek, balików i zaznacz ważne daty np. dzień wagarowicza.
kalendarz na biurko dla nauczyciela

Prezent na Dzień Nauczyciela?

Szukasz więcej inspiracji? Wejdź na bloga i sprawdź propozycje aranżacji, porady i… jeszcze więcej! Zobacz wszystkie nasze porady

Doradzam najlepsze prezenty na każdą okazję

Szukasz prezentu? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowy podarunek i zachwyć bliskie osoby.

Prezent na Dzień Nauczyciela

Święto belfrów już tuż, tuż a Ty wraz z innymi rodzicami zastanawiasz się nad wzorowym prezentem? Postawcie na oryginalny podarunek na Dzień Nauczyciela. Fotoksiążka w materiałowej oprawie, fotokubek, fotopamiątka czy fotokalendarz biurkowy – każdy z tych prezentów zasługuje na ocenę celującą.

Fotoksiążka z klasą

Fotoksiążka to świetny pomysł na Dzień Nauczyciela w przedszkolu. Z pewnością grupa ma mnóstwo fotek z balików, zajęć plastycznych czy kadrów ze sportowej rywalizacji. Zbierzcie ulubione zdjęcia i wzruszcie przedszkolankę niesamowitym prezentem. Taki personalizowany podarunek zapadnie w pamięć i pokaże zaangażowanie podopiecznych oraz rodziców.

Wychowawca starszych klas również ucieszy się z fotoksiążki. Kwiaty czy czekoladki na Dzień Nauczyciela to podarunki, które każdy nauczyciel dostaje co rok. Fotoksiążka z pewnością będzie miłą odmianą. Co więcej wychowawca będzie mógł cofnąć się do wspomnień wspólnie przeżytych z klasą, nad którą sprawuje opiekę.

Oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela

Kartka z życzeniami z okazji święta opiekuna klasy może być wyjątkowym i wzruszającym podarunkiem. Warto jednak postarać się i zamiast tradycyjnej opcji wybrać fotopamiątkę. Zawiera ona w środku wyjątkowe życzenia oraz miejsce na podpis. Możliwość dodania zdjęć sprawia, że fotopamiątka staje się personalizowanym prezentem na Dzień Nauczyciela.

Szukasz prezentu na Dzień Nauczyciela od przedszkolaków? Tu również fotopamiątka jest strzałem w dziesiątkę. Wybierzcie jeden spośród wielu szablonów, dodajcie uśmiechnięte zdjęcie całej grupy i sprawcie niezwykły podarunek dla przedszkolanki.

Fotokalendarz – na dobry rok szkolny

Fotokalendarz biurkowy to praktyczny prezent dla nauczyciela. Wystarczy 13 zdjęć z całą klasą, aby go stworzyć. Podarunek ten, łączy funkcjonalność z osobistym akcentem. To nie tylko narzędzie do organizacji codziennych zadań, ale także piękna pamiątka. Umieszczając w nim zdjęcia uczniów i chwil spędzonych razem, można podkreślić wyjątkową relację między nauczycielem a klasą. Fotokalendarz biurkowy to doskonały sposób, by podziękować nauczycielowi za jego pracę i poświęcenie.

Taki prezent równie dobrze sprawdzi się jako prezent na Dzień Nauczyciela dla przedszkolanki.

Prezent na Dzień Nauczyciela – jaki wybrać?

Oczywiście najlepsze prezenty, to fotoprezenty. Nie czekajcie i już teraz stwórzcie oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy lub przedszkolanki. Podziękujcie belfrowi w wyjątkowy sposób.