📢 Zamów fotoprezenty z darmową dostawą już od 89 zł tylko do 17.08.2025 r. 🚚
SprawdźPolecam serdecznie, super szybko realizacja i kalendarz super.
Pięknie wykonany kalendarz, świetna jakość zdjęć, prezent bardzo się podobał i zdecydowanie będę zam ...
Pięknie wykonany kalendarz, świetna jakość zdjęć, prezent bardzo się podobał i zdecydowanie będę zamawiać więcej!
RozwińPolecam ,super wykonanie i przede wszystkim piękny prezent .Dziękuję
Dzis dostalam kalendarz , jest cudowny, papier bardzo dobrej jakosci. Babcia na pewno ucieszy się z ...
Dzis dostalam kalendarz , jest cudowny, papier bardzo dobrej jakosci. Babcia na pewno ucieszy się z prezentu . Polecam !
RozwińDrugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję ...
Drugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję w Colorland - świetna robota! Największym mistrzostwem świata był czas realizacji zamówienia - kalendarz + fotoksiążka. Pracownicy Colorland ekspresowo wykonali zamówienie, przed czasem, tak, że paczka dotarła do mnie przed Gwiazdką. Dziękuję bardzo :)
RozwińStrona godna polecenia. wielokrotnie korzystałem z i pewnie jeszcze nie raz skorzystam.
Zamawiam w tej formie fotoksiążki i kalendarze od kilku lat. Zamówienia są zawsze zgodne z tym co za ...
Zamawiam w tej formie fotoksiążki i kalendarze od kilku lat. Zamówienia są zawsze zgodne z tym co zaprojektowałem. Czas realizacji projektu również jest zadawalający. Przydały by się jaśniejsze zasady wysyłki przy zamówieniu kilku różnych produktów. Bardzo polecam tą firmę.
RozwińKalendarz wyszedł super - mina i łzy dziadków bezcenne.
Wypróbowałam nowy kalendarz. Wcześniej zawsze zamawiałam A3, ale macie nowy - jednodzielny. Jest świ ...
Wypróbowałam nowy kalendarz. Wcześniej zawsze zamawiałam A3, ale macie nowy - jednodzielny. Jest świetny. Zawsze miałam problem z wybraniem 12 zdjęć. Jedno łatwiej wybrać.
RozwińWynik podany jest na podstawie 111 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie