Zamówiłam już niejedną fotoksiążkę. Wszystkie są piękne i sprawiają bardzo wiele radości. Szczerze p ...
Zamówiłam już niejedną fotoksiążkę. Wszystkie są piękne i sprawiają bardzo wiele radości. Szczerze polecam.
RozwińFotoksiążka jest rewelacyjna. Robi ogromne wrażenie, jakość wykonania na wysokim poziomie. Na pewno ...
Fotoksiążka jest rewelacyjna. Robi ogromne wrażenie, jakość wykonania na wysokim poziomie. Na pewno zamówię jeszcze nie raz. Polecam
RozwińFotoksiazka to wspaniałały prezent którym obdarowuje moich najbliższych są zachwyceni kompozycja zdj ...
Fotoksiazka to wspaniałały prezent którym obdarowuje moich najbliższych są zachwyceni kompozycja zdjęć i różnorodnością układów fotografii ich radość jest dla mnie motywacja do tworzenia kolejnych książeczek Dziękuję colorland
RozwińBardzo intuicyjne programy do projektowania, świetna obsługa szybka realizacja zamówień.
Album przyszedł szybko, bardzo ładne wykonanie.
Od ponad 13 lat zamawiam fotoksiazki format A4. Mam ich naprawdę dużo, że sama już się pogubiłam ile
Od kilku lat tworzę foto książki z aplikacją colorlandu. Super się zmieniają, tak łatwo jak teraz ni ...
Od kilku lat tworzę foto książki z aplikacją colorlandu. Super się zmieniają, tak łatwo jak teraz nie było nigdy wcześniej Gorąco polecam.
RozwińJestem fotografem amatorem. Rozpoczynam swoją przyszłość w tym świecie. Ogrom radości daje mi wywoła ...
Jestem fotografem amatorem. Rozpoczynam swoją przyszłość w tym świecie. Ogrom radości daje mi wywołanie moich zdjęć w tak genialnej jakości jaką daje Starbook. Dziękuję Colorland.
RozwińZrobiłam dwie książki dla dziadków. Wszystkie ich wspólne zdjęcia z wnukiem jakie tylko znalazłam z ...
Zrobiłam dwie książki dla dziadków. Wszystkie ich wspólne zdjęcia z wnukiem jakie tylko znalazłam z przekroju 11 lat. Wyszło cudo. Dziadkowie przewracają kartkami, zamyślają się nad zdjęciami, skończą i zaczynają ponownie oglądać. Są zachwyceni!! Sporo czasu zajęło mi odnalezienie zdjęć i poprawienie ostrości niektórych. Skorzystałam z opcji automatycznego rozmieszczenia ich w albumie, ale zauważyłam ze nie są one ułożone dokładnie wg dat, więc na nowo zrobiłam wszystko sama. Zdjęcia w albumie są tak czyste i wyraźne, ze zastanawiałam się, czy ktoś" to później jeszcze podrasowywał :) Warto było ten czas poświecić, żeby zobaczyć radość na twarzach bliskich. Nie przeszkadzał nawet brak ramek czy dodatków, na które nie miałam już siły :) POLECAM z całego serca!!!
RozwińWynik podany jest na podstawie 317 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie