⏰ Pośpiesz się! Sprawdź do kiedy zamówić fotoksiążki szkolne, aby zjawiły się na czas!⏰
SprawdźTrzeba poświecić trochę czasu ale da się zrealizować praktycznie wszelkie pomysły, pięknie wykonane ...
Trzeba poświecić trochę czasu ale da się zrealizować praktycznie wszelkie pomysły, pięknie wykonane w stosunkowo niskiej cenie do konkurencji, szybka wysyłka. Polecam :)
RozwińZamawiam książki od ponad 10 lat, dla mnie jest to najlepsza pamiątka, utrwalająca cudowne wspomnien ...
Zamawiam książki od ponad 10 lat, dla mnie jest to najlepsza pamiątka, utrwalająca cudowne wspomnienia, zarówno z podróży jak i rodzinnych imprez. Polecam gorąco !!!
RozwińFajne ksiażki i kalendarze
Starbook jest absolutnie wyjątkową fotoksiążką. Jest wart każdej złotówki. To obłędna jakość wykonan ...
Starbook jest absolutnie wyjątkową fotoksiążką. Jest wart każdej złotówki. To obłędna jakość wykonania. Cudowne żywe kolory. Jest przepiękny.
RozwińJest kilka firm, któe oferują fotoksiążki. Wcześniej korzystałem z "CExx", i muszę przyznać, że COLO ...
Jest kilka firm, któe oferują fotoksiążki. Wcześniej korzystałem z "CExx", i muszę przyznać, że COLORLAND bije o głowę ofertę konkurencji. Świetny program on-line do projektowania, doskonała jakośc produktu, który otrzymałem, a przede wszystkim - rozsądne ceny. Zamawiając kilka egzemplarzy tej samej fotoksiążki (w często chcemy podzielić się wspomnieniami z innymi), cena spada do niewiarygodnie niskiej !. Za 5 egzemplarzy tej samej fotkosiążki płacimy tyle, ile u konkurencji za 1 sztukę !!!. Polecam wszystkim !
RozwińSuper fotoksiążka, pięknie wykonana, skorzystałam z darmowej dostawy. Dziękuję.
Zamówiłam fotoksiążke ślubną i jest przepiękna. Dziękuję z całego serca za tak przepiękny wydruk. Wy ...
Zamówiłam fotoksiążke ślubną i jest przepiękna. Dziękuję z całego serca za tak przepiękny wydruk. Wysyłka i realizacja zgodnie z informacjami na stronie i w mailu. Polecam 100%.
RozwińJestem bardzo zadowolona z fotoksiążka. Jakości , kreatora , kolorystyki. Wszystkiego! Bardzo dzięku ...
Jestem bardzo zadowolona z fotoksiążka. Jakości , kreatora , kolorystyki. Wszystkiego! Bardzo dziękuje, na pewno będę Państwa stałym klientem!:)
RozwińJestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biur ...
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biura obsługi Colorland która telefonicznie pomagała mi tworzyć album służąc merytorycznymi wskazówkami.
RozwińWynik podany jest na podstawie 319 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie