Dnia 01.06.2020 nastąpią zmiany w treści Regulaminu serwisu - zapoznaj się TUTAJ
🗙

FOTOKSIĄŻKA DZIECIĘCA

Dziecięce emocje na kartkach fotoksiążki to najcudowniejsza pamiątka dla każdego rodzica! Pierwsze kroki, przygody z przedszkola, wspomnienia szkolne... wszystkie te momeny z życia dziecka warto jest uwieczniać, wszystkie będą bezcenną pamiątka dla rodziców, dziadków jak i dla dziecka. W ofercie Colorland znajdziesz całe mnóstwo szablonów dziecięcych, które pięknie zaprezentują zdjęcia Twoich pociech i powstanie piękna fotoksiążka dziecięca. Twoje dziecko codziennie przeżywa masę przygód - każda z nich jest warta wydrukowania.

FOTOKSIĄŻKA
DLA DZIECKA I NIEMOWLAKA

To jak szybko zmieniają się nasze dzieci najlepiej uświadamia nam proces upływu czasu. Ta dopiero co przywieziona ze szpitala do domu kruszynka idzie już do przedszkola? Osesek, który dopiero stawiał swoje pierwsze kroki dziś bierze udział w międzyszkolnym turnieju lekkoatletycznym! Ach, jak ten czas leci! Jak to zatrzymać? Tworząc piękne fotoksiążki ze zdjęciami dziecka. Szczególnie ważne są pierwsze lata życia – tu zmiany następują najszybciej, dodatkowo dużo się dzieje, mnóstwo jest tak zwanych „pierwszych razów” – pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwsze kroki. To się nie powtórzy, rób więc zdjęcia, jak najwięcej zdjęć i zacznij prowadzić dokumentację życia swojego dziecka od pierwszego tomu wspaniałej kolekcji – fotoksiążka niemowlaka, Twojego niemowlaka.

Kolejne tomy będą równie piękne ponieważ nasze wzory w kategorii dziecięce będą rosły razem z Twoim dzieckiem – bez trudu wybierzesz szablon o charakterze metryczki dla dziecka, taki, który powstał na potrzeby pierwszych urodzin czy taki, który będzie pasować do chrztu. Fotoksiążka dla dziecka nie musi być jednak powiązana z żadnym konkretnym wydarzeniem, systematycznie twórz fotoksiążki bez okazji, ciesz oczy tym jak pełne energii jest Twoje dziecko, jak uczy się nowych rzeczy, jak poznaje świat i życie. Kolejne tomy relacjonujące kolejne dni jego życia staną się bowiem już wkrótce bezcenną pamiątką.

Fotoksiążka dziecięca będzie niebawem Twoją ulubioną lekturą. Z czasem do przeglądania kart Twoich dzieł dołączy Twoje dziecko, a wspólne oglądanie stanie się pretekstem do snucia radosnych wspomnień. W kategorii fotoksiążek dziecięcych znajdziesz całe mnóstwo propozycji, których zadaniem jest ułatwienie Ci pracy nad Twoim dziełem pod tytułem fotoksiążka dla dziecka. Propozycje zróżnicowane pod względem estetycznym, pod kątem wieku dziecka czy okazji na potrzeby której zostały stworzone. Korzystaj z pomocy naszych profesjonalnych grafików i przekonaj się, że fotoksiążka dziecięca to bezcenna pamiątka, ale również wspaniała zabawa.

Wybierz jeden spośród 70 szablonów

Dziecięca przygoda
wybierz
nowy
Literkowo
wybierz
nowy
Potworki z klasy
wybierz
nowy
Kolorowe kredki
wybierz
nowy
Z kolorowym tłem
wybierz
nowy
Akwarelowy
wybierz
nowy
Prezent dla przedszkolanki
wybierz
nowy
Szkółka piłkarska
wybierz
nowy
Tablo przedszkolaka
wybierz
nowy
Mądre zwierzątka
wybierz
nowy
Pamiątka dla przedszkolaka
wybierz
nowy
Szkolne wspomnienia
wybierz
nowy
Pamiątka z wycieczki
wybierz
nowy
Pamiątka z przedszkola
wybierz
nowy
Dla małego artysty
wybierz
nowy
18. urodziny jednorożca
wybierz
nowy
Akwarelowe sny
wybierz
nowy
Sweet Angel - Pink
wybierz
nowy
Sweet Angel - Blue
wybierz
nowy
Uniwersalna lawenda
wybierz
nowy
Metryczka niemowlaka
wybierz
nowy
Pierwsze urodziny
wybierz
nowy
Pierwsza Komunia
wybierz
nowy
Urodzinki
wybierz
nowy
Oceniło nas już 8260 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.