Rewelacja
Moja pierwsza książka była 6 lat temu,wtedy trochę nieudolna ale dała wiele radości obdarowanemu. Pr ...
Moja pierwsza książka była 6 lat temu,wtedy trochę nieudolna ale dała wiele radości obdarowanemu. Przez te pare latek miałam okazję tworzyć kolejne książki odkrywając coraz to nowe możliwości. Okazje były różne: śluby,komunie,urodziny ,rocznice i inne okazje. Ja poprostu uwielbiam tworzyć te książki tym bardziej że osoby które dostają je w prezencie są zachwycone.
RozwińOd kilku lat korzystam z usług Colorland i za każdym razem jestem zachwycona realizacją zamówienia. ...
Od kilku lat korzystam z usług Colorland i za każdym razem jestem zachwycona realizacją zamówienia. Pięknie wykonany album i szybka wysyłka. Polecam każdemu
RozwińKilkakrotnie zamawiałem i zawsze byłem zadowolony z jakości i terminu wykonania, obdarowaniem byli r ...
Kilkakrotnie zamawiałem i zawsze byłem zadowolony z jakości i terminu wykonania, obdarowaniem byli również zadowoleni
RozwińZamówiłam czarną fotoksiążkę, ale okładka od środka i pierwsze strony są białe. Bardzo psuje efekt e ...
Zamówiłam czarną fotoksiążkę, ale okładka od środka i pierwsze strony są białe. Bardzo psuje efekt estetyczny pomimo, że wydrukowane zdjęcia wyglądają bardzo dobrze. Kolory na czarnej okładce błyszczącej wyszły trochę przekłamane - cieplejsze i ciemniejsze.
RozwińPróbowałem wcześniej zrealizować swoje zamówienie w dwóch innych firmach, które uważają siebie za na ...
Próbowałem wcześniej zrealizować swoje zamówienie w dwóch innych firmach, które uważają siebie za najlepsze w danej dziedzinie. Niestety w jednej z nich możliwości edycji stron fotoksążki okazały się tragicznie mizerne, a ceny z kosmosu. Natomiast w drugiej po wysłaniu ponad dwustu zdjęć i opłaceniu zamówienia dowiedziałem się następnego dnia, że zostaje no anulowane, bo jedno ze zdjęć (bez informacji które) wgrało się uszkodzone. W Colorland przy normalnych cenach dla białego człowieka zaoferowano mi fantastycznie bogaty w tła, ramki i cliparty oraz przyjazny edytor, no i oczywiście pomoc techniczną online. Efekt końcowy super i lepszy niż posiadane juz fotoksiązki z innych Drukarni. Czas realizacji też krótszy niż to co oferował jeden z potentatów nawet w przypadku odbioru osobistego w ich sklepie firmowym. Jestem mega zadowolony z realizacji zamówienia i już szykuję kolejne.
RozwińDziękuję bardzo za przyspieszenie realizacji fotoksiążki. Jakośc wykonania super, wszystko tak jak z ...
Dziękuję bardzo za przyspieszenie realizacji fotoksiążki. Jakośc wykonania super, wszystko tak jak zaprojektowałam
RozwińExpress, piękne wykonanie, cudowne nasycenie kolorów, prosty program intuicyjny, Ja mega polecam
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biur ...
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biura obsługi Colorland która telefonicznie pomagała mi tworzyć album służąc merytorycznymi wskazówkami.
RozwińWynik podany jest na podstawie 317 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie